Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Nezinu, ko lai iesāk.

 
Reitings 58
Reģ: 09.05.2010

Sākšu ar situācijas izklāstu.

Esam kopā jau vairākus gadus. Ne viss ir bijis rožaini, tomēr ir bijuši saldi laiki. Kopdzīvi tā arī nav sanācis uzsākt, jo traucē gan finansiālie apstākļi, gan arī attālums - mācāmies dažādās pilsētās. Mums katram ir sava ģimene, pie kuras dzīvojam. Kā jau katrā ģimenē, arī manā un viņa ir dažādas problēmas, kas nomāc kopējo attiecību nosakņu. Bet tas nebūt nav viss. Jūtu, ka man ļoti sāk pietrūk uzmanības no viņa puses, laika, to rozā briļļu sajūtu. Zinu, ka pēc 6 gadu kopā būšanas mīlestība teor'tiski paliek, bet praktiski kļūst par pieradumu. Es par to visu - gaišām sajūtām - sapņoju sapņos, bet reālajā dzīvē ir tikai škēršļi. Šī spriedze manī aug katru dienu lielāka, jo es šajās attiecībās vairs nejūtos labi, nejūtos laimīga. Pietrūkst divvientulības, seksa, kopīgas atpūtas ārpus mājas un tā tālāk. Katru nedēļu mēs tiekamies, daram vienu un to pašu, neks nemainās, pie tam, laika kļūst arvien mazāk tieši viņa ģimenes dēļ, kura netieši uzskata (manas domas) ka dēlam ir vairāk laika jāpavada mājās. Jāmin, ka abi esam pieauguši, tomēr atkarīgi no vecākiem. Es vienkārši vairs nespēju ar šo visu samierināties. Ja agrāk redzēju mums nākotni un bija cerības, ka plāni piepildīsies, tagad šķiet, ka mums katram savs ceļš ejams, lai gan zinu, ka viņš mani mīl, un jorpojām šķiet, ka arī es mīlu viņu. Tomēr ir tik grūti... Es nezinu, vai sapratāt manas emocijas un apjukumu, tomēr ceru sagaidīt kādus ieteikumus, pieredzes, komentārus...

30.10.2011 21:45 |
 
Reitings 58
Reģ: 09.05.2010
īsumā sakot, nezinu ko lai dara. kā lai panāk, lai viss ir labi, vai arī drīzāk jādomā, kā saņmeties un šķirties? zinu, ka viņš nevēlas lai mēs šķirtos, taču... es nevaru ar sevi tikt galā. ja nesaņemu ko vēlos un uz ko tiecos, jūtos kā paralizēta trauksmē... ir iekšējā panika, kas dzen ellē...
30.10.2011 21:59 |
 
Reitings 787
Reģ: 11.04.2009
Runā ar savu puisi, mēģini ko mainīt jūsu ikdienā. Ir taču kaut kāds iemesls tam, ka esat tik ilgi kopā, tamdēļ ir arī vērts cīnīties! :-) Neaizmirsti arī to, ka ik pēc pāris gadiem uznāk krīzes attiecībās.
30.10.2011 22:08 |
 
Reitings 58
Reģ: 09.05.2010
Es jau sen cenšos runāt, liekas, ka saprot, bet situācija nemainās.
30.10.2011 22:42 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
mana draudzene nupat izšķīrās no šādām attiecibām, un zini, puisim bija vienalga. Un viņai arī...

Bija daudz runāts par tevis minētajām lietām, bet vienmēr tika norunāts, ka viss mainīsies, taču nekas nemainījās.
30.10.2011 22:46 |
 
Reitings 58
Reģ: 09.05.2010
No vienas puses man ir sajūta, jā, ka viss runātais turpināsies tādos pašos solījumus un karāsies gaisā, līdz ar to gribas savākties un pielikt punktu, un mēģināt dzīvot sev, ierakties darbos, neko nejust un nedzirdēt, bet no otras... gribas tomēr, lai viss nav pa tukšo, nevēlos nožēlot zemē nomesto laiku, gribas atrast kādu stariņu un ticēt, ka viss mainīsies uz labu. No vienas puses nav vienalga, bet no otras gribas padoties...
30.10.2011 22:50 |
 
Reitings 242
Reģ: 03.10.2011
Slikti, ka uzskati šos sešus gadus par zemē nomestu laiku. Tā tomēr ir dzīves pieredze. Ja vēlies, ko mainīt pati, tad pabeidz mācības, sakravā čemodānu un dodies pie viņa, tur jau redzēsi, vai Jums viens dzīves ceļš ejams.
31.10.2011 01:18 |
 
Reitings 58
Reģ: 09.05.2010
Zemē nomests jau nav, bet šķiet, ka viss bijis veltīgi, jo nākotni mums neredzu... žēl sevis, ka to apjaušu tikai tagad.
31.10.2011 14:08 |
 
Reitings 168
Reģ: 01.10.2011
Man līdzīga situācija, tikai mums ir vēl trakāk, dzīvojam divās dažādās valstīs un tiekamies labi, ja 2x mēnesī. Arī liekas, ka nekas nemainīsies... Esam kopā gandrīz 3 gadus, bet man liekas, ka viņš nav gatavs kopdzīvei. Nezinu, ko darīt:( Gribas šķirties un tajā pašā laikā negribas. Cik ilgi var gaidīt...
31.10.2011 14:28 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits