Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

kopā būšana?

 
Reitings 190
Reģ: 18.04.2010

sveikas,

Mani interesētu tas kāpēc Jūs esiet kopā ar saviem vīriešiem? kāpēc Jūs ar viņiem sagājāt kopā? Vai tāpēc, ka gribējās mīļumu un kādu kas būtu blakus, tādu kā drošības sajūtu, vai arī Jums bija jūtas un kopā būšana jau tālāk pašsaprotama? Vai arī kādi citi mērķi, sajūtas, vajadzības utt ? :)

un ja, saiet kopā tāpēc,ka gribas mīļumu un kādu blakus vai no tā tālāk var uzplaukt jūtas?

27.10.2011 20:56 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Mums vispār viss bija interesanti, pārāk gari jāstāsta, lai visu izstāstītu, bet īsumā... Viņš parādīja man, ka ir spējīgs man palīdzēt, mani aizsargāt, izrādīt savas jūtas patiesi, rūpēties un vienkārši darīt mani laimīgu :-) Es neapzināti viņā sāku iemīlēties un tā nu mēs esam kopā un nespēju iedomāties, ka nebūtu ar viņu, bet ar kādu citu vai vienkārši būtu viena. Esam patiesi laimīgi un viss ir labi, kā ir :-)
27.10.2011 20:59 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Mums ir īsta mīlestība, jūtos droša un mīlēta. Viņš ik dienu man liek justies labākai par visām.Starp mums ir uzticība un mēs jūtamies labi kopā esot :)
Mans mīļais man ir mans sapņu vīrietis, ko esmu atradusi (l)
27.10.2011 21:04 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Tādēļ, ka iemīlējos un man viņu gribējās sev.
27.10.2011 21:04 |
 
Reitings 4718
Reģ: 29.01.2009
Tresor, Tev no manis ir vēstulīte epastā. Moš esi izlasījusi un ignorē mani? :-D :-D :-D
27.10.2011 21:06 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Nemēdzu iedziļināties šādās filozofijās. Ja jau reiz esam vīrs un sieva, tad tam tā ir jābūt :)
27.10.2011 21:07 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
mēs ilgu laiku bijām labi draugi, kas arī palīdzēja man pamanīt, cik viņš ir foršs un labs. tāpēc, domāju, ka jūtas noteikti var parādīties ar laiku. :-)

būt kopā mums bija nopietns lēmums, jo tā kā nedzīvojam vienā valstī, tas ir ļoti sarežģīti. bet nu jau atkal skaitu dienas līdz viņu satikšu, tā kā ļoti priecājos, ka ir tā, kā ir! (l)

ā, un uz to mirkli abi nopietnas attiecības it kā nevēlējāmies. bet ir! :-P
27.10.2011 21:09 |
 
Reitings 418
Reģ: 29.01.2009
Biju kādas divas nedēļas kā izšķīrusies no iepriekšējā drauga. Kādu mēnesi pirms šķiršanās man uzrakstīja puisis. Parasti es nesarakstos tāpat vien, bet toreiz kaut kā gribējās turpināt saraksti. Kad izšķīros no sava drauga, man tas otrs puisis piedāvāja satikties. Sākumā nedomāju, ka varētu tik ātri iemīlēties, jo šķiršanās bija ļoti sāpīga, taču tas notika. Bija vienkārši tas saucamais klikšķis. :-) Un, es domāju,ka var saiet kopā par tad, ja sākumā gribās mīļumu un tuvību. Kāpēc gan ne? :-)
27.10.2011 21:14 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
mēs ļooti ilgu laiku bijām labi draugi, kopā ballējāmies, tusējāmies, atpūtāmies kompānijās. varēju viņa klātbūtnē par džekiem runāt utt. attiecības vispār negribēju un viņš bija rūdīts babiņiks, kurš mani kā draudzeni negribēja sāpināt :D, bet tad kopīgi kompānijā devāmies braucienā, pēc kura tā kā sapratām, ka kopā mums ir baigi forši un viens otram neapnīkam :)
jā, uzskatu, ka no mīļām draugu attiecībām var rasties foršas attiecības un jūtas. pārbaudīts :)
27.10.2011 21:18 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
mees apm 9 meen bijaam miiljaakie,liidz izdomaajaam,ka vareetu pameegjinaat buut paaris-vairs netikties arii ar citiem cilveekiem.
un vinjhs veeljoprpjaam mani gaidiija peec visiem maniem skreejieniem pie citiem,tad es domaaju,ok-par pacietiibu varam pameegjinaat.
bet es riktiigi apskauzhu,cik vinjhs ir gudrs.ok,ne vienmeer par maajas,saimnieciskaaam lietaam,bet taapeec jau vinjam esmu es, bet par pasauli-visu izceljojis,redzeejis,piedziivojis,trakojis. ljoti inteligjents. vinja smadzenes mani piesaista visvairaak-un tad seko augums ,un tad tas,ka vinjhs runaa franciski ..haha...
:-D
27.10.2011 21:22 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Kā man gribētos kādu, kas mani mīl, lolo, rūpējas, uztraucas par mani, lai es varu dot to pašu pretī :%27-( Bet tas diemžēl nav lemts, vismaz man...
27.10.2011 21:23 |
 
Reitings 1475
Reģ: 05.01.2010
Īsi un kodolīgi -
liktenis! :-)
27.10.2011 21:29 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Mademoiselle!--es gan domaaju,ka tu noteikti kaadu sastapsi.es vispaar vienmeer esmu ticeejusi lielai miilestiibai. :) varbuut tu vnk veel tam lielajam,iistajam neesi gatava-jo citaadaak,ja pienkaatu vinja tagad,tu nezinaatu,ko dariit,un moshk palaistu veejaa....viss notiek peec lielaa plaana. neshaubies. tu vienkaarshi veel 'gaidi'...viss buus :)
27.10.2011 21:36 |
 
Reitings 1009
Reģ: 29.09.2011
Jordana, tagad lasu tavu vēstuli, gaidi atbildi ;-)
27.10.2011 21:41 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Tille
Es ceru, bet reizēm uznāk dzīves pagurums, esmu izsviedusi vējā piecus gadus, meklējot to īsto, bet visi mani ir piešņākuši, nav vairs ticības nevienam primātam...
27.10.2011 21:48 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
es saprotu..
bet varbuut nevajag domaat,ka tie ir veejaa izsviesti-tu ieguvi pieredzi,tagad vismaz zini,kas tev neder un nepatiik.

27.10.2011 21:51 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
Jo piedzēros -> iepatikās -> satikāmies ballītēs -> satikāmies ne ballītēs -> tikai pēc tam sapratu, ka WOW, dzērušai man ir ļoti laba gaume :D Nu tā vienkārši sanāca, nekad neesmu domājusi tādas "dziļās" domas par visu šito :D
27.10.2011 22:35 |
 
Reitings 145
Reģ: 29.09.2011
Esam pazīstami jau ļoooti ilgi,bet līdz šim bijām tikai kā paziņas.
Un tad satusējām vienā ballītē šovasar, pirmā satusēšanas reize izvērtās arī kā pirmā reize. No sākuma likās,ka tās būs tikai vienas nakts attiecības,bet izrādījās ka nē. Sākām tikties un pavadīt vairāk un vairāk laika kopā. :) Un tā nu esam kopā. Esmu kopā ar viņu, jo jūtos droši,esmu mīlēta, laimīga. Viņš man liek justies svarīgai, īpašai. (l) Esot kopā ar viņu, jūtos brīvi, atklāti, viņš ir iemācījis man atkal uzticēties un pieķerties cilvēkiem. Tā ka'viņš ir nedaudz vecāks,es varu arī no viņa daudz ko mācīties.
27.10.2011 23:13 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
kopā mēs sagājām ne tā labākā iemesla dēļ. bijām mazliet tikušies apmēram mēnesi, neko nopietnu pat nedomāju līdz tam brīdim, kad uzzināju, ka viņš tajā laikā ir bijis arī uz pāris randiņiem ar citu meiteni. tad greizsirdības dēļ viņam tā arī pateicu: izvēlies -- es vai viņa
tādēļ, ka sagājām kopā šādi, es attiecību sākumā domāju, vai man to vispār vajag, bet ar laiku sapratu, ka notika viss tā, kā bija jānotiek
27.10.2011 23:22 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
mēs ar puisi bijām draugi vairākus gadus, bet pamazām arvien vairāk un vairāk man viņš iepatikās, vēl jokojoties teicu draudzenēm, ka viņš būtu mans ideālais dzīves vīrietis, ar kuru gribētu ģimeni, bērnus utt.
Ar laiku jutu, ka puisim patīku, tomēr viss notika kaut kā lēnām (bet skaisti), bijām arī vēl tikai padsmitgadnieki, simpātijas tikai auga un auga, kamēr vienu brīdi vienkārši abi sākām par to runāt! Tas bija lielisks attiecību sākums, lēnām, mulsinoši, joprojām atceroties, tauriņi vēderā sāk lidināties :)
28.10.2011 00:12 |
 
Reitings 145
Reģ: 05.02.2010
mans stasts ir tads ka atnacu uz citu pilsetu macities.
atradas jaunas draudzenes gajam tuset citi dzeki velejas ar mani uzsakt attiecibas bet es ne, jo pec vasaras biju jau piekususi un bija pielikts punkts pedejam attiecibam-cik tur tas var nosaukt par attiecibam kopa tusejam -un bocojamies bet vins velejas ko vairak.Katra zina biju samilejusies lidz ausim vina.(beigas sapratu ka ta nav milestiba.)
bet kad parvacos uz citu pilsetu protam s gaju tuset iepazinos ar citiem bet nevines nebija istais visi man krita uz nerviem, un tad draudzenei pateicu ka beidzot saksu macities pavisam kartigi, bet nu sanaca ka no vasaras manas draudzenes bijusais draugs bija iedevis savam draugam nr manu -iedeva jo draudzenes draugs bijusai gribeja ar mani satikties utt bet es teicu lai liek mani miera un tad sanaca ka tas nummurs man bija no vasaras palicis telefona -baigi milais cilvecins,taja reize mes lamajamies kur dabuji manu nr utt.un prasiju ka vinu sauc un vins atbildeja baigi milais ta nu ieraxtiju vinunsava telefona un tad kad biju sakusi macities sava jaunaja pilseta vinam uzpikstinaju ta vins man velu vakara pazvanija un runajam kadu 1h un tad sakam ar stridu beidzam ar norunu satikties tad nu satikamies un patiesam nemanot vina iemilejos-man pat teica ka es esmu tada starojosa un laimiga kaut man pasai ta gan nelikas visi man teica ka es izskatos ka iemilejusies. (l)
ta nu es ari neskreju vinam pakal ka maza mulke ne ipasi uzplijos vinam vins pats raxtija viss riteja savu gaitu ka tam bija janotiek.draugs vel atzinas ka biji vel savam draugam teicis ka tagad attiecibas nevelas kad pabeigs skolu tad tik domas par nopietnam attiecibam , bet vins nevareja bez manis dzīvot visu laiku vinam domaja par mani un velejas satikt.ta ka esmu laimiga ka visn man ir un es vinam un mīlu vinu (l)
30.10.2011 03:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits