Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Attiecību time out:(

 
Reitings 392
Reģ: 29.01.2009

Vai kādai dzīvē ir gadījies,ka vīrietis vēlas attiecību pārtraukumu,lai pārdomātu dzīves mērķus un tieši es esmu tā kas viņam vajadzīga..lai mazliet arī izklaidētos varbūt ar citām sievietēm,jo viņš jaunībā laikam neizskrējās,varbūt vecuma krīze,kaut gan pat tuvu nav 40..

Kā jūs to pārvarat?

Šī ir man pirmā diena dzīvojot atsevišķi..man asaras birst kā pupas,tik ļoti viņu mīlēju..bāc,kas notiek,nekad mūžā nekad nekas tā nav sāpējis!

26.11.2011 23:08 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
gan jau jums bija kādi strīdi vai kaut kas viņu neapmierināja, jo ja viss būtu bijis labi diezvai tagad būtu šāda situācija :-/
26.11.2011 23:10 |
 
Reitings 653
Reģ: 29.01.2009
diemžēl, neko labu tas nenozīmē. ja vīrietis nav drošs vai maz vēlas būt kopā ar tevi..... aaaajjjj, nav labi, nav labi... :(

tikai neskrien pakaļ - tas visu tikai pasliktina.
26.11.2011 23:11 |
 
Reitings 4
Reģ: 30.07.2011
IntaR, man jautums Tev ir. Vari savu epastu iedot? :-)
26.11.2011 23:18 |
 
Reitings 2295
Reģ: 29.01.2009
Katram sava dzīve ir viena un vissvarīgākā. Un katrs ir pelnījies to izdzīvot, kā viņš vēlas, tāpēc ļauj viņam pa savam..

Tikmēr pati, protams, ar izvērtē savas prioritātes, varbūt radīsies jaunas atklāsmes, jauna iedvesma ;-)

Dzīve mūs savad kopā ar preizajiem cilvēkiem pareizajā brīdī. Es domāju, Tavā dzīvē pārsteigumi vēl priekšā ;-)
26.11.2011 23:18 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man puisis pēc 1.5 gadu ilgas draudzības paziņoja, ka vēlās jaunībā vairāk paballēties, izklaidēties un nopietnas attiecības vēlāk veidot, bija iedomājies, ka varēs paballēties un tad ņemšu viņu atpakaļ. Es biju šokā, ka viņam kaut kas tāds var ienākt prātā, teica, ka pēc tam nāks pie manīm ar ziediem un mīlēs, lutinās tikai mani :D Maigi sakot, es viņu vienkārši patriecu 8-)

26.11.2011 23:19 |
 
Reitings 168
Reģ: 01.10.2011
Mans vīrietis paziņoja, ka nevēlas nopietnas attiecības, viņš neesot gatavs utt. Nezinu, ko darīt... Pašapziņa nolaidusies līdz ar zemi. Pilnīgi neko negribas darīt. Šausmīgi grūti ieturēt vēsu prātu un izlikties, ka mani tas neaizskar. Pārdzīvoju ļoti tāpat kā tu!
26.11.2011 23:24 |
 
Reitings 1202
Reģ: 29.01.2009
Ir bijis tikai tā, ka es triecu džeku ellē ratā, bet viņš piedāvā vnk pārtraukumu. Nu tā - lai mēs skaitāmies kopā, tikai dzīvojam atsevišķi. Protams, ka tādās situācijās es sūtu uz sirsniņmājiņu:D
Ja puisis man piedāvātu pārtraukumu no attiecībām, es tādu sūtītu uz to pašu mājiņu. Ja nav, tad nav, pilna pasaule ar normāliem vīriešiem.
26.11.2011 23:27 |
 
Reitings 168
Reģ: 01.10.2011
Man jau arī sāk likties, ka jāsaka savējam čau un uzneredzēšanos! Bet tomēr tik grūti to izdarīt, lai arī kāds viņš būtu... Man tomēr liekas, ka mums ir jāciena sevi un jāpārtrauc viss pilnīgi un galīgi, lai cik sāpīgi tas nebūtu.
26.11.2011 23:30 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
nez mums ta bija, tas bija diezgan smags posms.. tad vel paspejam izskirties..
protams tgd esam atkal kopa, bet nju zinu ka juties, tas nav viegli..
27.11.2011 00:02 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
man nesen kaut kas līdzīgs bija... nerunājām gluži par pārtraukumu, bet puisis pēc kopā būta gada vienkārši ne no šā, ne no tā vienu dienu pateica, ka jāšķiras, jo attiecības laikam tomēr neesot viņam piemērotas. bet pēc divām dienām viņš jau klāt un grib būt kopā :D palauzos kādu brīdi un paņēmu atpakaļ
man liekas, ka tā notiek, kad vīrietis grib visu uzreiz -- gan to mīlestību un atbalstu, kas ir attiecībās, gan vēl visādus piedzīvojumus ar citām meitenēm, gan vēl nez ko. citiem vārdiem sakot, viņam droši vien liekas, ka attiecības viņu ierobežo un viņam bez tā būtu vēl tik daudz visādu iespēju. bet ja ir gatavs tamdēļ tā sāpināt otru cilvēku, tad es nezinu gan...
joprojām domāju, vai man savējo vajadzēja ņemt atpakaļ. droši vien nē
27.11.2011 00:45 |
 
Reitings 84
Reģ: 29.01.2009
Es arī esmu gājusi tam cauri. Pirms kāda laika draugs paziņoja, ka vēlas uz kādu laiku paņemt attiecībās pauzi.Iemesli tam bija dažādi.
Sākumā ļoti pārdzīvoju, jo bija tik ierasti pavadīt laiku kopā ar viņu. Šķita, ka dzīvē iezadzies tukšums un vientulība. Sākumā ļoti pārdzīvoju un raudāju. Skrēju pakaļ savam vīrietim. Un jo es vairāk dzinos viņam pakaļ, jo mans vīrietis ātrāk no manis bēga prom. Tā nodzīvojām apmēram mēnesi. Un tad man apnika. Sāku dzīvot savu dzīvi,nodarboties ar savām lietām.Pati arvien mazāk centos ar viņu sakontaktēties.Notika brīnums - mans vīrietis pats arvien vairāk centās ar mani tikties, pavadīt kopā vairāk laika. Ar laiku arvien biežāk sākām nakšņot kopā, kopā pavadīt brīvdienas.Nu jau kādu laiku atkal esam laimīgi kopā un nešaubamies par to, ka mums ir lemts būt kopā.
Tāpēc galvenais, manuprāt, šādā situācijā ir neskriet vīrietim pakaļ.
27.11.2011 01:01 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
:-| izskataas, ka vinjsh domaa, ka ir labi iekaartojies - tagad izklaideesies ar citaam, kad tas apniks, vinjapraat, tu veeljoprojaam buusi pieejama... atrodi tu citu, shis driiz atskries atpakalj, kad sajutiis, ka var paiistam tevi zaudeet...
27.11.2011 01:21 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
mes esam apbrinojami vienaldzigi pret lidzcilvekiem, ja reiz nespejam saskatit attiecibas problemu. un tad, kad 2.pusite ko tadu pazino, tad ir soks, jo viss tak bija tik labi.
27.11.2011 02:09 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Mani tracina tās viennozīmīgās atbildes, ka tas nozīmē slikti, beigta balle, labi, katram mums ir savs viedoklis, taču dzīvē notiek neiedomājamas lietas!
No kādas dokumentālās filmas, 20 cilvēku lidmašīna avarē izglābjas 1 cilvēks, un kaut kur kalnos pilsētiņā sniega lavīna, pēc 5 dienām tiek izrakta 1 sieviete kura ir izglābusies, un kas bija kopīgs šiem cilvēkiem bez tiem 1000 faktoriem par kuriem diskutē zinātnieki, viņi saglabāja mieru un domāja pozitīvi par spīti situācijai kurā citos gadījumos tiek norakstītas jebkuras izglābšanās iespējas.
Dzīvē notiek visādi, pat visneiedomājamākās lietas, tāpēc domā pozitīvi, sakārto savas domas un viss atrisināsies pats. Daži viedokļi vienkārši nogruzī, un vai Tev tas ir vajadzīgs, lasīt tās negācijas? Nav vajadzīgs!!!
Domā labu, pateicies viņam par laiku ko viņš Tev veltīja, par to ko ieguvi no attiecībām, zinu, ka šķiet bezcers, bet pārliecini sevi, ka iekšā turot negācijas, dusmas tu tikai attālina iespēju būt laimīgai!
27.11.2011 16:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits