Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Citāti un teicieni no filmām.

 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011

Citāti un teicieni no filmām.

10.10.2011 02:40 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
Vakaros ezītis gaja pie lācēna skaitīt zvaigznes. Viņi apsēdās uz baļķīša un tēju dzerdami, skatījās zvaigžņotajās debesīs.Tās mirdzēja virs jumta - tieši aiz krāsns dūmeņa. Pa labi no dūmeņa bija lācēna zvaigznes, pa kreisi ezīša. "Bet es viņam teikšu:"Es tev aveņu ievārijumu atnesu", un viņš sacīs:"re cik patvāris atdzisis, būs jāpiemet tie zariņi, nu tie, kadiķu zariņi", bet es viņam teikšu, bet es viņam..." Interesanti, nodomāja ezītis, ja zirgs apguļas vai viņs miglā nenoslāps? Un viņs lēnām sāka kāpt zemē no kalniņa, lai nokļūtu miglā un varētu apskatīties ka tur izskatās no iekšpuses. "Vai, pat ķepas vcairs neredz. Zirdziņ!" Taču zirgs neka neteica. (...)Es esmu upē, lai upe pati mani nes, nolēma ezītis, viņš cik vien spēja ieelpoja un viņu nesa lejā pa straumi. "Es esmu galīgi samircis, es drīz nogrimšu" pekšņikāds aizskara viņa pakaļējo ķepu:"Atvainojiet!" bez skaņas kāds teica:"Kas jūs esat un kā te nokļuvāt?" "Es esmu ezītis, es iekritu upē" "Tad sēdieties man muguirā, es iznesīsu jūs krastā" "Paldies!" "Nav par ko"sacīja kaut kas. (...)"Ezīt, kur tu biji? Es saucu, saucu, bet tu neatsaucies. Es jau arī patvāri lievenī uzpūtu, pītu krēsliņu pieliku, lai tev būtu ērtāk zvaigznes skaitīt. Domāju,ka tu tūlīt atnāksi, apsēdīsimies, iedzersim tēju ar aveņu ievārījumu, tu tač nes aveņu ievārījumu? Ja? Un es jau uzpūtu patvāri un uzmetu zariņus, nu tos, nu - ē" "Kadiķīšu" "Kadiķīšu, lai dūmi būtu un neviens cits jau bez tevis zvaigznes nesaskaitīs" Lācēns runāja, runāja, bet ezītis domāja:"Tomēr labi,ka mēs esam atkal kopā" un vēl ezītis domaja par zirgu:"kā tam tur klājas miglā."
10.10.2011 02:45 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
Iekšā saucējs pie striptīza kluba:

Pussy, pussy, pussy!
Come on in Pussy lovers!
Here at the Titty Twister we’re slashing pussy in half!
Give us an offer on our vast selection of pussy!
This is a pussy blow out!
Alright, we got white pussy, black pussy, spanish pussy, yellow pussy. We got hot pussy, cold pussy. We got wet pussy. We got smelly pussy. We got hairy pussy, bloody pussy. We got snapping pussy. We got silk pussy, velvet pussy, naugahyde pussy. We even got horse pussy, dog pussy, chicken pussy.
C'mon, you want pussy, come on in Pussy Lovers!
If we don’t got it, you don't want it!
10.10.2011 02:49 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
mans mīļākais no Fight Club:

"You buy furniture. You tell yourself, this is the last sofa I will ever need in my life. Buy the sofa, then for a couple years you're satisfied that no matter what goes wrong, at least you've got your sofa issue handled. Then the right set of dishes. Then the perfect bed. The drapes. The rug. Then you're trapped in your lovely nest, and the things you used to own, now they own you."
10.10.2011 02:51 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Mūžīgi mūžos Alfijs :

What have I got? Really? Some money in my pocket, some nice threads, fancy car at my disposal, and I'm single. Yeah... unattached, free as a bird... I don't depend on nobody and nobody depends on me... My life's my own. But I don't have peace of mind. And if you don't have that, you've got nothing. So... what's the answer? That's what I keep asking myself. What's it all about? You know what I mean?

10.10.2011 02:59 |
 
Reitings 806
Reģ: 29.01.2009
Pump Up The Wolume:
You hear about some kid who did something stupid, something desperate; what possessed him? How could he do such a terrible thing? Well, it's really quite simple, actually. Consider the life of a teenager - you have parents, teachers telling you what to do, you have movies, magazines and TV telling you what to do, but you know what you have to do. Your job, your purpose is to get accepted, get a cute girlfriend, think up something great to do with the rest of your life. What if you're confused and can't imagine a career? What if you're funny looking and can't get a girlfriend? You see, no-one wants to hear it. But the terrible secret is that being young is sometimes less fun than being dead.

10.10.2011 03:02 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
Mr.Nobody

"We can't turn back time, that's why it is so hard to decide. We have to make the right choice. Until we don't choose - everything remains possible."

10.10.2011 03:02 |
 
Reitings 1103
Reģ: 07.10.2011
PS. I love you:

"Alone or not you got to walk ahead. Thing to remember is: if we're all alone then we're all together in that too. It helps me sometimes."
10.10.2011 03:48 |
 
Reitings 242
Reģ: 10.03.2010
Buttertly effect

It has been said that something as small as the flutter of a butterfly's wing can ultimately cause a typhoon halfway around the world
/chaos theory/
10.10.2011 04:16 |
 
Reitings 86
Reģ: 29.01.2009
Home alone 2

Maybe they dont forget about you, but they forget to remember you. People dont mean to forget.
10.10.2011 04:28 |
 
Reitings 699
Reģ: 02.10.2011
-Rāpo?
-Rāpo, rāpo.
-He, arī tur rāpo! Bey kas tad tur rāpo?
-Es rāpoju.
-ā, kur tad tu rāpo?
-Šurp, surp rāpoju.
-Vai viss, vai tagad tu viss atrāpoji?
-Viss.
-Oj, redz kāds tu...
-Kads tad?
-Garš.
-Hm, gars. To es pats zinu. Bet cik gars?
-Ļoti garš.
-Ļoti? Hm, ļoti. Nē, ļoti, tas nav īstais vārds.
-Bet kāds tad? Un tagad, ko tu tagad dari?
-Man prātā doma. Doma un es to domaju.
-Kada doma?
-Man prātā doma, mmmmh, izmērīt savu garumu.
-Cik laba doma! Vai es arī varu tavu domu drusku padomāt?
-Domā, domā!
-Ā, izdomāju!
-Ko tad?
-Loti vienkārši: tev jāpārlokās uz pusēm!
-Nu?
-Mmm, tā ir galva un ta ir aste.
-Jā.
-Pārlokies vēlreiz!
-Tā!
-Viss skaidrs.
-Kas tad skaids?
-Tavs garums būs divas tavas puses vai četras pušu puses.
-Tā, divas puses, četras... Nē, tas neder!
-Kapec neder?
-Tapec,ka es neesmu mērojams ar pusēm.
-Kapec tad nē?
-Tapec,ka es esmu viens vesels.
-
10.10.2011 17:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits