Vīrietis negrib seksu.Attiecībās kaut kas nav kārtībā?

 
Reitings 3
Reģ: 03.10.2011

Tieši tāds arī jautājums. Kāpēc tā? Vai ir normāli, ka viņš seksu grib kaut kādas 3 reizes nedēļā,protams, tas notiek neeedaudz biežāk, bet tikai pēc manas iniciatīvas... Iespējams, ka es viņam esmu apnikusi? Kaut kas nepatīk? Viņš apmierina pats sevi kamēr manis nav mājās vai viņš vienkārši apmierina sevi ar citām? wtf? visstulbākās domas maisās pa galvu un netieku skaidrībā .

Esmu uzdevusi visus šos jautājumus arī viņam atbildes noliedzošas, lai vai kā mēģinātu saprast, kas par lietu, nekas nesanāk. Iespējams kāds nojauš ko viņš slēpj? Jo nu nevar būt tas vienkārši tāpat. Pie tam ja attiecību sākumā mēs varējām mīlēties dienā pa padsmit reizēm. Un es nepārspīlēju.

Varbūt kāds/a var sniegt man padomu, dalīties pieredzē,vienalga...:/

Paldies!

08.10.2011 22:20 |
 
Reitings 419
Reģ: 21.08.2011
pilnīgi normāli, ja vīrieši apmierina arī sevi attiecību laikā.. :D
Man ar manējo arī, protams, tagad ir daudz retāk, tās pašas 3x nedēļā, bet nu bija tā, ka es sāku gribēt mazāk, jo pārāk bieži biju nogurusi un tā, un tagad ir otrādi, ka viņš grib mazāk :D tagad es pūcējos, bet nu parasti neatsakās, ja lienu virsū :D
Bet es domāju vnk attiecībās esot jau krietnu laiku, nav vairs tā nenormālā kaisle, kas bija sākumā.
05.01.2014 15:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits