Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tikai sex

 
Reitings 27
Reģ: 03.10.2011

Labs vakars visām!

Jau vairākas dienas nomoka viens jautājums.

Kā Jums šķiet,kā saprast,vai vīrietis sievieti izmanto tikai sexam?

Liekas,ka puisis tieši tam mani arī izmanto. Nedzīvojam vienā pilsētā,parasti es braucu pie viņa,un vienmēr tas ir vakarā,un nākamajā dienā uzreiz no rīta mājās.

Itkā jau puisis nopietns,viss ok,esam arī bijuši vienu reizi kopā aizgājuši uz klubu,ir iepazīstinājis ar dažiem saviem draugiem,izrāda arī greizsirdību.

Bet lieta tāda,ka mēs nekur ar viņu neejam,agrāk attiecību sākuma veda uz kafeijnīcām utt.. ,bet tgd pilnīgi nekā,redzu tikai sexu,sexu,sexu... parasti saraxtamies caur internetu sms,bet ne katru dienu..

Nesaprotu es viņu,varbūt parunāties ar viņu,pajautāt kā tur īsti ir,protams viņs jau var pateikt,ka nē,neizmanto tikai tam,nu kā jau veči.. ;)

Padalieties ar savām domām! :-)

22.10.2011 01:02 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
kapec tev peksni liekas, ka tu esi prieks sex?
22.10.2011 02:04 |
 
10 gadi
Reitings 4291
Reģ: 03.08.2009
no savas pieredzes saku - labāk pajautā kas un kā :) Būs vieglāk dzīvot.
Man piemēram, grūti pateikt, jo katram vīrietim tas uzskats par attiecībām var būt tik dažāds..
22.10.2011 02:18 |
 
Reitings 27
Reģ: 03.10.2011
Nezinu,kādēļ tādas domas sakāpušas galvā. :/
Reāli,es aizbraucu pie viņa vakarā,iekāpjam gultā un jau no rīta braucu mājās.. nekas vairāk arī pēdējā laikā nenotiek ar viņu kopīgs,kā tik sex..
Oij,par viņa attiecību uzskatiem labāk vsp nerunāt,dīvaini viņam tie uzskati ir..
Bet nu jā,laikam jau tomēr būs jārunā,citādi nekas uz priekšu neiet..
22.10.2011 03:05 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Labāk gan parunā ar to puisi, lai pati tiec skaidrībā un zini, kas ir kas.
22.10.2011 03:13 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
Kapēc tu uzreiz brauc mājās?Varbūt uztaisi brokastis, piedāvā pastaigāties vai noskatīties kādu filmu. Varbūt viņš domā,ka esi garlaicīga,jo pati nekad neizrādi inecativu kautko darīt,izņemot sexu. Viņš tevi ir vedis uz kafējnīcām utt,bet tu viņam no savas puses neko nepiedāvā
22.10.2011 03:13 |
 
Reitings 27
Reģ: 03.10.2011
Viņam parasti no rītiem ir ģēlas-tas ir viņa mīļākais vārds..
Pats no rītiem vnm mani ceļ augšāmlai aizvestu uz autoostu,jo darīšanas ķipa esot.. Tā ir vnm,nesaskatu tad,pat nekādu jēgu kko viņam piedāvāt..
22.10.2011 03:20 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
pasaki viņam,ka tev tādas attiecības vairs neder un,ka vēlies nopietnu draugu ar ko kopā pavadīt laiku nevis sex draudziņu. Paskaties,ko šis teiks. Ja tevi apmierina kā ir,tad gan tā nesaki :-D
22.10.2011 03:41 |
 
Reitings 1445
Reģ: 11.11.2009
pasaki viņam,ka tev tādas attiecības vairs neder un,ka vēlies nopietnu draugu ar ko kopā pavadīt laiku nevis sex draudziņu. Paskaties,ko šis teiks. Ja tevi apmierina kā ir,tad gan tā nesaki :-D
22.10.2011 03:41 |
 
Reitings 103
Reģ: 23.05.2010
Sveika!
Man ir vecāks brālis un es nekad neaizmirsīšu par to kā viņš man atstāstīja, ka viņam ir draudzenītes, kas pat uz rīta kafiju neuzkavējas, jo vnk viņš jau visu ir dabūjis un nav jēgas tērēt vairāk laiku
bet es ceru, ka Tavā gadījumā patiešām ir "delas"
22.10.2011 05:21 |
 
Reitings 13
Reģ: 21.10.2011
Ōō, jā šitādi tipiņi zināmi (nav vērts tērēt laiku, jo viss jau ir dabūts). Briesmīgi!! nenovēlu nevienai, ja vin sekxx nav pašas meitenes prioritāte saistībā ar to puisi..
Nekas cits tev neatliek, kā vien tiešā kontekstā pajautāt: "Kā tu saredzi mūsu attiecības?", un "Vai tevi tas apmierina kā ir patlaban?" :-)
22.10.2011 06:37 |
 
Reitings 11
Reģ: 29.01.2009
Man ir pilnīgi tāda pati situācija šobrīd. Sāku domāt-vai nav tas pats puisis mums.. :-D
Bet nu pēc tava rakstītā un savas pieredzes varu tev pilnīgi droši apgalvot-jā, tu esi tikai priekš seksa.Kaut arī tu negribi tā domāt un meklē jebkuru ieganstu,lai varētu domāt citādi, bet to nepozitīvo variantu ir kreitni vairāk. Manā gadījumā puisis uzreiz pateica, ka viņam nav tādu jūtu pret mani un,ka viņ;s neredz kopīgu n;akotni ar mani..un ja varam labi kopā pavadīt laiku( tas ir sexot), tad kāpēc gan nesatikties un to nedarīt.
Es nekad par sevi tā nedomāju, ka es varētu tā darīt-tikai sex un vairs nekā. Bet tur tiešām vairs nav nekā ārpus gultas.Es vienmēr braucu pie viņa un kā tu saki, sazināmies, vai nu caur netu vai ar sms...un tikai tad ,kad plānojam sexot..skan briesmīgi, bet tā nu tas ir...
Esmu mēģinājusi runāt ar viņu-prasīt, vai viņš nevēlas ko vairāk, vai viņam neapnik šitas viss-viņš kaut kā netabild uz tādiem jautājumiem.
Tagad droši vien prasīsiet-kāpēc tad neizbeidzu šo visu...es pati nezinu kāpēc-varbut man patīk sekss, viņš man arūi ļoti simpatizē, viņš labi izturas pret mani, neko neuzspiež, daram visu kā es vēlos...šeksā ziņā viss ir kār'tibā.....bet ja emocionāli nav nekā, tad gan ir grūti--vot ar to man tagad jātiek galā...
Gribēju jautāt-cik ilgi jūs jau tiekaties?:)
Varu teikt tikai vienu-ja tikai sekss ir ļoti ilgu laiku, tad tas nogalina jebkādu emocionālu baudījumu....
25.10.2011 12:20 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
Man bija līdzīgi,vismaz man tā likās!Jāsaka gan,ka mēs arī bieži gājām uz kino utt!Un,ja bija brīvdiena,kad nevienam uz darbu nebija jāiet,mēs parasti visu dienu bijām pēc tam kopā, bet tāpat mani nepameta sajūta,ka viņam no manis tikai vienu vajag, lai gan vispār bija nenormāli mīļš arī tad,kad pateicu,ka negribu vai nevaru!Es ļoti nožēloju,ka nevarēju saņemties,lai paprasītu,ko viņam no manis vajag, bet tā vietā tēloju vēso, lai gan sirds klapējās no katra pieskāriena! ;-) Nu rezultātā es nespēju viņu jau gadu aizmirst, bet viņš mani aizmirsa ļoti ātri,vismaz man tā liekas!

Nu, jā, Tev es gribētu ieteikt vienkārši taisnā tekstā paprasīt, citu iespēju neredzu!jo es tiešām, tiešām tiiiik ļoti nožēloju, ka pati to neizdarīju, bet ļāvos savām stulbajām iedomām!
25.10.2011 12:28 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
Piedod, bet es Tev varu ieteikt tikai un vienīgi ar steigu pārtraukt šīs "attiecības". Cieni sevi un liec viņam cienīt Tevi. Lai cik ļoti mums, sievietēm, nelabpatiktos domāt, ka tur sanāks kas vairāk par seksu, ka gan jau viņi iemīlēsies, nav ko sevi mānīt.
Man ļoti tuvi draugi - vīrieši ir stāstījuši savus "rīta djēlu" stāstus. Mans brālēns, kurš meitenes izmantoja tikai seksam, no rīta "braucot darīšanās" aizveda viņas mājās vai uz autobusu un brauca atpakaļ mājās gulēt. Mans labākais draugs arī ir stāstījis sīkumos par šādām darbībām. Es, paklausoties, tikai brīnos, cik lētticīgas ir meitenes viņiem ticot.
Kas var būt nožēojamāks par sajūtu, ka Tevi izmanto?
Tev ir tiesības ilgoties pēc kā vairāk un to saņemt.
Viņš, viennozīmīgi, Tevi izmanto savu seksuālo vēlmju apmierināšanai. Vēl pie tam - meitene pati atbrauc no citas pilsētas. Cik ērti.
Pasaki, ka vairs nevēlies turpināt tāda veida attiecības un punkts.
25.10.2011 12:57 |
 
Reitings 1854
Reģ: 01.08.2011
meitenes pašas vainīgas, jo viņām nepatīk jauki un labi zēni. es esmu domājis par to atriebties, arī sākt šāda veidā izmantot utt., bet tad kad man būs piķis
25.10.2011 13:11 |
 
Reitings 417
Reģ: 29.01.2009
Sveika!
Piekritīšu tām, kas saka, ka tas ir tikai seksam. Ir. Nekam citam viņam Tevi(lai cik skumji neliktos) nemaz nevajag.
Patiesībā es tam esmu izgājusi cauri. Bet es nenožēloju, jo arī man tas nebija nopietni, es vienkārši pielāgojos viņam un tagad viņam sāp vairāk nekā man.
Es Rīgā, viņš Aizkrauklē. Braucu pie viņa palikt pa nakti vai arī uz vakaru, pēc tam vienmēr mājās, vai savās darīšanās. Viņš nekad nav piedāvājis palikt ilgāk pie viņa, neesmu nekādus viņa draugus redzējusi. Plus viņš dzīvo pie vecākiem un tas nozīmē, ka ir jābrauc tad, kad viņa vecāki nav mājās. Kad viņš grib mani satikt, tad ir mīļi vārdi, izturēšanās, manis dievināšana. Brīdī, kad es sapratu, ka tas ir tikai izklaidei. Es sāku to tā uztvert. Nekad viņam pirmā nerakstu, nezvanu. Tas ir viņš, kas tagad raksta un ilgojas, bet es esmu palikusi vienaldzīga. Jau sen neesmu pie viņa bijsui, jo man ir palicis žēl sava laika, savas naudas cilvēkam, kam es neko nenozīmēju, un kas ne vienu reizi pie manis nav atbraucis.
25.10.2011 13:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits