Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skaņa!!! :@

 
Reitings 167
Reģ: 30.01.2011

Sveika! Lieta tāda, ka man nav īsti normāli kaimiņi, visu laiku trokšņo- brīvdenās jau sākot ar 7iem no rīta utt. vienkārši neciešami, man ir trausls miegs, uzreiz pamostos aizmigt vairs nevar. Teikt viņiem kaut ko nav jēgas. Pagājušonedel nopirku ausu aizbāzņus, tādus mīkstus oranžā krāsā, pufīgus, aptiekā solīja, ka bus baigi labie. 1kārt skaņu nu mazliet tikai samazina un trākākais, ka pa nakti krīt ārā, pilnīgi neturās ausī. Tapēc gribu jautāt, vai kada nezin vai var iegādāties kaut ko nopietnāku, kas tiešām izolē skaņu un nekrīt pēc pirmajām kustībām miegā ārā. Ceru, kāda no jums varēs man kaut ko ieteikt!!!!

30.09.2011 17:58 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
uzliec šitādas, moška būs ok :D
http://zparks.lv/lat/jaunumi/portativa_tehnika/?doc=1040

protams, bez mūzikas, bet var jau arī ar :)
30.09.2011 18:03 |
 
Reitings 477
Reģ: 29.01.2009
Saprotu kā tu juties! Man tā ir bijis, ka vienk tā krīta uz nerviem, ka staigāju pēc tam visu dienu īgna un nokaitināta. (e) . Tiešam nevar ar viņiem mierīgi aprunāties, palūgt lai uzvedās klusāk? Jo liekas stulbi, ka savās mājās nevar normali atpūsties un izgulēties. :-(
30.09.2011 18:04 |
 
Reitings 345
Reģ: 21.07.2010
Ak dies kā es tevi saprotu!!! Man ir tas pats.... Augšējā stāvā 1-2 gadīgs izlaists sīcis.... Mani jau novedis tik tālu, ka pus divpadsmitos(tas bērnam ir normāli?) mēģinot aizmigt pie tās baurošanas un kāju dauzīšanas, sāku iztēloties ļoti drūmas ainas. Ar aizbāžņiem es nevaru aizmigt.. :( Sen , sen Stockmanī redzēju gulēšanas komplektiņu ar guļambrillēm un dzelteniem "korķīšiem".
30.09.2011 18:04 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
Jautājums vai tos aizbāžņus pareizi ievieto ausī?

Man ir no kuģa vestie aizbāžņi - kolosāli, it neko nedzirdu...
PS - K-rautā aizbāžņi par 9 santīmiem :D
30.09.2011 18:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits