Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

izraudos šeit.. piedodiet

 
Reitings 58
Reģ: 29.01.2009

nezinu, ar ko sākt... šobrīd pār mani valda histērija un vēlme nošauties...

nevienai no jums šī mana situācija neliksies tik saprotama kā man pašai, bet nu mēģināšu te vienkārši izārdīties, ja nu paliek labāk... :%27-(

attiecības gandrīz pusotru gadu. iepriekš šo cilvēku pazinu jau vairākus gadus. viņš ir no tiem vēsajiem (bet ne maucīgajiem), kas nekad neizrādīs mīļumu publiski, neteiks mīļas lietas, necīnīsies par mani vai mums, ja kaut kas noies greizi... ok, samierinājos ar viņu, ka tāds ir. daudzas jau sen teiktu, nafig tāds ir vajadzīgs. jā, jūtos kā, teiksim tā - lupata.. vienmēr esmu cīnījusies, skrējusi pakaļ, lutinājusi, uķinājusi viņu, darījusi visu to labāko.. Viņš - nekad. Labi, samierinos. Es viņu mīlu nežēlīgi, viņš - es viņam patīkot. Var būt, mīlējis viņš nevienu nekad nav, varbūt viņa ģimenē tā ir pieņemts.

Šīs vasaras sākums bija perfekts (nebijām labu laiku tikušies), sekss vairākas reizes nedēļā, mīļums, jauku sms rakstīšana, utt.)... Kopā nedzīvojam, bet pa vasaru sanāca daaudz un dikti tikties un čučēt kopā. Abiem darbs. Vasaras beigas. Sākam mazliet kasīties dēļ tā, ka mani aizvainoja fakts, ka kolīdz ejam gulēt, viņš aizgriežas un guļ. Es varbūt gribēju, lai viņš mani samīļo, vai pamīlējamies, vai kaut vai parunājam kaut ko... Kolīdz aizrādu šito, viņš sāk dusmoties un ir bijis, ka bļauj, kā es nesaprotu, ka viņš grib gulēt (jo agri cēlies, vai agri jāceļas)... man, kā vājam cilvēkam, asaras uzreiz. Viņu tas kaitina.. bet tāpat - bij dienas, kad viņš ir tāā sailgojies pa darba dienām, ka nedēļas nogalēs nēsā mani uz rokām (to es saprotu tā: uķinās, izrāda mīļumu ne tikai, kad esam divatā, utml.).

Rudens. Viņš sāk strādāt nopietnāk un pa darba dienām ir prom. tiekamies nogalēs. Septembrī vēl viss bija daudz maz skaisti! tikāmies regulāri. Oktobris. Tiekamies retāk (1-2x mēnesī), ir mīļš, bet pa darba dienām mazāk mīļu īsziņu. Tuvība pa to laiku bijusi 1x.

Novembris. Viss ir dirsā. satikāmies 1x, bija ļoti mīļš, jauks pret mani. viss kārtībā. nākošajā naktī saplēsāmies tā, ka likās, ka tūlīt attiecības būs galā. Un viss kašķis tikai dēļ tā, ka atkal es apvainojos un aizrādu, ka šis aiziet gulēt, uzgriež muguru un guļ. A es gribēju viņu, kā nekā, visu iepriekšējo mēnesi tikai vienu reizi "dabūju"..

Atlikušo nedēļu nesazinamies, ja nu vienīgi es viņam aizsūtu sms. Un šajā nogalē mēs netikāmies, jo man bij jāstrādā, bet viņš - devās pie vecākiem un izdarītu viņam svarīgas lietas (Svarīgākas par mani. nu labi, ar to es arī samierinos..) nedeva man ziņu. šodien uzrakstīju skaipā (beidzot bija tā iespēja sazināties virtuāli, pa ilgiem laikiem).. viņš - pretīgā, vienaldzīgā tonī. ar īsām atbildēm, teikumiem... nonācām līdz strīdam.. secinājumi - viņš šķirties no manis negrib (un nē, viņš neteica "Negribu šķirties, jo mīlu tevi."), bet iekļaut mani savā dzīvē arī nevar... jo priekš manis neesot laika. Un tas, ka mēs tiekamies tik reti, sazinamies tik reti, mīļojamies tik reti, viņu pilnībā apmierina un biežāk nemaz neprasās).. viņam nepietiekot laika citām vajadzībām - sportošanai, savam vaļaspriekam (kas ir viņa dzīves jēga)... Jautāju, vai mainījušās jūtas - Nē. Vienīgi, viņam zb tas, ka ar mani jāauklējas kā ar mazu bērnu, vislaik jākasās par to gulēšanu (ka neļauju viņam aizmigt)

nolādēts..... kāpēc tad nevar palikt tāpat, kā bija, teiksim, vasarā vai rudens ssākumā?... un pagaišgad? kad mani un vaļasprieku viņš ļooooti labi apvienoja un nebija problēmu.... :%27-( :%27-( man gribas viņu biežāk, labprāt dzīvotu kopā, bet viņš nepiekrīt... jā, viņš ir teicis, ka neredz mani savā dzīvē (nākotnē)m, bet kas zin, varbūt tas varot mainīties.

Man šobrīd ir tik pretīga sajūta un garīgais stāvoklis... es brūku kopā, es jūdzos nost, es jūtos vientuļa, nesaprasta.... viss tas sliktākais... bet viņš - viņam vienalga.... un es ar to samierinos un kā sunītis skraidu nopakaļ, jo tač reizēm viss ir tik skaisti! ir skaistas atmiņas, sskaisti brīži, atgadījumi, daudz kas vieno un ārprātīgi spēcīgi tur pie viņa.. dēļ viņa es pametu savas nopietnās, vairāk kā 3 gadus ilgās attiecības... esmu ziedojusies līdz pēdējam.... un gala rezultāts vēl nav zināms.....

:%27-(

13.11.2011 19:54 |
 
Reitings 58
Reģ: 29.01.2009
lai gan ir zināms rezultāts - tas ne pie kā laba nenovedīs... iztērēti gadi...
es tagad tā raudu un pārdzīvoju, jo nevaru aprast ar domu, ka viņš ir palicis savādāks... vairss nav vecais mīļais, kuram pret mani bija tāds mīļums un ilgas... kurš izturējās savāk, rakstīja, runāja savādāk, skatījās savādāk, pieskārās savādāk, juta savādāk... :%27-(
13.11.2011 19:56 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Sorry, nelasīju visu, acīs iekrita tikai šī frāze: "esmu ziedojusies līdz pēdējam...."
Tā arī ir Tava lielākā kļūda! Nu nedrīkst to darīt! Atceries to savās nākamajās attiecībās nākotnē!
13.11.2011 19:57 |
 
Reitings 58
Reģ: 29.01.2009
cita viņam nav. krāpt - nekrāpj
13.11.2011 19:57 |
 
Reitings 58
Reģ: 29.01.2009
Zakji, bet kā?
vnk esmu tik stulbi iemīlējusies, pilnīgi pazaudēju smadzenes un prātu, visu! par cik viņš man neiet lieliem soļiem pretī, bet vienkārši stāv blakus, tad es "pazemīgi skrienu pie viņa"... esmu tizla, zinu...
13.11.2011 19:59 |
 
Reitings 119
Reģ: 13.11.2011
Izklausās pēc pusaudžu nenopietnajām attiecībām.
13.11.2011 20:02 |
 
10 gadi
Reitings 315
Reģ: 29.01.2009
varbut liec vinam mieru kadu laiku, lai pats atraksta pirmais. lauj atpusties! es ari esmu no tiem cilvekiem kuriem nevajag vislaik milumu un ja uzspiez vai par daudz prasa tad mani tas kaitina un rada pretreakciju. un pilnigi saprotu ka vins par to uz tevi dusmojas. cilveki ir dazadi. un ari es priecajos, ka nedzivoju kopa ar savu puisi, jo mani tas laikam smacetu nost, vajag zinamu brivibu, bet tas nenozime ka vinu nemilu un kopa ari esam loti biezi.
13.11.2011 20:03 |
 
Reitings 477
Reģ: 29.01.2009
Traki. :(
Varbūt viņš tiešām tāds ir, un neko ar to nevar padarīt. Tad labāk nemocīt sevi, saņemties un izšķirties. Jā, sāpēs ļoti, bet pāries un būsi laimīga. Atradīsi puisi, kurš mīlēs tevi, gribēs būt tev blakām visu laiku... Katram ir savādākas attiecības, bet man liekas, ka tas nav normālas attiecības, tik reti satikities un vispār gandrīz nesazināties... Manuprār, tu veltīgi sevi moki, jo diez vai kaut kas mainīsies. :-/
13.11.2011 20:03 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Jo vairāk Tu skrein pakaļ un parādi viņam, ka viņš ir visa Tava dzīve, jo vairāk viņam zūd interese par Tevi! Elementāri - Tu vairs neesi interesanta ar savu ES, jo esi to pazaudējusi..

Nekas, pārdzīvosi un nākotnē mēģini šo kļūdu nepieļaut. Ar laiku to var iemācīties.
13.11.2011 20:05 |
 
Reitings 58
Reģ: 29.01.2009
man ir bail no tā, ka izšķiroties, es netikšu ar sevi galā.... kamēr biju iepriekšējās attiecībās, visus tos gadus mani ik pa laikam mocīja sapņi par viņu, nevarēju aizmirst.. (pirms tam mēs kādu laiciņu draudzējāmies. Tad vēl bijām salīdzinoši sīki)... es zinu, ka viņš ir no tiem, kas dzīvē uzrodas reti, un paliek sirdī... man nav ne jausmas, kā es varētu viņu aizmirst.... viņš ir no tiem, ko es nekad mūžā nespētu palaist vaļā...
13.11.2011 20:08 |
 
Reitings 58
Reģ: 29.01.2009
es tā jau pēdējo pāris nedēļu laikā esmu "nomierinājusies" ar rakstīšanu viņam..
un liekas (viņš arī tam piekrīt), ka jo retāk tiekamies, sazinamies, jo vairāk viss bojājas... tā kā - tas mums ir beigu sākums :%27-( :%27-(
13.11.2011 20:09 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ja man būtu tik uzmācīgs vīrs kā tu, es laikam arī muktu. Izskatās, ka neļauj vecim pat uzelpot, tevis attiecībās ir daudz par daudz!
13.11.2011 20:13 |
 
10 gadi
Reitings 1504
Reģ: 11.03.2010
es jau sen buutu taadu pasuutiijusi. tev nepietiek ar to, ka vinjsh ir pateicis, ka vinjsh neredz naakotni kopaa ar tevi?! tak jau sen buutu atradusi citu un veel labaaku. nesaproti, ka neesi vinjam 1 vietaa un nekad nebuusi?! tu aiziesi, vinjam pat nesaapees! ko tur veel paardziivot deelj kkaadaam paaris ''skaistaam'' reizeem?!
13.11.2011 20:16 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Varu piebalsot tām kuras saka, ka Tu pati esi zaudējusi sevi, un līdz ar to neesi viņam interesanta un ja vēl skalo smadzenes ka pagriezis muguru un par maz laika velta un tāds un šitāds tad protams, ka viņš domās, ka ar tādu sievieti viņš nākotni neredz, jo viss kļūst arvien trakāk līdz pārvērtīsies par totālu elli. :-/
Pašai Tev jādomā kā rīkoties, vai nu noved to visu līdz pēdējam, lai viņš Tevi pamet, vai arī sāc rīkoties gudri! Jo gadījumā ja sāksi kontrolēt sevi savas emocijas, ieturēsi distanci Tev būs cerība viņu nepazaudēt, bet ja turpināsi viņu zāģēt tad rezultāts būs tāds kāds 99% gadījumos!
13.11.2011 20:27 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
vienīgā iespēja ir kā jau meitenes teica- mainīties. ir tādi cilvēki kuri grib erti izgulēties, pagriež muguru un guļ un tad no rīta samīļo :-) viņam ir apnikušas šīs histērijas..
nomierinies un gaidi kas būs no viņa puses
13.11.2011 20:34 |
 
Reitings 58
Reģ: 29.01.2009
becky, nesaki gan tā!!
13.11.2011 20:48 |
 
10 gadi
Reitings 1221
Reģ: 07.06.2009
Viņš ir tava pirmā mīlestība?

Es tevi TIK ļoti saprotu. Tās kaislības,skriešana pakaļ, tā mīlestība vienkārši ir vārdos neizsakāma. Man bija līdzīgi. Citreiz viņš man skrēja pakaļ,bet viņam arī ģimenē bija ieaudzināts - neizrādīt savas jūtas un tā tālāk.

Pēc pusotra gada izšķīrāmies.

Bet es tev iesaku tagad uzmest mīksto. Uz mēnesi. Es tā izdarīju,bija atpakaļ un citādāks.

Viegli teikt,bet noturies,pamēģini. Es citreiz bez maz vai staigāju pie viņa mājām,stalkeroju utt, bet kad nerakstīju,viņš pēctam bija tā pārvērties.

Kaut gan.. manām attiecībām pēctam toč vairs nebija nākotnes. Mums pat sākās kaušanās un tā. Bet mīlu es viņu vēljoprojām,jo tomēr man viņš bija pirmā mīlestība.
13.11.2011 20:49 |
 
Reitings 58
Reģ: 29.01.2009
nu tad kaa es, juusupraat, vareetu veerst sho visu par labu? nerakstiit vinjam? shovakar baigi prasaas uzrakstiit, nokonkretizeet kaut ko par shodien rakstiito skaipaa.. varbuut ne uzbraucoshi, bet taa miilji? (lai gan jau skaipā 2x rakstiiju, ka ilgojos peec vinja un man pietruukst vinja taada, kaads bija vasaraa),, laikam jau nevajag, ja?
13.11.2011 20:52 |
 
Reitings 385
Reģ: 29.01.2009
Es varu ieteikt vairāk pilnveidot sevi, nodarboties ar hobijiem. Kad satiksieties pati jau būsi mierīgāka, nebūs nejēdzīgu histēriju.Turklāt Tev būs vairāk ko viņam piedāvāt. Piemēram, būsi iemācījusies garšīgus ēdienus, viņš būs sajūsmā. Vai piemēram, uztaisīt interesantas dāvaniņas vai iemācīties kādu deju. Vienalga, kas patīk, bet lai viņš ierauga Tevi savādāku. Un lai esi arī kādreiz aizņemta ar savu hobiju, nevis vērsta tikai uz viņu. Viņš jutīsies intriģēts. Varbūt pat laika gaitā gribēs ņemt dalību Tavā hobijā. Intereses rada prieku, pozitīvu enerģiju, jaunas sarunu tēmas, paplašina redzes lauku. Vēl varu ieteikt mainīt ierasto vidi un pamēģināt kopā paceļot. Tas var beigties gan negaidīti labi, gan arī saprast kas ir kas un varbūt arī izvērtēt, ka esat pārāk atšķirīgi.
13.11.2011 20:52 |
 
Reitings 349
Reģ: 29.01.2009
Ieteikt no malas kaut ko ir diezgan grūti, jo pilnu situāciju zinat tikai Jūs abi, un to, kāda esi Tu un kāds ir viņš arī zinat tikai Jūs abi.

Ir ļoti grūti, ja Tu visu laiku skrien pakaļ, dod otram sevi visu un pretī nesaņem neko. Zinu šo sajūtu, bet man tas beidzās savādāk un tas ir cits stāsts.

Varbūt apsver iespēju pamazām no viņa pavisam, atstāj sev labās atmiņas un pozitīvos brīžus, pārējo vienkārši izslēdz no savas atmiņas(zinu, ka grūti).
Tā kā Jūs katru dienu netiekaties, tam Tev vajadzētu nākt par labu - no acīm prom, no sirds ārā.
Velti laiku sev, savām lietām, draudzenēm, visam kam tikai ne viņam, ja viņš Tevi tik ļoti gribēs, pats pie Tevis atnāks, ja neatnāks, nav Tevis vētrs.

Atver acis un paskaties apkārt, ir tik foršs rudens, tūlīt būs pirmais sniedziņš un kas zin, varbūt Tevi ieraudzīs kāds, kurš būs Tevis cienīgs! :-)

Nenolaid galvu, varbūt šī beidzot ir Tava iespēja savā dzīvē kaut ko kardināli pamainīt!
Lai Tev veicas! (l)
13.11.2011 20:57 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
.JPG, labāk jau būtu ja Tu viņu turpinātu zāģēt, raksti visu to kas Tev neapmierina viņā, gan par to muguru, gan retajām tikšanās reizēm, un tā pamatīgi, piemēram "Nafig man neraksti, visu dienu gaidu Tavu vēstuli, nepietiek, ka šomēness 1x tik neesam tikušies, un Tu man visu dienu neuzraksti kretīns!", bet ja nopietni, tad padomā pati, varbūt labāk vispār neko neraksti, nevis turpini "mīļi" atgādināt to, ka viņš nav tāds kā bija vasarā. Nu vismaz noriskē neko nebūsi zaudējusi, un ja viņš Tev pats uzraksta nesteidz uzreiz atbildēt, atbildi rīt, saki ka nebija laika bija jādara tas un šitais un tad piemirsi ka viņš rakstījis! :-D
13.11.2011 21:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!