Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kaimiņi :@

 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010

Sweikas meitenes :)

Palīdzēt man visdrīzāk nevarat,bet man vajag kkur izgāzt savas dusmas..Dzīvoju 2stāvu dzīvokļu mājā, māja ir tāda,ka ūdens ir ārā,sausā toletē,virtuvē pečka,krāsns nezinu kā viņas tur pareizi sauc.lieta tāda,ka man mājā ir izremontēta mājās ūdens,normāla vannas istaba u.t.t un virtuvē man nav pečkas,bet elektriskā plīts,virs manis kaimiņiem cik es saprotu tā plīts virtuvē ir,jo man piem šodien visu dienu virtuve smird pēc dūmiem !! :@ es nesaprotu kādā veidā tas var būt,man taču pe4kas nav..visi dūmi nāk no kaimiņiem..man visu dienu virtuvē jātur vaļā logs..tas ir normāli?? varētu aiziet pie kaimiņiem,bet nav jau jēgas..gjau sūtis mani nafig un ko es viņiem teiktu?? Mana virtuve smird pēc jūsu dūmiem?? ehhh :(

ceru,ka apm sapratāt manu bēdu..

29.01.2012 20:47 |
 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
ja jau man smird virtuve,tad ganjau viņiem tā virtuve visa dūmos?? nu kā tā var,nesaprotu..
29.01.2012 20:48 |
 
Reitings 1053
Reģ: 19.06.2011
nē, viņiem dūmu nav, toties tev gan :-D vienkārši nav īsti pareizi kaut kas uzstādīts, tāpēc tā. protams, es aizietu un parunātos, sakot, ka nav patīkami utt.

es savā virtuvē vienmēr jūtu, ko gatavo kaimiņi augšā (par laimi, tiešām reti kaut ko gatavo). tā tas ir daudzīvokļu mājās...

ā, varu vien ieteikt iegādāties labu nosūcēju - tas daļēji atrisinātu problēmu.
29.01.2012 20:51 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
cruella - Nu padomā taču! Kā kaimiņi var nojaust, ka Tev visu dienu virtuve smird pēc dūmiem, ja Tu viņus par to neinformē?! Vai nu ej un risini problēmu vai cīksti pati savā nodabā. Ej kaut vai, lai noskaidrotu, kādēļ tā, kas par lietu un atrodiet kādu risinājumu.
29.01.2012 20:53 |
 
Reitings 80
Reģ: 29.01.2009
Man tas pats ir ar vecu muļķi aiz sienas un mūzikas klausīšanos (e) un ja ko aizrāda,klausās VĒL skaļāk un ar nereāliem basiem,galva bieži pēc tam sāk sāpēt no tā, ka pusi dienas skan bum, bum,bum - gluži kā pie kāda būvlaukuma (e)
29.01.2012 21:08 |
 
Reitings 306
Reģ: 17.01.2012
Tu nevari zināt , ka viņi sūtīs tevi ****, kamēr neaiziesi izrunāties. kamēr tu streso par dūmiem, labāk aizej un atrisini situāciju , tad jau redzēs -ko viņi teiks
29.01.2012 21:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)