Skola

 
SarunaKomentāriSkatījumiJaunākais komentārs
dzīvošana diviem277338ivita
16.02.14 16:14
Izdarīsi labu darbiņu? :)225717Zex
14.02.14 13:53
palīdziet lūdzu :(72435Orhileila
13.02.14 10:25
marketings11672aili
11.02.14 23:57
Brīvprātīgais darbs01432GirlFromLV
09.02.14 13:44
APTAUJA92476Aija_1234567
08.02.14 15:16
Kādu dziesmu63711navvaardaa
07.02.14 19:50
Darbs skolniekiem vai viņu vecākiem!02167smokeeer
06.02.14 02:16
Ķīmija22092lalka
04.02.14 18:16
Nekustamā īpašuma pārvaldnieka62322Lety
04.02.14 13:54
Žetonvakara apsveikums04744picinjaaa
01.02.14 19:50
Ekonomikas uzdevumi2559357days
01.02.14 19:49
Aptauja priekš brālīša153408nessija
01.02.14 11:53
popiala386662Boogiewoman
30.01.14 20:02
LŪDZU PALĪDZIET01379sinditere
29.01.14 15:49
Rīgas Ekonomikas augstskola (SSE Riga)23500Students
29.01.14 11:49
ēnu dienas - ienāc papļāpāsim!308218cielavinj
29.01.14 00:47
Palīdziet! Teikuma shēma.4716808lil-lil
27.01.14 23:51
Angļu valodas eksāmens 2011, varbūt kādai ir?87272Nela
27.01.14 22:31
Vizuālā tēla stilista skolas!187347vendii
27.01.14 19:07
Kuru skolu jūs iesakāt?5514293seliia
27.01.14 13:35
Rīgas komercskola21976simonita
26.01.14 19:23
The Body shop.01187SAntucys
25.01.14 21:11
Ķīmija - materiali11295enii123
25.01.14 09:53
prakse 40st./ned236296meya
23.01.14 18:45
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits