Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atbalsta darbinieces-aprūpētajs

 
Reitings 102
Reģ: 03.02.2009

http://www.hansalink.info/vakances/anglija

Ir kādi komentāri par šo piedāvājumu?Kāda ir varbūt mēģinājusi? (t)

24.11.2011 23:02 |
 
Reitings 102
Reģ: 03.02.2009
Tiešām neviena nav vēlējusies strādāt šādu darbu? :-D
24.11.2011 23:11 |
 
Reitings 138
Reģ: 29.01.2009
mana mamma strādāja par aprūpētāju tikai Austrijā. Grūti, it sevišķi tad, ja gadās tāds vecītis, kas ir pašai jācilā un nez vēl kāda viņam tā ģimene gadās, ja tāda vispār ir. Kautgan nez, ko viņi tur domājuši ar to ''klienta apkopšanu''
Es pati jau nu tādu darbu negribētu. Bet nu ja nervi stipri, tad jau laikam var. Man tad jau labāk noliktavā kko krāmēt :D
24.11.2011 23:18 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
mana paziņa strādā vācijā par sociālo aprūpētāju (šis, man šķiet, tas pats vien ir), tikai atšķirība ir tajā, kad viņa ir nolīgta vienā ģimenē pieskatīt vecu kundzi, kurai ir alcheimera slimība. viņu nevar atstāt bez uzraudzības. maksā labi. dzīves apstākļi arī - viņai tā ģimene nodrošināja savu istabu, par pārtiku nav jāmaksā, par dzīvošanu arī ne, viņa tikai dara savu darbu - pieskata, aprūpē, nodarbojas ar šo cilvēku. darbs 24 / 7. kā pati stāstija, - kad kundze guļ, tad laiks ir man pašai, tad izšuj, ada, lasa grāmatas, utml. ir apmierināta. ja mājās ir viņas bērni tad jau tāpat atvēl viņai brīvus brīžus, doties uz pilsētu, pašai atpūsties, pastaigāties, utt.
dzīvo viņa tur jau 9 mēnešus. ik pa laikam atgriežas lv, un pēc pāris mēnešiem atkal atpakaļ.
jāpiebilst - pēc profesijas ir mediķis. strādāja savulaik tikai izsaukumos uz ātrajiem.
24.11.2011 23:21 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
un nu jā - slimnieka vai veca cilvēka kopšana nav viegls darbs, bet ja tas ir aicinājums, tad kāpēc ne. psiholoģiski tev jābūt gatavai uz visu ko. un tev ir jābūt arī ļoti pozitīvi noskaņotai pret tiem cilvēkiem, kuri gaidīs tavu palīdzību.
palīdzēt nomazgāties, apģērbt, izmazgāt drēbes, pagatavot ēst, utt. utt. ja vel cilvēks pat kustas, tad nebūs tik traki, bet ja guļošs, tad nu.... viegli nebūs.
24.11.2011 23:24 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits