Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RISEBA maģistratūra

 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009

Jūsu atsauksmes, lūdzu ja tādas ir?Interesē īpaši biznesa vadība vai projektu vadība.

Man ir neprofilējoša akademiskā izglītība, un šī augstskola ir vienīga, cik skatījos, ir vienīga, kura muļķīšiem ar neprofilējošo izglītību. Salīdzināju un skatījos (arī ar augstskolām sazinājos). Jau gandīz ialēmu, bet tagad atkal šaubos, jo visādās antireklāmās daudz negatīvu komentu, vai arī pārleiku pozitīvi viss apralstīts :( Bet laiks iet un līdz augusta beigām tik dažas dienas palikušas.

29.08.2011 14:53 |
 
Reitings 106
Reģ: 29.01.2009
Neprofilējoša akademiskā - tas ir akadēmiskais bakalaurs?
29.08.2011 15:02 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Nu labi, es paklusēšu.

Bet vienu gan pajautāšu - tu esi pārliecināta, ka tev tas maģistra grāds kaut ko dos? Izskatās, ka bakalaurs īpaši nav palīdzējis.
29.08.2011 15:32 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es mācos Turībā un lai arī daudzi ķengājas par šo augstskolu, man ļoti patīk, esmu apmierināta, jo to ko es mācos tas ir interesanti, tā ir atpūta salīdzinājumā ar darbu ko esmu darījusi, ja gribētu mācīties juristos izvēlētos Juridisko augstskolu, bet ja man nav tik būtisks prestižs tad nu ir savādāk. Biznesa vadībā nekādu prestižu nevajag, kāda nozīme augstskolai ja nav iekšā tās lietas?
29.08.2011 16:08 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Hanna, nu man jau arī pirmā klase neko labu nav devusi, tikai to sliktāko :D :D :D Ne pirmo reizi kaut kādas riebeklības raksti par mani :-P :-P Un kā Tu zini ka bakalauru visār pabeidzu, var jau būt, ka mežā augu, burtus pirmo reiz mūžā tik pusgadu atpakaļ ieraudzīju :) :) :) :) :) :) Ai, nu lai jau Tev tiek 8-)

Un ja es prasu, tad esmu pārliecināta, ka gribu studēt tieši šo priekšmetu, sfēru, tikai neesmu pārliecināta tieši par skolu :) Var jau būt, ka labāk būtu izvēlēties bakalauru, nevis kā dažām šķit, ""lekties" pāri pakaļai ar maģistru", bet cik skatījos un pētīju, šajā skolā cilvēkiem ar akademisko izglītību citā sfērā (neprofilējošā izglītība), tiek piedāvāta plaša un daudzpusīga ievaddaļa tieši par finansēm utt.

Bet ir tā, ka atsaukses no paziņu paziņu puses un arī visādos čatos un mājaslapās polāri atšķirās :( Tāpēc ļoi gribēju Jūsu atsauksmes, nevis vērtējumu par mana iegūta bakalaura rezultātiem un praktisko pielietojumu :D
man jau pašau tuvāka ir projektu vadība, un domāju, ka izšķiršos par šo, jo arī neleiela praktiskā pieredze ir :)
29.08.2011 16:53 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Gurri, es agrāk arī domāju par jurisprudenci, un ja kas, Turība jau nav tā sliktākā, jo man paziņa vēl kādu laiku atpakaļ no LU budžeta uz Tūrību aizgāja kvalitātes dēļ :) Bet jurisprudenci jau nokavēju, jo tur jau karjera jāuzsak jau no autiņiem, biznesa vadība biedē ar pārlieku lielu matemātikas daļu, vispār brīnos kā grāmatveža kursus pabeidzu un kēdas neatstiepu :D
29.08.2011 16:56 |
 
Reitings 704
Reģ: 13.06.2011
Ja jau tu bakalauru neesi pabeigusi, tad vari vispār neskatīties uz maģistru. :-D Tik daudz jau nu tev vajadzētu saprast. :-D

Lai Dievs nogrābstās, bet cilvēkam ar bakalaura grādu vismaz vienu (!!!) teikumu bez kļūdām jau nu vajadzētu mācēt uzrakstīt....
29.08.2011 18:06 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Hanna, par mežu arī noticēji :)???
Un zini, dažreiz es arī pamanu arī citu meiteņu kļūdas, bet tādēļ jau nekad nekasos un neņirgājos, un tas nekad nekļūst par izšķirošu faktoru manam viedoklim par konkrētu cilvēku, bet Tev tā nav pirmā reize, kad Tu ilgi un dikti strīdies par gramatiku. Kāpēc nekasies par tām meitenēm, kuras vispār garumzīmes neliek un raksta vācu transkripcijā ??? Nu nav Tev viedokļa par konkrētu tēmu, labi, pateici savu viedokli, un viss, ko Tu vēl gribi pieradīt. Vai Tev žēl, ja es kaut kur studēšu ? Nelieku jau nedz manas studijas apmaksāt, nedz mani ņemt pēc tām studijām darbā. Bet par to, ka Tu uzskati mani par pēdējo muļķi es jau sen pēc Taviem komentiem sapratu...
29.08.2011 18:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits