Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kosmētiskā bāza

 
Reitings 257
Reģ: 16.05.2011

Čau, čau, meitenes!:)

Klau, varat man nedaudz apskaidrot visu tās bāzes padarīšanu?

Kam īsti kosmētiskā bāza paredzēta?

Tā nomaskēs zilos riņķus un poras uz deguna kaut nedaudz? Pumpiņas? Padarīs sejas toni līdzenāku?

Un kādas bāzes Jūs lietojat/iesakat no ne tā paša dārgākā plaukta?

Kādas atsauksmes par loreal bāzi?

19.09.2011 21:30 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
apmēram uz to pusi, kā tu domā ;)
izlīdzina toni mazliet, bet tām pumpiņām un zilajiem riņķiem vairāk derēs tonālais krēms, jo viņš ir tieši maskēšanai, bāze īsti tam nederēs. patiesībā, pa cik bāze ir kā pamats, vajadzētu kārtīgi skatīties, kādu pērc, nu, ja tu nelieto dienas kremu un liec uzreiz bāzi, jo jāskatās taču tomēr, ko tu uz savas ādas liec - lētākais variants nebūs labākais ;)
bet nu, es bāzi ikdienā nelietoju! esmu likusi, šķiet, ka tā āda nevar paelpot, jo virsū ir bāze, tonālais krēms un vēl šis tas :O
19.09.2011 21:38 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Bāze izlīdzina, sagatavo ādu visam, kas tiks uzklāts.
Tā neko nemaskē.
Man nepatīk, jo tad tonālais krēms nevis iesūcas, bet tā kā paliek uz ādas un smērējas.
19.09.2011 22:05 |
 
Reitings 147
Reģ: 19.05.2011
Ja domā mazo rozā Loreal burciņu, tad iesaku :) Jo uzreiz vieglāk tonālo ar otu uzklāt uz sejas :) Ļoti labi noturās :)
19.09.2011 22:53 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Pareizāk tā saucas- MakeUp bāzE :)
Bet tas arī tāds ļoti individuāls pasākums. Es jau reiz sūdzējos, ka man tonālais krēms peld pa seju, ja uzklāju apakšā bāzi. :) Respektīvi tā uztaisa tādu kā kārtiņu, kas neļauj tonālajam krēmam pieķerties sejas ādai. Citas gan bāzi slavē un saka, ka tonālais līdz ar to uz sejas kļūst noturīgāks. Nepamēģināsi-neuzzināsi. :)
19.09.2011 22:54 |
 
Reitings 1190
Reģ: 03.10.2010
bāzīte aizpilda poras, nogludina seju , sagatavo to meikapam .
lietoju tikai uz pasākumiem , Elf bāzi ( ap 3 latiem) . Silikons, bet strādā. Tonālais klājas vieglāk, nav sausu pleķu , konsīleris pieķeras vieglāk .
tev tikai jāatrod bāze, kas strādā ar tavu sejas tipu un tonālo :)


varbūt kāda ir lietojusi Clarins beauty flash balm ? Dzirdētas brīnumu lietas par vinu. :-)
19.09.2011 23:46 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits