ideālistēm

 
Reitings 436
Reģ: 08.04.2010

vai nav tā, ka mēs dzīvojam ideālos. :-( Lasīju gan diskusiju par resnītēm, gan zinu to pētījumu. Vai nav tā, ka mēs, latviešu sievietes atšķirībā no UK DK vai citiem pončikiem jūtamies vainīgas par katru kilogramu. Ne viena vien draudzene ir teikusi, ka atvainojās puisim, ka pieņēmusies svarā. :-/

Un vēl, vai nedzīvojam ilūzijās, ja es būšu tievākā, skaistākā tad mani mīlēs man būs viss. par to raksts žurnālos

Bet ir tik daudz slaidu bet nelaimīgu sieviešu, jo viņas ir izpildījušas misiju, bet nav nav cerētā rezultāta. Jā, ir modeles augums, bet tā skaistā kleita palika veikalā, jo lai gan spēju to uzvilkt, iegādāties ta nē. Un nav blakus apsolītais princis. :-/

11.12.2011 01:23 |
 
10 gadi
Reitings 2326
Reģ: 14.07.2011
vienmēr esmu bijusi slaida, bet arī ar sevi apmierināta. nekad neesmu centusies kādam izpatikt un to arī netaisos darīt, jo, ja kāds tevi iemīl, tad tikai tādu kāda tu esi, nevis ar kaut kādiem noteikumiem, ka nu tik būs jāmainās! :-|

runājot par to pētijumu, vēl arvien esmu šokā! nu neticās man, ka latviešu sievietes ir vienas no apaļīgākajām! kaut vai uz to pašu Vāciju braukājot var redzēt, ka pilnas ielas ar tādām tusnītēm, bet ne jau Latvijā! Man personīgi paziņu lokā arī nav neviena īpaši apaļīga!
11.12.2011 05:22 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Nightberrii, tāpēc, ka Tu skaties uz vienaudzēm. Man arī draudzenes/paziņas ir slaidas, bet ja paskatos uz mammas draudzenēm, tad aina, ko redzu, ir pilnībā cita. Ja paskatos uz savas omes draudzenēm, tad vispār...
11.12.2011 11:50 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vai...man ir veikala viena skaista keita, kuru nevaru nopirkt, jo naudas nav.


ai, ka uzplesi bruces :-(
11.12.2011 22:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!