Gurri,es esmu meklējusi darbu,bet šobrīd ar manu mācību grafiku un apjomu neko nevar savienot.Protams,varētu jau savienošanas vārdā bastot visu pēc kārtas vai arī vnk visu pa roku galam darīt,lai tikai 4nieks,bet es mācos budžetā un es gribu dabūt maģistru.Un es nevienā brīdī(vismaz cik atceros),neesmu paziņojusi,ka man nav vai nebūs vajadzīgs darbs vai ko līdzīgu.Tas,ka šobrīd es to nevaru reāli savienot,ja gribu veiksmīgi pabeigt studijas,nenozīmē,ka pēc to pabeigšanas nākošajā gadā es neko nemeklēšu un nedarīšu.
Jā,šobrīd es esmu apmaldījusies,bet apzinos,ka man ir jāatrod izeja,viss nokārtosies un es izveidošu savu nākotni tādu kādu vēlos.Nevienā brīdī neesmu domājusi,ka kāds manā vietā atradīs risinājumus.
Turklāt,apmēram 85% no manas dzīves notikumiem,darbiem,problēmām vai interesēm paliek neaprakstīti un neiztirzāti detaļās forumā.Tāpēc to,ko un cik daudz es daru vai nedaru,kur eju vai neeju,ko meklēju vai nemeklēju zin tie,kas man blakus dzīvo un redz visu(ģimene,mīļotais).