Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Cosmo meiteņu feili!

 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 29.01.2009

Šovakar ļoti garlaicīgi, tādēļ izdomāju izveidot diskusiju par cosmo meiteņu nesenajiem vai senākiem feiliem. Domāju būtu interesanti palasīt. (l)

Mans šodienas feils - stāvējām bariņā ar draugiem, man piedāvāja iedzert, es atteicos, jo šodien kautkā negribējās. Un tad stāvot uz līdzenas vietas nokritu (???) un ceļoties vēl kritu un kritu, nosmējos līdz asaram, bet tāds kauns bija no pārējiem, kas dzēra, bet nekrita! :D

Tagad jūs meitenes! ;-)

04.09.2011 20:35 |
 
Reitings 632
Reģ: 19.03.2010
Draugu grupa pīpēja ūdens pīpi, tabaku sajaucot ar zālīti. Es nepīpēju, bet stāvēju tur virtuvē. Apdolbījos vairāk nekā tie kas pīpēja :D
04.09.2011 20:43 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
pirmais, ko atcerējos- braucu vilcienā, kontroliere prasa biļeti, es pārliecināti iedodu to, kas bija grāmatā kā grāmatzīme (kaut kāda veca biļete :-D ) un tad kritu histērijā, meklējot īsto biļeti. izrakņāju visu somu, izrādās, biju ielikusi bikšu kabatā :-D :-D
04.09.2011 20:47 |
 
Reitings 17
Reģ: 29.01.2009
Stāvu rindā pārbāztā veikalā. Atceros, ka laikus jāsameklē maks, lai pie kases nav jāvandās pa somiņu. Tā nu meklēju, meklēju. Krītu panikā, jo nevaru atrast. Izvandos pa visām kabatiņām (arī mazajām) un teju, teju sāk birt laukā no tās sieviešu higiēnas preces. :D
Fiksi somiņa ciet un stulbi smīnu vīrietim, kas man blakus bija.
Un maks, protams, mēteļa kabatā. :D
04.09.2011 20:52 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Viņu ir bijis tik daudz , ka es pat nevaru vairāk atcerēties , man māsa jau saka , ka ar mani regulāri notiek visstulbākās lietas kuras citiem negadās . Viens , kas man ienāca prātā bija tā reize kad pārvākusies biju uz jaunu dzīvsevietu un nākot naktī no ballītes mājās apmaldijos trijās priedēs un man vajadzēja rinķot apkārt sētai pusstundu , lai es saprastu kur dzīvoju :-D
04.09.2011 20:59 |
 
Reitings 503
Reģ: 11.05.2011
Pavisam nesen: vēlu vakarā pēc darba gāju uz veikalu. Sapirkos, pie kases jau maksāju, pārdevēja saka nepietiek naudas uz kartes, es iedevu otru un vinja saka uz tās arī nepietiek! Skaidras naudas nebija, teicu, ka neko neņemšu un gāju prom cik vien ātri mācēju. Neatskatījos, jo biju piefiksējusi, ka aiz manis rindā visi simpātiski čalīši stāvēja :-P aizgāju mājās nočekoju, uz abām kartēm kopā ap Ls 1. dievinu dienas pirms algas dienas :D
un vēl: centos "Degvielā" ar pārdevēju sarunāt lai atstāj pudelei korķi. Viņa uz visu ko saku atbild ar: "Nesaprotu ko Tu gribi" un beigās vnk uzlika man igonru un sāka lasīt grāmatu. kā jau vienmēr aiz manis uzjautrināta rinda stāv.. :D
04.09.2011 20:59 |
 
Reitings 206
Reģ: 08.02.2010
Feins džekiņš atveda mani mājās vienu vakaru ar savu mājai līdzīgo džipu, un es, ņemot vērā, ka man nav džipa un tādos bieži nebraucu, kāpjot ārā vēl kaut ko runājos ar džekiņu, neskatījos, kur kāpju un, protams, "izkāpu" no džipa ne gluži eleganti. :D
04.09.2011 21:10 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
bija sarunāta tikšanās ar draudzeni veikalā, ieeju, skatos, no aizmugures tā kā mana draudzene, pieeju klāt un saku - čau, sarkanmatīt, protams, tā nebija mana draudzene :D
04.09.2011 21:11 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
eju pa ielu un vienlaikus raknajos pa somu, ko mekledama, lidz bridim, ka no manas somas izkrita tampons. un preti vel gaja zenu bars. savacu savu jaukumu un gaju talak |-) :-D
04.09.2011 21:25 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Man bija tā, iegāju veikalā, visu nepieciešamo saliku groziņā, izstāvēju rindu, smuki visu saliku uz slīdošas lentas,priekšā stāvošais cilvēks jau arī bija jau gandrīz samaksājis par pirkumu un tūlīt būtu bijusi mana kārta, ja vien man būtu bijis maks līdz, rakņājos pa somu un meklēju savu maku, kad atskārtu, ka maku esmu atstājusi mājās kumodes atvilktnē, tā nu visu saliku atpakaļ groziņā un groziņu noliku pie dzērieniem un ātri aizskrēju uz mājām , paņēmu maku , aizgāju uz veikalu, paņēmu savu grozu un nopirku visu ko vajadzēja :D
04.09.2011 21:49 |
 
Reitings 248
Reģ: 29.01.2009
aguciitis-raudupietes stāsts man atsauca atmiņā manu muļķīgo situāciju.
Pastaigājos ar draugu un man vajadzēja no somiņas izvilkt atslēgu un viņam iedot. Kaut kā aizrunājāmies, rakņājos pa somu un skatos ka es atslēgas vietā lepni spiežu viņam rokās tamponu :-D Kas man tajā brīdī bija galvā - nezinu :-D
Draugam smiekli, bet man kauns pa visu ģīmi :-D
04.09.2011 21:57 |
 
Reitings 651
Reģ: 20.06.2009
Man kaut kas tizls bieži atgadās..:D

Istabā sēž vairāki cilvēki, ar kuriem sastrīdos un saku, ejiet visi ziniet, kur...:D Šie saka, ej pat- es :Aiziešu arī un ar godu, uzreiz aizķērās kāja aiz paklāja un tā nožvempos pāri istabas slieksnim, tiešām ar godu aizgāju..;D


Sēžu pie mammas darbā, pienāk mammas darba biedrene, prasa -Nevēlies biezpiena kūciņu- Es vēsā mierā atbildu - nē, paldies, man gaļa negaršo.. :D :D (tas bija tik tizli, nesaprotu kādā sakarā kaut ko tādu pateicu)!! telpā iestājās mēmais klusums, gan jau, ka visi padomāja, ka esmu mucā augusi un pa spundi barota..;D
05.09.2011 00:37 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
klincha
Pastāsti kā tu no krēsla novēlies un vēl šo to :p :-D
05.09.2011 00:42 |
 
Reitings 651
Reģ: 20.06.2009
jā , jā Made,( tā nu iešu sevi apkaun ot :D es jau teicu, ka esmu ziķeris uz šīm lietām, tas man ir asinīs..:D
05.09.2011 00:43 |
 
Reitings 6797
Reģ: 06.07.2009
Mans pēdējais notika 4dien klubā.
Stāvu ar vienu puiku, un saku, ka piezvanīšu draudzenēm. Izvelkot savu telefonu pamanīju, ka pa visu ekrānu ir pielipusi tā lielā plakanā košlene. :-D Žēl, ka es nebiju vienīgā kas to pamanīja! :-D Pogas arī bija salipušas. Vēl tagad neesmu kārtīgi notīrījusi! :-D :-D

FAIL!
05.09.2011 00:44 |
 
Reitings 89
Reģ: 03.06.2011
Ar mani mēdz atgadīties visādas lietas, bet mana mamma ir krietni pārāka par mani šajā ziņā :-D Regulāri viņa datorā inbox lapā raksta bankas datus iekšā un pretēji - internetbankā savus e-pasta datus :D Bet viens nesens atgadījums bija baigais feils:

Lielveikals. Pēdējās minūtes pirms slēgšanas. Es, mamma un mazais brālis. Pieejam pie kasēm, saliekam produktus uz lentas ar brāli, nedaudz vēlāk pienāk mamma. Pirms mūsu produktiem stāv iepriekšējā pirkuma nodalītājs, kurā laikam kā reklāma bija ieliktas končas. Tad nu mamma brālim diezgan paskaļi saka: "Kas tās par konfektēm? Tādas mēs nepirksim. Fiksi noliec nost" :-D
Tā, kā pircēji bija maz, lieki teikt, ka visas kasieres sāka smieties un arī apkārtējie cilvēki, jo to dzirdēja gandrīz visi :-D :-D :-D
05.09.2011 00:47 |
 
Reitings 651
Reģ: 20.06.2009
Līgo vakarā sēžam vairāki cilvēki pie galda, Mademoiselle grib, lai viņu nofočēju, es lai labāk redzētu gribēju atlikties (sēžot uz krēsla) un tā liecos, ka apkritu ar visu krēslu, kājas gaisā un tā( man kleita ar bija pilnai laimei mugurā) :-D

Klubā pienāk mans čoms,iedod rokas, saka , lai atliecos, apmetu tādu kā kūleni, es ka metu , tad ar seju pret grīdu atlīmējos..:D

Skolā sporta diena, daudz cilvēku spēlējam zālē futbolu, es speru pa bumbu un bota ielido tribīnēs..:D


Ejam pāri upītei pa akmeņiem , visi pāriet es , protams iežvempjos iekšā, pieceļos un atkal iekrītu...:D


Skriesnu augšā koj;ās pa trepēm ,aizķeras k;āja un nokritu tieši '2 čaļu un viena skuķa priekšā..:D

Paņemu veikalā pelmeņus, staigāju vēl kaut ko pērku, pēkšni paskatos uz grīdu,tur pelmēni mētājs, paskatos uz paku, tā gandrīz tukša, visi izbiruši uz grīdas..:D
05.09.2011 00:54 |
 
Reitings 6750
Reģ: 16.01.2011
Uz kuģa piegāju pie bāra, lai nopirktu kokteili. Maksāju ar karti, bet tur tā ''pa vecai modei'', ka jāparakstās uz čeka, nevis pin kods jāievada. Es saku bārmenim, ka man uz kartes nav paraksta, šis nopietni nosaka ''Raksti pin kodu!'' Un, meitenes, uzrakstīju arī... Tad kauns pa visu seju, kad visi bārmeņi sāka smieties un es svītroju ciet savu pin kodu. Pie letes vairs negāju :D
05.09.2011 00:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits