Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nedienas ar kafiju :D

 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009

Pēc ilgiem laikiem izdomāju iedzert kafiju (Nescafe 3 in 1).Viss ok, līdz sāku just,ka nav labi un vēl joprojām nav labi,nezinu ko lai dara :-O :-D It kā smieklīgi, bet tai pašā laikā - ne visai...

Man šauuuuuuusmīgi reibst un spiež galvu,acis vnk vai plīst pušu :-O Pārvietojos vnk kā pa mākoņiem, saprotu,ka vairs nekad nedzeršu kafiju, vot norāvos (s)

Kā ātrāk no tā visa atbrīvoties? Dzeru tagad ūdeni,cik tik uziet... :-/

08.12.2011 20:23 |
 
Reitings 209
Reģ: 29.01.2009
Es ka pirmas palidzibas sniedzejs saprotu,ka vai nu asinssoiediens ir augsha vai leja. Kads tev parasti ir? Kafija noteikti to paaugstina,kautgan 3in1 parak stipra nav.Liecies pagulet,kamer spiediens normalizejas. ;-)
08.12.2011 20:47 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Noteikti iedzeri par stipru-neesi pieradusi...Noteikti izmainas spiediena!Megini dzert udeni un tiesam laba doma pagulet,ja vari! :-)
Es censos dzet vienmer loti labu kafiju-tas skistosas vispar nedzeru-velns zina ,kas tur ieksa :-O !Ja dzer ,tad dzer labu mantu-ipasi ,ja velies iedzert to kafiju tikai kadu reiziti...!Turies! :-)
08.12.2011 20:52 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Jā,man jau liekas,ka man tagad ir pa augstu asinsspiediens. Parasti man ir normāls, viss ok!Pie datora neko nevar īsti padarīt - viss tā kā peld, galva spiež....tāpēc dzeru daudz ūdeni,lai viss skalojas ārā.Jo kafiju tiešām ilgi nebiju dzērusi, vairāk kā gadu un tagad sapratu,ka tas tiešām nav priekš manis,tikai problēmas |-)
08.12.2011 21:00 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Man no dzimšanas zems asinsspiediens, tāpēc kafiju dzeru gandrīz katru dienu un jūtos labi, tikai tos 3in1 un šķīstošās vispār nelietoju. Man no tās 3in1 smakas slikta dūša paliek.
Tev vnk par stipru, ja reti lieto, nekas traks nebūs, izgulies un dzer ūdeni :)
09.12.2011 00:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits