Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Skaistas kurpītes

 
Reitings 40
Reģ: 18.10.2010

Svaikas!Jaunas kurpītes + ļoti ērtas, nevienu reizi nav vilktas vienkārši sanāca nopirkt par lielu izmēru. :-)

http://www.ss.lv/msg/lv/clothes-footwear/footwear/womens-shoes/shoes/nejxx.html

11.09.2011 23:50 |
 
Reitings 96
Reģ: 29.01.2009
nav sezona
12.09.2011 00:08 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
nesaprotu, ko var pie visa piekasīties :D
man piekasās par briesmīgām botēm manā tirdziņā, kur foto ir apgaismojuma vaina, bet meitenes šķiet, pat neizlasa to un turpina tik rakstīt murgus :D
tagad te raksta, ka sezona nav. kāda starpība? pilns ar tirdziņiem, kur piedāvā ne tikai rudenim aktuālo.. un neticu, ka nav neviena,kura tagad pa lētākām cenā nenopirktu kko nākamajai sezonai (pavasarim/vasarai smuku) .
12.09.2011 00:55 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.05.2011
Coco Loco, es atvainojos, bet paskaties ko pati esi pierakstījusi pie tām savām botēm iekš atverskapi.lv ..Citēšu -"krāsas un vizualais atbilst bildē redzamajam. " Tad, kas Tev tā par pēkšņu apgaismojuma vainu, kad kāda pateica, ka tās ir netīras ? :-D Smieklīgi. Turklāt, lai vizuāli tās Tavas FIRMAS botes izskatītos glaunāk, tad varēji vismaz striķus ievērt, kurus grasījies dāvināt :-D
12.09.2011 01:05 |
 
Reitings 1149
Reģ: 31.12.2010
astraa Atradi gan pie ka piespieties!!! :D:D man lielaka dala drebes sanak uz jau atlaidem pirkt, nevis ad summa ir 1000x augstaka neka tai jabut.
12.09.2011 01:25 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
zinu, ka tur tā ir pierakstīts, jā, bet reāli ar bildēm no citiem fotoaparāta varu mierīgi pierādīt, ka neatbilst. toreiz visu to veidoju diezgan lielā steigā, pēdējā brīdī tā teikt, un tad tur es rakstīju pilnīgi visam klāt, kas atbilst un kas neatbilst un pilnīgi normāli, ja steigā darot nojuku un aizmirsu izlabot. tam cilvēkam, kurš viņas rezervējis, arī kā pierādījums tika aizsūtītas bildes no cita aparāta, kas tādas ēnas nemet gar malām. pati esmu kļūdījusies aprakstā - to es atzīstu, bilde nav laba, jā, bet galu galā, nav mans mērķis kādam kko iesmērēt! ja arī kādam interesē konkrētā lieta, tas cilvēks pats uzrakstīs un ja viņam vajadzēs, es bildes vēl mēģinu sataisīt pēc iespējas ātrāk!
un nemetu es nekādas atmaskas, to teikumu, kurš pierakstīts, ka atbilst vizuāli viss - pati tikko esmu pamanījusi. šķiet, ka cilvēks nu vairāk nevar kļūdīties, uzreiz kādi pārmetumi un zemteksti jāmet pretī :)
12.09.2011 01:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits