Problēmas & Klapatas

 
SarunaKomentāriSkatījumiJaunākais komentārs
cik $ paliek pēc visu rēķinu nomaksāšanas?72014zakjis_
30.01.12 17:42
telefonu remonts lmt servisa23111cheeeky
30.01.12 12:44
Kāpēc mēs esam tādi?132381denovo
30.01.12 01:15
Kaimiņi :@52298dora_
29.01.12 21:33
HELP!72154treselle
29.01.12 15:12
Par MS Outlook32165maza_maija
27.01.12 14:39
Ccleaner.com01583cirulis
27.01.12 13:32
Jautājums par Microsoft Word.61495vienrz
27.01.12 12:06
Tas paliek neizturami. HELP. 91936jface
27.01.12 01:52
Statistika72061miss_sunshine_
27.01.12 01:16
pēc solārija112713_panda_
27.01.12 00:05
Par vaksāciju!!!83044ladyshade
26.01.12 22:44
Advokāts RĪGĀ!41704agjente
26.01.12 17:53
Traka kaimiņiene.82236sound_
25.01.12 18:36
ANTM cycle 17112708wild_rose
25.01.12 15:38
dzīvoklis71878circenits
25.01.12 01:17
Biļešu pārreģistrēšana71828sunscreen
25.01.12 01:00
inbox albūmi41595annika__
24.01.12 16:05
Dzīvoklis un dzīvošana!92055melisa_2008
24.01.12 02:42
words123904guarana
22.01.12 23:42
pasta stacija52742saiga
22.01.12 19:19
STULBI!!!215721helele_
22.01.12 18:05
mana jau kaadu laku probleema:(61364krisii
22.01.12 15:37
matu suka52884littlelady
22.01.12 00:48
Help? Tallina-Stokholma122012januciiite
21.01.12 20:59
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits