Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Parunāsim par matiem :)

 
Reitings 167
Reģ: 30.01.2011

Sveikas! Vakar mums ar draudzenēm izvērtās interesanta diskusija par matiem. Labprāt palasītu vēl citu meiteņu viedokļus par saviem matiem.

Tātad pastāstiet vai esat apmierinātas ar saviem matiem-plānumu jeb biezumu, garumu jeb īsumu, krāsu uttttt. Ko Jūs gribētu mainīt vai kas Jums tieši ļoti, ļoti patīk. Ko Jūs varbut nožēlojat (krāsošanu, ķīmisko taisnošanu vai jebko citu) Kādi ir Jūsu atklājumi? (lieliski šampūni vai kas cits) Nu vienkārši pastāstiet kādi mati Jums ir un kas patīk, kas nē :-)

03.12.2011 18:50 |
 
Reitings 1565
Reģ: 29.01.2009
Tā kā mani mati ir pūkaini un lokaini, es vienmēr esmu sapņojusi par taisniem matiem, bet tas man nespīd.
03.12.2011 18:52 |
 
Reitings 1867
Reģ: 14.07.2011
Nē, ar saviem matiem neesmu apmierināta. Man tie ir ļoti plāni. Un katru reizi pēc mazgāšanas, nepieciešamas kādas 2 stundas, lai liktu tiem izskatīties puslīdz normāliem. Tā kā man mati ir plāni, nevaru tos audzēt tik garus, cik gribētu, jo neizskatās glīti. Vienīgais manu matu pluss - mati aug ātri. Nožēloju es to, ka vasarā sagribēju kļūt par gaišmati, kārtīgi izbalināju, sabojāju matus un tad sapratu, ka man nemaz nepiestāv. Sabojātos matus nācās apgriezt un tie vairs nav tik skaisti kā bija kādu pus gadu atpakaļ. Manu matu labākais draugs ir kokosriekstu eļļa.
03.12.2011 18:57 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
es kko ar matiem daru jau kopš 3.klases, līdz ar to man tie bijuši tumšāki, gaisāķi, bet šobrīd esmu atradusi perfektu blondu toni. mati gan ir plāni, varbūt grbētos drusku biezākus, bet ir griezums, kas man piestāv un viss ok :)
es gribētu atradināties no taisnošanas, jo mati it kā paši par sevi ir taisni, bet tāpat katru rītu kāda šķipsna zigzagā :D
no līdzekļiem man vislabāk patikuši Andrew Barton un Schwarzkopf BC sērija :)
03.12.2011 18:58 |
 
Reitings 436
Reģ: 12.11.2011
Man ir nekrāsoti,brūni mati līdz pleciem. Gribētu,lai aug ātrāk, jo izmisīgi gribu atpakaļ savus garos matus. Krāsa normāla, patīk vasarā izbalējušās šķipsnas un to efekts- dažviet gaiši brūni,dažviet blondi mati.

Biezums,spīdums,kvalitāte mani apmierina,ļoti lieli uzlabojumi kopš tika nogriezti visi krāsotie un balinātie mati,tagad ir daudz biezāki un spīdīgāki,mazāk šķeļas.Vairs matus nelokoju,netaisnoju,cenšos pēc iespējas retāk žāvēt ar fēnu,kaut gan tas ir jonu,tik un tā neko labu matiem nedod.
03.12.2011 19:00 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Esmu apmierināta ar saviem matiem, man viņi ir garumā pāri lāpstiņām, diezgan taisni pēc fēnošanas, tapēc taisnotāju ielaižu matos reizi mēnesī vai divos. Gribētos nokrāsot, bet pašlaik nevaru izlemt kādus, man viņi ir brūni, tapēc domāju, vai krāsot tumšākus vai arī violetīgus. Man jau vispār gribētos vēl izmēģināt ilgviļņus, gribu nedaudz čirkainus matus, bet nezinu, cik tas maksā un kā arī baidos, kādi mati paliks pēctam. Varbūt kādai ir pieredze ar ilgviļņiem? :-)
03.12.2011 19:01 |
 
Reitings 3167
Reģ: 21.06.2010
agrāk man bija ļoti sabojāti mati, bet tgd esmu ļooti apmierināta. (l)
Mans atkājums ir vienā mazā frizētavā nopirkta matu maska. VNk ideāla, man liekas, ka tā maska atkoptu pat ļoti sabojātus matus :-)
03.12.2011 19:01 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
ā, biezums ir labs un aug viņi arī diezgan ātri, jo manai tagadējai frizierei ir brīnumrokas, tapēc kaut reizi mēnesī aru galiņus apgriezt un viņi ātri ataugs :)
Kur Jūs pērkat to kokosriekstu eļļu? :)
03.12.2011 19:03 |
 
Reitings 436
Reģ: 12.11.2011
No līdzekļiem -

man patīk Evinal šampūns,balzāms,serums ar placentas ekstraktu.
03.12.2011 19:03 |
 
Reitings 436
Reģ: 12.11.2011
Lakšmi-


uzjaucpats.lv veikalā vai interneta veikalā.
03.12.2011 19:04 |
 
Reitings 521
Reģ: 14.07.2009
Man ir biezi,gari un taisni mati,esmu pilnīgi apmierināta un tuvākajā laikā neplānoju neko mainīt! Dabīgā matu krāsa ir tumši brūna,bet šobrīd ir nokrāsoti gaiši brūni.Matu kopšanai pievēršu ļoti lielu uzmanību,jo gariem matiem vajag īpāšas rūpes,lai tie izskatītos veselīgi :) Mīļākie matu kopšanas produkti- tigi diamond dreams šampūns un kondicionieris kā arī health factor šampūns un kondic. Tigi serious kondicionieris,kerastase elixir ultime eļļiņa,biosilk līdzeklis matu galiem. Matus netaisnoju un nefēnoju-ļauju izžūt pašiem :)
03.12.2011 19:04 |
 
Reitings 447
Reģ: 07.03.2009
Septembrī savus matus nogriezu pa ilgiem laikiem īsākus, nekā man vnm ir bijis, līdz dibenam. Un nenožēloju to. Beidzot arī saņēmos nokrāsot visus matus, no dabīgi brūniem [jo nekad neesmu krāsojusi] uz tumši brūniem, gandrīz melniem. Un neko nenožēloju, man patīk, vsm kkas savādāks. Kopjus tos ar visādiem līdzekļiem. Pašai vnm ir bijuši dabīgi taisni, jo biezi un smagi, tad tgd varu dabūt, ka ilgāk pastāv kāda loka. Mati ir spīdīgi un veselīgi. Savus matus vnm esmu mīlējusi. (l)
03.12.2011 19:08 |
 
Reitings 447
Reģ: 07.03.2009
Jā, un aug man arī diez gan ātri, ir pagājuši tikai 3 mēneši un jau atkal drīz būs vecajā garumā. :-)
03.12.2011 19:10 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Krabis-ooo, kurā frizētavā ir tā matu maska?

Man ir lokaini, kupli, bet ne īpaši biezi, vidēji blondi (agrāk domāju, ka brūni, bet nesen salīdzināju savu dabisko matu krāsu ar krāsu paleti un nu varu dēvēties par blondīni :D ) dabiskas krāsas mati. Matu gali šķeļas un lūzt, tāpēc meklēju, kas man varētu palīdzēt. Visu laiku biju apmierināta ar savu matu krāsu un lokainumu, bet laikam sāk gribēties pārmaiņas.
03.12.2011 19:13 |
 
Reitings 2056
Reģ: 31.07.2010
Matu krāsa apmierina- gaiši brūna, tikai apnicīgi tas, ka katru reizi, kad krāsoju matus vnm jākrāso visā garumā, jo atšķiras krāsa, tā kā man mati gari un biezi vajag 3 paciņas ar krāsu :-D Vēl tas, ka man
mati nav tādi, ka izmazgāju un varu iet, bet tos fēnoju, vēl bieži taisnoju :-| Matu galiņiem lietoju kokosriekstu eļļu un no avon serumu.
03.12.2011 19:15 |
 
Reitings 1248
Reģ: 24.04.2010
Sveika :)

Labu laiku lietoju GlissKur. Bet secināju,ka mati pierod un paliek tādi paši kā agrāk, nespodri un nepaklausīgi, sausi un spuraini.
Maximā uz akciju nopirku DOVE šampūnu un kondicionieri+ Avon zaļo serumiņu matiem.
Rezultāts=matiem parādījies veselīgs mirdzums, nav tik savēlušies+ ir atgriezušās manas lokas, kas SEN SEN nav redzētas, jo matus visu laiku taisnoju un žāvēju ar fēnu un apaļo suku.
Sāku ar to,ka matus nogriezu, mati bija mazliet virs krūtīm, bet ļoti sabojāti un GlissKur arī vairs nelīdzēja. Kad nogriezu, matus vsp vairs netaisnoju un nežāvēju, kā arī lietoju visus augstāk minētos matu kopšanas līdzekļus. Sāku jau manīt, ka mati ir daudz veselīgāki :)
Pat apsveru domu ataudzēt savus dabīgos. Zinu,ka tas ir ilgs un ķēpīgs proces, bet domāju,ka ir to vērts :)
03.12.2011 19:30 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
ar matiem esmu ļoti neapmierināta man viņi ir extra plāni ( ar mazo pirkstiņu varu gandrīz vai viņus apņemt),blodni..Visu laiku balināju saknes,bet pēc kārtējās matu pieaudzēšanas mati bija vienk katastrofālā stāvoklī..nogriezu nežēlīgi īsus un tgd krāsoju matus ar krāsu,bet tas īpaši mani neapmierina,jo mana dabīgā tumši brūna matu krāsa šausmīgi sitas cauri un kā mati ir taukini tā izskatās gaiši brūni,nevis blondi..patiik andrew barton,loreal professional,tigi,goldwell..

Varbūt kādai dabīgie mati ir tumši brūna un krāsojot frizētavā zin kādu krāsu un toni,kursh nokrāso smuku toni un nesit atpakaļ brūno toni??

un varbūt kāda zin kā plānus matus padarīt biezākus??
03.12.2011 19:36 |
 
Reitings 778
Reģ: 27.10.2011
Krabis-ooo

kaa sauc to matu masku????????


es tagad esmu apmierinaata, esmu atradusi kas matiem patiik, nu man blondie mati spiid un laistaas (l)
03.12.2011 19:47 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
angry_dzhey padalies ar to līdzekļu nosaukumiem :)
03.12.2011 19:56 |
 
Reitings 778
Reģ: 27.10.2011
nu šobrīd es daru šādi:
izmazgāju matus ar šampūnu (jaunais elvital vai andrew barto blondiem matiem šampūns), tad nosusinu matus, ielieku masku (jaunais elvital), kkādu stundu nēsājos pa māju, izmazgāju, ielieku balzāmu (jaunais elvital) un izskaolju pēc kkādām 2min ar vēsu ūdeni, pārskaloju matus ar vēsu ūdeni un viss :) žāvēju ar vēso gaisu un beigās iesmērēju nedaudz kitoko eļļu ;) un ir super.
03.12.2011 19:58 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Sveiki!

Man ir gari, biezi mati, gaiši brūnā tonī.
Apmierināta esmu, bet gribētos, lai tie ātrāk aug, un nelūzt galos! :-D
Taisnotāju izmantoju apmēram 3x nedēļā, bet tiaki priekšējām šķipsnām, jo tur matiem ir tendence lokoties.
Matus pilnībā nekad neesmu krāsojusi, vienīgais kkad trakajos tīņa gados biju nokrāsojusi violetus matu galus! :-D Esmu bik pabalinājusi ar Got2be izsmidzināmo līdzekli un viss. ļoti patīk savs dabīgais tonis.

No līdzekļiem lietoju gliss kur šampūnu, balzamu, jo cik esmu novērojusi, man pēc dārgākiem šampūniem paliek sausa galvas āda. Patīk lee staford matu maska ar balinošo efektu, un tās pašas firmas taisnošanas līdzeklis un līdzeklis pret pūkošanos.
03.12.2011 20:04 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits