Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neveiksmes!

 
Reitings 188
Reģ: 20.12.2010

Kapec ta notiek nespeju atbildet uz jautajumiem ne es ne mana gimene! Iet gruti , tada sajuta ka kads uzlicis lastu manai gimenei! Jo mums vienkarsi neiet! Es menesi pastradaju un mani bez jebkada iemsla atlaizh, lai gan viss bija kartiba, nebiju nekadu problemu! Dariju visu cik vien labi varu , centos, ravos , darijos! Vienu dienu saka ataa.. jautajums no manas puses kapec? ha neviens neatbild un runajot par prieksniecibu man acis neradijas un neko nepateica,algu ari izmaksaja cits cilveks! Mammai iet gruti ka vel nekad! Tetis krapj , nirgajas par vinu , no majam neiet prom! Man vienkarsi gribas visu laiku raudat ! Mammai ar depresija :( Kapec ta ir janotiek? Vaitad tik tiesham esam tik slikti cilveki?Neesam nekad darijushi citiem pari!Es nezinu rokas nolaizhas, nav speka! :-(

27.10.2011 23:55 |
 
Reitings 2057
Reģ: 28.07.2010
Tev vienkārši šobrīd dzīvē ir iestājusies melnā svītra. Zinu, viegli jau no malas runāt, bet, tici man, ar laiku viss nostāsies savās vietās un viss atkal būs kārtībā. :)
27.10.2011 23:58 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Arī labiem cilvēkiem gadās neveiksmju periods un pāriet. Tāpēc tici ka viss tev izdosies :-)

Bet krāpšana un ņirgāšanās vecāku starpā :-/ Tas ir smagi :-(
28.10.2011 00:01 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
tak visam ir risinajums.
ir tikai jabut nedaudz nekaunigai, launai un tad jau dzive ies/
28.10.2011 00:04 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
ja tev ir doma par lāstu, aizej un pārbaudi! nesen viena paziņu ģimene aizgāja pie tantītes, jo viss, kam viņi ķērās klāt, vnk sabruka. beigās izrādījās, ka "it kā" ģimenes draugi bija noskauduši viņu labklājību un sieva uzlikusi kkādu baigo lāstu tā, ka viena no meitām gandrīz nomira no veselības problēmām, kurām ārsti nespēja rast izskaidrojumu. tas tā - vnk tāda lietas eksistē.
28.10.2011 00:18 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Njā, piekrītu, ka vienkārši jāizvelk melnās svītras periods, nekas cits neatliek. Ar tām vecāku savstarpējo attiecību problēmām gan jābūt uzmanīgai, jo viņi ir Tavs tētis un mamma, nevis kaimiņu nabaga sieva un nelietis vīrs. Protams, ir varianti, kad ir tieši tā, kad rīkojas tik pretīgi, ka bērns nevar stāvēt malā ar nulles reakciju pret to visu, bet pēc pieredzes saku, ka nevajag automātiski tēti definēt kā slikto un mammu kā labo. Kas zina, kādi tarakāni un kāpēc viņu attiecības saradušies? Tas tikai tāds ieteikums, varbūt palīdzēs uz lietām paskatīties citādi. :)
28.10.2011 00:33 |
 
Reitings 182
Reģ: 29.01.2009
Melnās svītras gadās visiem - labiem un sliktiem, veiksmīgiem un neveiksmīgiem cilvēkiem.. un tas, kāds cilvēks būsi, atkarīgs no tā, kā tu tiksi ar to galā: saļimsi un iekritīs dziļākā depresijā. vai sparosies un cīnīsies tālāk.. bieži vien pirmās pieejas izvēlēšanās ieved vēl dziļākā neveiksmju strīpā...
28.10.2011 12:05 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
šādas lietas un nedienas cilvēku dara tikai stiprāku. Man ir bijuši ļoti smagi melnie periodi, kad liekas, ka dzīvei nu ir pienācis gals. Bet brīdī, kad saņemās un veic kardinālas izmaiņas savā dzīvē un neturās pie tā, kas ir noticis, cik viss ir slikti, bet ar pozitīvismu un cerību raugās nākotnē un reāli kaut ko dara, tad viss arī sāk atšķetināties.

Man no pēdējās neveiksmju sērijas likās, ka netikšu ārā, jo lai kā arī centos, vienalga kāda šaize notika, bet neatlaidīgi turpināju cīnīties un darīt, un viss beigu beigās atrisinājās. Un ar tevi būs tāpat! tikai saņemies, nedomā par to, kāpēc tevi atlaida, bet domā ko darīt tālāk :) nedomā par to, ka tēvs ņirgājas un krāpj, bet domā, kā tikt prom no tā ar mammu.
28.10.2011 12:34 |
 
Reitings 362
Reģ: 29.01.2009
Ja esi ticīga, iesaku atbildes meklēt pie Dieva, nevis visādām lāstu tantiņām, kuras beigās tāpat iesaka aiziet uz baznīcu. Kāda jēga viņām maksāt naudu, ja visu beigās noņem baznīca.
28.10.2011 13:18 |
 
Reitings 188
Reģ: 20.12.2010
Visu laiku censhos domat pozitivi bet tas nepalidz! Vel vakar tetis palaida rokas , bralis aizstavot mammu ari mazliet dabuja! Nesaprotu kas notiek! Pazvaniju tetim pec ta atgadijuma uzreiz un pateica lai mammai un bralim nebutu piedurts neviens pirkstins! Mani paklausija , bija mierigs pec tam! Bet cik ilgi tas ta var turpinaties!Vinsh neiet prom no mums, mamma iet pie draudzenes a vinsh klup virsu kapec un kur ies, ja aiziet zvanas , terorizee! Es gribu lai vinsh pazud no musu dzives! Nevaru noskatities uz mammu uz brali vinam ir jabeidz 9 klase un vis shitas jaredz! Vakar man palika slikti no stresa , spiediens pacelas , visu nakti neguleju!Doh ... :-(
29.10.2011 15:09 |
 
Reitings 2518
Reģ: 25.01.2010
Kā es saprotu autori. :(
turies. aizej uz baznīcu.
29.10.2011 15:50 |
 
Reitings 188
Reģ: 20.12.2010
Doma baznica palidzes? Es itka neesmu ipashi ticigs cilveks!
29.10.2011 16:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)