Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Sievietes ar olām.

 
10 gadi
Reitings 59
Reģ: 29.01.2009

Iespējams, ka tēma nav pareizajā sadaļā, bet lai būtu.

Šodien man uznāca pārdomas un arī dusmas uz sevi par to, ka vienmēr esmu bijusi bailīga, pareiza, kautrīga, ka tik kādam nenodarī ko sliktu. Secināju, ka no tā nekāds labums nav bijis, esmu turpat, kur pirms 5 gadiem, neko īpaši sasniegusi, sava bailīgā , nedroša rakstura dēļ. Savukārt skatoties uz citām,kuras ir nekaunīgas, bezbailīgas, tā teikt sievietes ar olām, pārņem balta skaudība, viņām ir viss, kas nav man (runa ir lielā mērā par materiālām lietām). Tieši ar savu nekaunīgo raksturu, bezbailību viņas ir to sasniegušas.....Jā, nav labi būt egoistei, izmantot citus, lai tiktu pie mērķa, bet būt ņuņņai un baidīties, ka viss nāk atpakaļ un sapņot, ka es dzīvošu kā tās, kurām "ir olas" ir apniscis.

Vārdu sakot, kādas esat jūs? Vai uzskatāt, ka "maitas" tomēr panāk daudz vairāk, nekā "mātes Marijas"??? :-|

31.08.2011 22:52 |
 
10 gadi
Reitings 1237
Reģ: 15.12.2009
protams ;)
31.08.2011 22:56 |
 
Reitings 553
Reģ: 29.01.2009
nezinu pie kaa piederu es - kkur pa visu driizaak un esmu apmierinaata.
taas ''maitas'' nekaunaas iet un prasiit, dariit to ko iecerejushas un negaida no paareejiem neko taapeec tiek taalaak.
31.08.2011 22:58 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
Ne jau visas,kas zina ko grib,kā to sasniegtu un nebaidās savas vēlmes īstenot ir maitas.
31.08.2011 23:00 |
 
Reitings 226
Reģ: 19.05.2011
31.08.2011 23:01 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Nu ir jau jābūt iekšām un bezkaunībai , lai panāktu savu . Uzskatu , ka jā '' maitas '' panāk daudz vairāk un man nepatīk viņas saukt par maitām , drīzāk par gudrām sievietēm kurām ir pašcieņa un kuras zina ko grib .
Tev nevajag pārdzīvot , visi jau nevar būt vienādi , Tu esi kāda esi..
31.08.2011 23:13 |
 
Reitings 164
Reģ: 17.06.2011
Šis mani nomoka jau daudzus gadus. Vienmēr gribu saņemties un kļūt drošāka, pat skarbāka, uzstājīgāka, bet man ne vienmēr sanāk, ļot, ļoti reti, kad jau nav izejas un jāķeras pie pēdējās iespējas, tas ir, iegūt vai izdarīt ar varu. Tiešām apskaužu tās sievietes, kas iet uz savu mērķi galvu paceldamas un ne no kā nebaidās ("pāri līķiem" tā teikt), un jā, vienmēr atradīsies tas, kas nosodīs, ienīdīs par tādu uzvedību, bet kāda gan daļa gar tiem cilvēkiem, kas arī jebkurā brīdī var tevi izmantot vai apmānīt? No otras puses skatoties, atkal rodas iespaids, ka tādām sievietēm ir pārāk daudz ienaidnieku, un arī tādas pašas "ar olām", un tad var sākties karš :-D . Bet nu jā, es tomēr gribētu būt tā "sieviete ar olām", nevis mūždien neizlēmīga un bailīga. Jāmainās, bet kā?
31.08.2011 23:15 |
 
Reitings 1023
Reģ: 25.08.2010
Es uzskatu , ka to tā nevar izmainīt . Vai nu tu esi tāds cilvēks vai nē. Un kā kāds var otru nosodīt , apskaust par kaut ko , katrs ir savas laimes kalējs un katram ir sava izvēle
31.08.2011 23:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits