Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pārāk daudz strādā

 
Reitings 76
Reģ: 22.03.2011

Čau visām šajā vakarā! :D

Nesen pamanīju tādu lietu, ka lielākā daļa manu draugu sākuši piestrādāt haltūrās, ņemt virsstundas, it kā jau tas viss ir forši, būs vairāk naudiņas, bet no otras puses - cilvēkam ir 0 brīvā laika, vairs netiek ne uz kādām tikšanām ar draugiem un savu ģimeni redz labi ja 1x mēnesī, visu laiku cilvēks ir noguris, īgns, neizgulējies. Ir ieracies ar galvu darbā, lai tikai nopelnīt vairāk naudas. Un tai pašā laikā cilvēkam nav parādījušies kaut kādi ārkārtējie tēriņi un nekam arī nekrāj! (t) Vnk viņiem piedāvāta iespēja nopelnīt extra money un cilvēks piekritis... Viens no draugiem strādā pat diennakti caur diennakti... :-|

Tāpēc gribēju pajautāt, vai Jūs upurētu visu savu brīvo laiku, ja būtu iespēja nopelnīt vairāk naudiņas? Pieņemot to, ka Jūs jau pelnat diezgan labi, netērējat naudu kredītu atmaksai un nekādu lielo pirkumu tuvākajā laikā arī neveiksiet! :) Un vēl domāju, cik ilgi cilvēks var tā rauties, jo izskatās, ka vienā brīdī būs čiks...un spēki beigsies! :-/ Par sevi varu teikt, ka pašlaik strādāju virsstundas piespiedu kārtā, nākošmēness palikšu pie savām 167 stundām un miers mājās :) Neparko negribētu iemainīt savas brīvās dienas pret papildus naudiņu... jo tas nav nemaz tik forši, kad vairs nekam neatliek laika! (t)

10.12.2011 20:12 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Protams, ja man būtu mērķis, kur to naudu iztērēt(nopirkt mašīnu,dzīvokli,veikt remontus utt.), tad noteikti arī piekristu piestrādāt, bet tā arī ir, ka kkad tie spēki izsīkst, sākās morālais un nevar vairs to "panest".
Bet rauties, lai pēctam domātu, ka taču nekas nav mainījies un viss ir tāpat kā pirms tam - nesaskatu jēgu. (ir jau reizes, kad tā nauda vienkārši kkur pazūd, paēdot labāk, atļaujoties dārgākas lietas utt.)
10.12.2011 20:20 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Piekrītu, bet šeit atkal varu minēt brāli, kas strāda 240h mēnesī. Nu ja, ir daudz, bet toties, kad ir brīvdiena viņs kārtīgi paballējas un var nopirkt jaunas lietas bez bailēm. Savi plusi, savi mīnusi. Kamer nav ģimenes ta var darīt.
10.12.2011 20:23 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
a man tāds čiks bija pavasarī,daudz ko izvērtēju no savas dzīves un sapratu ka rauties nav jēgas,un vispar labak pelniishu tik daudz lai paestu un apgjerbtos nekaa stradashu cauram dienaam melnu muti raavusies un nesatiksu nevienu pazinju kas man dziivee ir svariigaaks!
tie kas krediitus savakusi viniem ar to diemzel ir jasamierinas kaa atmaksaat!
10.12.2011 20:25 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
piekrītu @Paris, pareizi pateica. Ja nav ģimene, tad tā var darīt, bet, ja ir, tad dēļ darba pavisam noteikti sāksies sareģžījumi, jo sievai/otri pusītei nepatiks, ka tik daudzstrdā un tik maz satiekās utt. sievietes taču vienmēr atrodas, kur piesieties un es, ja godīgi, arī negribētu nonākt tādā situācijā ar savu puisi. Man pietika, kad viņš RTU zubrījās 24/7, tajā laikā attiecības - nekādas. tas pats ar darbu!pārstrādājāš, atnāk mājās pārguris, paēd un gultā gulēt, pārsvarā bez seksa. skumji :(
10.12.2011 20:29 |
 
10 gadi
Reitings 3177
Reģ: 29.01.2009
Ja tās virsstundas/papildu darbi pēc tam varētu rezultēties piem. ar paaugstinājumu vai arī, ja man tā lieta patiktu, kas jādara + iegūtu ko jaunu- jā "upurētu" savu brīvo laiku. Bet tādā gadījumā to neuzskatu īsti par upurētu..
10.12.2011 20:53 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
es tā rāvos pati vienu brīdi.. darbs stresains, + vel skola ar nepielūdzamiem darbu nodošanas termiņiem un sesijām, brīvdienas nebija, jo viena no dienām bija brauciens uz skolu, otra - papildudarbiņš un mācības. jauna nedēļa, rinķa dancis no jauna. otra puse neapmierināta, es nikna, sabesījusies, sanervozējusies, normāli ne atpūtusies, ne gulējusi... tas viss beidzās brīdī, kad mans organisms bija tik tālu izsmēlis visas enerģijas rezerves, ka saslimu diezgan pamatīgi.. pēc tam arī secināju, ka uz tādiem nažiem nav vērts dzīvot. ar to arī beidzu to visu.
12.12.2011 01:55 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
gruti teikt, jo paslaik naudas nav.
12.12.2011 04:16 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es varu teikt godigi,ka esmu loti laimiga,ka man ir darbs-nemu visas stundas,ko man dod :-) !Man loti patik pelnit savu naudu un palidzet tiesi no savas naudas savejiem Latvija!
Piekritisu ,ka kadreiz liekas-un vairak nekas nav ,ka ta traka stradasana,bet tad mazliet atpusos un uz prieksu atkal! (l)
12.12.2011 04:20 |
 
Reitings 274
Reģ: 29.01.2009
es pati tādā veidā "piehalrurēju", kaut gan dažreiz tiešām trūkst laika un negribas to darīt. Tas tiek darīts viena vienīga iemesla dēļ, ja atteiksi vienreiz - tev var būt vēl kādreiz piedāvās haltūru, bet, ja atteiksi divreiz - tad gan vari aizmirst par to padarīšanu. Un es jutoas dauzd labāk, kad man ir daudz darba, nevis, kad man jāmeklē sev nodarbe
12.12.2011 12:52 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Es arī daru haltūriņas, dažas nedēļas dieagan daudz-tad gan man jau sāk riebties, a tad atkal kādu laiciņu ir miers.
Es arī vados pēc tā paša principa kā Alise-ja atteikšos, nākamreiz vairs nepiedāvās. Un nav jau arī tik traki.
Pie tam par haltūrām samaksā ļoooti labi, tad grēks ir atteikties, lai arī dažreiz tāds besīts ir.
12.12.2011 13:40 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
darbā es nerautos no ādas laukā, lai tik nopelnītu. Dažkārt sanāk pastrādāt virsstundas, par to arī kaut ko maksā.. bet tās ir manas vismokošākās stundas... bet piestrādāju pa retam... un tas darbiņš man ļoti ļoti patīk... katru reizi gaidu, kad piedāvās, bet tas parasti ir viens vakars. Un ne biežāk kā 1-2 reizes mēnesī. Tā kā manu komunikāciju ar citiem tas neietekmē...

Bet vispār es tā laikam nevarētu rauties nedēļām.. no vietas.. nekas cits bez darba.. man tik daudz ārpusdarba aktivitāšu, ka būtu žēl to visu pamest...

Bet ja tiešām labi maksātu... es to apsvērtu.. ja varētu sakrāt... nopirktu dzīvokli...
12.12.2011 14:14 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Man patīk daudz strādāt un patīk, ka man pie kases nav jākasa saņi. Nepatīk iepirkties rēķinot kaut kādas naudas, ņemu visu, ko vajag un gribās. Patīk, ka varu aizbraukt, kur gribu un man nav pusgadu jākrāj nauda. Patīk, ka varu iet uz jebkādiem pasākumiem, neuztraucoties par to, ka atlikušo mēnesi nebūs, ko ēst.
Es labāk vairāk pastrādāju un, lai man ir mazāk brīvā laika. Bet vismaz es māku viņu lietderīgi izmantot. Ja būtu daudz brīvā laika un maz naudas, man būtu daudz grūtāk.
Man patīk mans darbs, es varu arī mierīgi paņemt brīvdienu, tā, ka draugus pārāk bieži uzmest nesanāk. Vienīgi zinu, ka tad man būs jāsēž pa nakti un jāizdara viss, kas vajadzīgs. Pārsvarā ir jāstrādā arī sestdienās un svētdienās, kā arī bieži vien līdz 8-10 vakarā. Bet man jau tas šķiet pilnīgi normāli.
12.12.2011 14:57 |
 
Reitings 2429
Reģ: 27.10.2011
Varbūt nevēlas tevi satikt. Priecājies, ka tev ir nauda.
12.12.2011 20:49 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits