Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Šķiršanās/ greizsirdība

 
Reitings 45
Reģ: 30.07.2011

Nesen izšķīros ar savējo. Kopā būti 8 mēneši, jā, protams, nav daudz, bet bija tik dikti sarasts kopā. Vasarā gandrīz visas dienas pavadījam kopā, bija traka mīlestība, lai gan es ik pa laikam jutu, ka viņš "manī ir vairāk iekšā", nekā es viņā. Šad tad panesās domas uz šķiršanos, kad viss negāja tik gludi, taču viņš neļāva man iet prom, vienmēr turēja, teica, ka mainīsies, dzīvos uz kompromisies. Tad, kad nesen panesās kārtējais strīds, viņš pateica, ka neredz labāku risinājumu, kā šķirties, jo jau apnikuši strīdi (lai gan pirms pāris dienām vēl apgalvoja, ka mīlot viņš mani, esmu viņa pirmā mīlestība un ka tik viegli jau nu neaizmirsīšot). Negribēju zemoties un teikt, ka varam vēl kaut ko saglābt, jo ja godīgi pēdējā laikā arī jutu, ka viss iet vairāk uz leju, nekā uz augšu. Pagriezos uz aizgāju. Viņš, neskatīdamies atpakaļ, aizbrauca. Mazliet jau piedūra, ka nemēģināja neko glābt, cīnīties, bet vienkārši tā "čau, basta, esmu brīvs". Sēžu, visu domāju galvā, esmu jau samierinājusies un nemaz negribu neko mainīt, tikai nesaprotu, kāpēc viņš uzvedās tik pretīgi. Kopā'būšanas laikā viņam uzradās kāda meitene, kura viņam bieži rakstīja skypā un atbildēja uz teju katru otro tweetu. Man tas protams ļoti nepatika, lūdzu, lai neatbild. Viņš apsolīja, ka ignorēs viņu, lai gan tajā pašā laikā mierināja mani ar teikumu "viņai taču tāpat ir draugs". taču jau pirmajā dienā pēc šķiršanās viņš sāka sarakstīties facebookā un twitterī ar viņu. Šī vēl draugos salikusi bildes ar viņu, kur viņš darbā, runā par to, kā 5dien izklaidējušies. Sāp taču tik un tā, pat ja vairs neesi kopā! Jā, atzīstu, ka esmu arī greizsirdīga, tik ātri nevar nevienu izmest no sirds un atmiņām. It kā viņš nezinātu, ka es to visu redzu un lasu!

neticās vispār, ka ar viņu kādreiz bija kas kopīgs, ka ticēju tam, ka viņš mīl mani. Un vispār, ja jau baigā mīlestība bijusi, kā var tik ātri jau flirtēt ar nākamo? Man tik riebīgi iekšā, liekas, ka nevar vairs nevienam uzticēties. ehh.

Varbūt kāda varētu man izskaidrot, kāpēc vīrieši šādi dara, jo neko sliktu jau viņam neesmu izdarījusi! Un tā, ka mani krāptu jau iepriekš, arī nebija.

04.09.2011 18:52 |
 
Reitings 277
Reģ: 03.06.2009
Kāpēc lai viņš to nedarītu, ja Tu bija tā, kas pagriezās un aizgāja?
04.09.2011 19:43 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Kur Tu to visu lasi?
04.09.2011 19:57 |
 
Reitings 59
Reģ: 23.08.2009
vinjsh Tevi mierinaaja ar vaardiem "es Tevi miilu"(daudziem to ir ljoti viegli teikt), lai notureetu sev blakus, liidz vinjsh atrod naakamo, jo vinjam neintereseeji, un, iespeejams, atbaidiiji ar striideeshanos.
04.09.2011 20:08 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
a cik reizes tad var strīdēties un šķirties? Pareizi, ka vecim piegriežās, manam arī reiz piegriezās, kamēr nemainīju pati savu attieksmi.

Pie kam... tu nezini, varbūt tā skuķene viņam tagad ir tikai "plāksteris"
04.09.2011 20:13 |
 
Reitings 45
Reģ: 30.07.2011
Ja jau mīl, tad arī parasti tur un cīnās par to cilvēku, ne? Man vajadzēja teikt "nē, beidzam strīdus, es labošos", ja lielākā daļa strīdu bija par viņa pārmetumiem man? Es protams arī nebiju bez vainas, bet nu viņa greizsirdība, tas, ka viņš tik ļoti uzskatīja, ka var nopirkt man nez kādas dāvanas un tad man jābūt par visu ultra-mega pateicīgai, tas, ka viņš nekad nerēķinājās ar manu laiku, varēja atcelt un ieplānot tikšanās, kad vien gribēja, un tad, ja netiku, bija strīdi un apvainošanās - tas nebija normāli laika gaitā.

Lasu es to plašsaziņas portālos - facebookā, twitterī, var taču redzēt, ko kurš kuram raksta.
04.09.2011 21:46 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Pelish, nu es esmu nemoderna un neesmu ne Facebook, ne Twitter. Bet vismaz tik daudz zinu, kas ir katrs no šiem portāliem un no twitterī es noteikti pārtrauktu sekot, jo kāda jēga lasīt ex tvītus?

Tu jau pati labāk zināsi, kur ko var izdzēst u.tml., bet vienu gan pateikšu - nemoki pati sevi, lasot, ko viņš dara. Nav tā vērts!
04.09.2011 21:58 |
 
Reitings 45
Reģ: 30.07.2011
zinu, jau zinu, ka labāk nevajag lasīt to visu, bet mēs neesam šķīrušies pat nedēļu, kad šis jau ar citu sācis koķetēt.
Es nesaku, ka viņš nedrīkst dzīvot savu dzīvi uz priekšu, un ka tgd viņam neviena nedrīkstēs būt, ne būt ne. Mani pārsteidz tas, ka viņš tik ātri ir gatavs uzsākt ko jaunu, tas liek domāt, ka mīlestība tomēr nebija īsta. :-/ un tas sāp vairāk nekā pati šķiršanās. :-/
04.09.2011 23:26 |
 
Reitings 5119
Reģ: 29.01.2009
Iespejams, vins to dara speciali!
Anyway, dzivo savu dzivi, ja redzes, cik laimiga esi, varbut meginas atjaunot attiecibas - tikai, vai tas Tev ir vajadzigs?!
04.09.2011 23:36 |
 
Reitings 45
Reģ: 30.07.2011
sākot atcerēties visu labo, liekas, ka gribu atpakaļ.
sāku domāt - labāk viņam pašai rakstīt vai arī dzīvot savu dzīvi, mēģināt būt laimīgai un domāt "ja būs lemts, pats uzrakstīs"? domas šaudās pa galvu, nespēju izšķirties, kurš būtu pareizākais risinājums priekš mums ABIEM. lai gan, ja jau 1x izšķīrāmies, visdrīzāk tas notiks pēc kāda laika atkal..
ehh, tik sarežģīta lieta tās attiecības. (t)
05.09.2011 00:17 |
 
Reitings 277
Reģ: 03.06.2009
Tas, ka viņš flirtē, nenozīmē, ka vēlas uzsākt ko jaunu. Drīzāk vnk zina, ka Tu to visu lasi un mokies :D
05.09.2011 00:26 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja vins ir izskiries, tad ir visas tiesibas sakt visu no sakuma, bet tas, ka ir tur bijusi sarakste laika, kad draudzejaties...par to nu gan fui.
bet vspar-aizmirsti vinu, lai cik gruti ari butu, ja nespej iedomaties savu dzivi ar so cilveku.
05.09.2011 00:31 |
 
Reitings 45
Reģ: 30.07.2011
es spēju iedomāties ar to cilvēku, ko sākumā iepazinu, ne to, par kādu viņš kļuva. :-/
Var jau būt, ka rozā brilles bija sākumā pie vainas.
05.09.2011 00:36 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ja jau vins tagad ir pavisam cits cilveks, tad, pirmkart, beidz lasit tos visus twiterus un vel nez ko. prieks kam sevi mocit.
but nemodernam ir izdevigak un vieglak dzivot. ;-) :-D
05.09.2011 01:06 |
 
Reitings 45
Reģ: 30.07.2011
mani vienkārši interesē, vai viņš kādu reizīti neiemetīs kaut ko par to, ka arī skumst, jo iepriekš, kad strīdējāmies, bija emocionālie tweeti un vēl sazin kas, tgd nekā.
Lai cik muļķīgi tas arī neizklausītos, vajag saņemties, lai uzspiestu to unfollow
05.09.2011 01:20 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
nu kamēr neizdzēsīsi viņu, tikmēr arī viņš tur visu ko rakstīs, jo zin, ka tu to redzi. manuprāt tas ir cirks no viņa puses , kas tiek rīkots, lai tevi padarītu greizsirdīgu, kas arī viņam ir izdevies diemzeel
05.09.2011 01:29 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
mjā, tā ātri gan viņš pārmetās uz citu..ja vien tā nav viltīga provokācija :-/ manējais arī pārmetās uz mūsu kopīgu draudzeni ar kuru tgd cenšas sabīdīt baigās attiecības, taj pat laikā turpinot vēl apgalvot,ka joprojām ļoti mīl un man nevajag būt greizsirdīgai..wtf... (e) zini, mosh Tu tam savam ex džekam uzraxti skadri un gaiši,vai tas ir tā kā Tev izskatās...vsm zināsi,ko viņš atbildēs..
06.09.2011 22:19 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Abiem jums būtu jāsaprot, ka attiecības visu laiku neiet tikai uz augšu, ir arī kritumi, kad viens otram izbesī, kad valda dusmas un nesapratne. Māksla jau ir rast kompromisu, saprast otru, analizēt, nevis pacelt rokas un pie pirmajām grūtībām mesties prom.
Lai gan tagad redzam, ka jūsu attiecībās bija pārbaudījums, kaut kāda nesaskaņa, visdrīzāk ne īpaši būtiska, viens vai otrs, vai abi krājāt sevī dusmas un salecāties tāpēc izšķīrāties, bet iedomājies ka vēlāk būs vēl lielāki sarežģījumi bet aiz muguras jau būs gadi, vai ikreiz tad celsiet rokas gaisā un bēgsiet.
06.09.2011 22:40 |
 
Reitings 45
Reģ: 30.07.2011
šodien aizdevos pie sava mīļotā, kurš mani sagaidīja mīļi, lūdza piedošanu, teica, ka es pietrūku and so on.
Gribēju jau noticēt, līdz ieraudzīju viņa telefonā visu šo dienu laikā miljons sms no šīs meitenes. Un tādas "ļoti draudzīgās". Apgalvo jau, ka nav saladisi, ticu, ka nav, nebija laika kad. Bet nu sms telefonā un zvani - tas taču jau ir kas vairāk par vnk "gribu, lai redzi un esi greizsirdīga".
Taisnojā jau protams, ka bez manis nevienu citu nevajagot un mīlot tikai mani. Esmu galīgi apjukusi. :-/
07.09.2011 00:46 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Manuprāt, vai nu ir vai nu nav... nav vērts sevi mānīt un domāt, vai varbūt tomēr vajag. Domāju, ka tas, kas liek Tev nelaist viņu vaļā prātā un būt greizsirdīgai ir sievietes princips "Pašai nevajag, citai arī nedošu".
07.09.2011 00:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits