Skola

 
SarunaKomentāriSkatījumiJaunākais komentārs
3. ģimnāzija96817Lauma07
24.05.20 23:57
Latviešu valodas guru?137509xo xo
24.05.20 18:33
Eksāmeni (tie kas zin)42182Keana
14.05.20 21:33
Matemātikas eksāmens!2729228Arīna Štefane
14.05.20 15:27
RSU koledža un LU koledža83214zipzupzara
12.05.20 22:16
Autoskola-braukšanas apmācības164776Ariane
02.05.20 14:00
Self-help grāmatas32104Evelīna *
29.04.20 17:02
Tālmācība un eksāmenu rezultāti01437rosybabe
29.04.20 14:15
Kā ar skološanos mājās veicas tavam bērnam?01466Redaktore
24.04.20 21:17
EKONOMIKA01488Brunetee
20.04.20 10:31
Klientu apkalpošana - čatboti01634Studente2020
05.04.20 16:53
Palīdziet izdomāt!4235876Crazy Eyes
25.03.20 12:43
Pārmaksātais nodoklis deklarācija63544Care
09.03.20 23:46
Eseja.31999Kaili
21.02.20 17:30
Tālmācība21890Kaili
10.02.20 12:10
Kates Montessori skola53588lady1
05.02.20 13:49
Kāda var izpalīdzēt un aizpildīt aptauju?01523Skaistule24578
31.01.20 22:36
Palīdzība mācībās11652Persefone
30.01.20 13:25
Rīgas 14.maiņu vidusskola01584Kristiāns Grobiņš
24.01.20 02:19
Rasēšana01957Austra99
28.12.19 11:33
Matemātika22206hany_sany
21.12.19 22:20
Bakalaura darba aptauja62618Kailsals
20.11.19 21:51
Palidziiba01751Gateau
05.11.19 12:52
Vēlētos vecāku viedokli!3810908Palmiņa
16.10.19 01:50
Eksāmeni13206Gamergril
07.09.19 15:21
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits