Mīlestība-savādāka kāda tā ir

 
Reitings 12
Reģ: 16.11.2011

Sveikas mīļās!Mēģināšu īsi un konkrētigu Esmu kopā ar savu draugu 2 gadus. Esam ļoti tuvi. Pārcietām tikko 6 mēnešuslt viens bez otra (viņš bija devies praksē saistībā ar augstkolā izvēlēto profesiju),1x pa šo laiku tikāmies, jo biju paņēmusi atvaļinājumu un aizbraucu pie viņa uz siltajām zemēm.Mūsu mīlestība kļuva stiprāka, viņš atgriezās un viss ir labāk nekā jebkad bijis. Taču viņš joprojām negrib neko dzirdēt par kopā dzīvošanu,un vēl turpmākos 5 gadus.Es būtu gatava kaut šodien apprecēties un dzīvot kopā, man nav kaut kādi kompleksi vai aizspriedumi, esmu atvērta jauniem pavērsieniem un no saistībām pilnīgi noteikti nebaidos. Ok,es cenšos viņu saprast utt.jo it kā viss taču ir labi,mīlam viens otru utt.Bet tad ir vēl kaut kas - krīzes situācijas ir tās, kad cilvēku iepazīst vislabāk.Tādas ir bijušas 2 situācijas, bet abās no tām man nācās vilties. Viņš negribēja man palīdzēt(pat nepiedāvāja), un ja es pati ieminējos par to, tad viņš negribīgi to uzklausīja, un atbildēja, ka noteikti nē. Šīs situācijas bija saistītas ar naudu, vienā no tām bija kad man ceļojuma laikā bija veselības problēmas, un otra nesen - vienkārši pēkšņas veselības problēmas, kas prasīja bargu naudu, lai uzreiz atrisinātu šīs problēmas(operācija) un sāpes nežēlīgas. Visu nakti raudāju un negulēju,biju nomocījusies no sāpēm.Vēlējos,lai viņš mani aizved pie ārsta uzreiz kā pienāca rīts,bet viņš teica, ka to nedarīs,jo viņam augstkolā svarīga lekcija esot,nevarot kavēt.Lai jau es braucot ar autobusu vien. Nu lūdzu pasakiet man-vai tikai man liekas,ka tas NAV NORMĀLI ??Es nesaprotu kā tā var izturēties pret mīļoto meiteni,mirklī kad attiecības ir tik labas kā nekad agrāk.Nu protams es biju tik izmisusi ka lūdzos viņam,lai aizved mani pie ārsta tomēr..Pēc pusstundas garas lūgšanās un tā jau viss sāpēja un asaras utt., viņš piekrita-dusmīgi uzbļaujot,ka aizvedīs,bet pats uzreiz brauks prom,nevarot kavēt(!) tas ir vienkārši neiedomājami. Protams, viņš palika vēl kādas 40 min ar mani pie ārsta,bet nu beigās viņš tomēr aizsteidzās uz savām lekcijām..Nu ok..bet tas taču nav normāli,ka man tādas lietas bija jālūdz,vai ne? Es vnk biju izmisumā. Ar to vēl viss nebeidzās, viņš bija redzējis un zināja, cik ļoti man fiziskās sāpes utt, un pretsāpju zālēm dzīvoju, man vajadzēja uzreiz 150 ls lai visu atrisinātu, vai arī gaidīt 4 dienas līdz tikšu pie sava ārsta kas šīs procedūras veiktu līdz par 3 x lētāk.Tā kā nebija pa rokai uzreiz šī summa,tad man piespiedu kārtā vajadzēja mocīties 4 dienas. Problēma ir tajā-ka manam puisim šī summa ir pilnīgi -nekas-viņš mierīgi varēja ārstam samaksāt un tajā pašā dienā izbeigt manas veselības mocības, naudu arī būtu viņam tuvākajā algas dienā atdevusi.Bet nē-viņš pat nepiedāvāja, un kad saprata ka es takā lūgšu pēc palīdzības, jau bija sagatavojis atkāpšanās ceļu, lai tikai nebūtu jaatver savs maks. Tas ir vnk neiedomājami... VIņš aizbildinās ar to ,ka naudu man nekad nedos, un ka visā visumā pats sev ir vissvarīgākais un tā būšot vienmēr, nevajagot par to brīnīties..Bet kas tas par murgu mīlās sievietes?? Daudz tādu vīriešu ir? Tas ir skopums?Vai kaut kādi bērnības kompleksi? Kas tas ir? Kā cilvēks var tā mīlēt, teikt ka mīl un pārējā laikā kad viss ir labi-būt tik ideāls, bet vienmēr tiklīdz ir kādas nopietnas problēmas, viņš takā grib novērsties un negrib palīdzēt, Ko man darīt? Pieņemt to ka viņam tāds raksturs?Vai uzreiz izbeigt šīs attiecības?Nu es tiešām ar šāda tipa vīrieti nebiju sastapusies...Kā man rīkoties?Varbūt kādai ir bijis līdzīgi?Paldies jau iepriekš par ietiekumiem;) Jauku un saulainu dienu Jums visām:)

16.11.2011 17:19 |
 
Reitings 506
Reģ: 03.02.2010
to Bandita - tak es samaksāju. kā savādāk? no viņa slēpu, ka man ir nauda. vienkārši, to minēju kā piemēru "cik ļoti var paļauties" uz to cilvēku.
un uz nākamo komentāru varu atbildēt, ka SEN NO VIŅA ESMU ŠĶĪRUSIES.


JustBe - man liekas, ka te drīzāk ir attieksmes jautājums. bet nu ne par manām problēmām tēma, man tādu nav.

16.11.2011 20:11 |
 
Reitings 124
Reģ: 07.11.2011
Bandita
Jā ! :-)
16.11.2011 20:17 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
njā... man jau šķiet, ka mīloši cilvēki pārdzīvo viens par otru un palīdz grūtās situācijās, nevis domā tikai par sevi.
17.11.2011 18:36 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Meitenes, lasot komentārus man pilnīgi drebuļi pār kauliem skrien! Lai nedod Dievs uz tādiem uzskriet, jo "tādi" cilvēki ir baigie hitriji un tu pat nepateiksi sākumā ...
Paldies, es tagad savu mīļoto mīlu vēl vairāk :-D
17.11.2011 18:50 |
 
Reitings 108
Reģ: 29.01.2009
tev pašai sevis nav žēl? :-/ man ir tevis žēl.
ja ir attiecības, tad manā uztverē abi cilvēki viens par otru zināmā mērā ir atbildīgi (iespēju robežās). pareizāk laikam tās nosaukt par rūpēm.
manējais vienmēr saka - es gribu, lai tu esi priecīga, laimīga un vienmēr smaidīga, lai tev viss ir kārtībā. viņš dara visu iespējamo, lai tā arī būtu (cik nu tas ir no viņa atkarīgs), tādēļ droši vien, ja viņš kādu reizi, kad man uznāk lēkme, vienkārši pagriestos gultā uz otriem sāniem, nevis uzstātu uz to, ka jābrauc uz slimnīcu, es no viņa šķirtos. runa ir par attieksmi.
cilvēkiem patīk, ka par viņiem vairāk vai mazāk parūpējas (tie, kuriem tas patīk hroniski un tikai no tā dzīvo, tā ir cita kategorija). bet normas robežās tas taču attiecībās ir dabiski. bet ja tevi neciena (runa joprojām par rūpēšanos normas robežās :-D), tad kāda runa var būt par normālām attiecībām?!
šķiet, ka baigi nesakarīgi sarakstīju (man šodien pirmdiena :-D), bet ceru, ka kaut kādu domu no šī teksta var izlobīt. turies! :)
17.11.2011 19:02 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
vins tads vnk ir. vai nu pienem, vai pamet, jo cilveka egoisms,patmila, nereals skopums un nelidzjutiba pret tuvakajiem, koncentresanas tikai uz karjeru ....nu parak daudz ipasibu, lai meginatu paraudzinat. vai ne ta?

doma pati.


p.s es neciesu skopulus ka sugu tadu. vnk riebjas tadi cilveki, kam prieks otra ir zel.
18.11.2011 03:46 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
a man vienmer patik, ka meitenes te pabimba cik vinu dzeki slikti, tadi un tadi, bet tad, ka visas saka, lai pamet to lohu, autore uzreiz metas aizstavet nabadzinu, ka redz vins tomer ir ari labs cilveks.

vot labs ir manejais-noperk zabakus pa 90ls. :-D
18.11.2011 03:55 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Es arī gribu zābakus... :-( ;-) Bet ja nopietni, tad puisis izklausās pēc pārāk racionālā tipa, kurš noliedz emocijas un ja naudiņa viņam atlikta kaut kam, tad neceri, ka izdos neplānoti, kaut arī tās būtu veselības problēmas.
Un vēl ir vīriešu kategorija, kas uzskata: kamēr nav sieva, t.i., gjimenes loceklis, naudu es neieguldīšu.
Un pēdejais, ko gribu teikt, varbūt esi radījusi pārāk stipras sievietes iespaidu - ar visu tiec galā pati. Vajadzētu parādīt, ka vari būt arī vāja. Cita lieta, ka tas varētu viņu sadusmot un džeks pats izlems beigt attiecības ar tik vāju būtni.
18.11.2011 16:14 |
 
Reitings 540
Reģ: 18.11.2011
Kā Tu to vari pieciest 2 gadus?
Es pat nedēļu nevarētu pieciest, agrāk, kad bija problēmas ar veselību man zāles nesa mājās, pat uz gultu aiznesa, jo veselības problēmu dēļ pat īsti paiet nevarēju:(
18.11.2011 18:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits