Skola

 
SarunaKomentāriSkatījumiJaunākais komentārs
Tām, kuras strādā skolā :)04570fabulouss
25.09.15 21:06
Filozofija96268SoulEater
24.09.15 15:57
Aptauja85851lilcha
23.09.15 13:12
Mārketings&Reklāma RSU vai RISEBA17130Suneyshine
17.09.15 09:16
Nenormālas grūtības3912783080889
10.09.15 11:08
ko darīt?1011276Iverta_ta
08.09.15 19:40
Skropstu pieaudzēšanas kursi38162Trisha
05.09.15 22:10
ZPD tēma26584Ketrisa
05.09.15 20:53
Valodu izvēle3311634e91
05.09.15 00:12
stūlbā skola209920Hotdog
02.09.15 21:08
Kāds ir pabeidzis 2 klases gada laikā?46710wee
01.09.15 17:06
LU 3. eksāmena rakstīšanas reize16705Bette
01.09.15 01:51
Futbols06089bubija7
30.08.15 01:00
RPPĢ139534luffe
26.08.15 16:47
Neticēju,līdz pati to piedzīvoju!!! IZLASI :)07089kitry
19.08.15 10:17
Vizāžistu kursi1927147stylelv
17.08.15 14:43
Vai var kāds palīdzēt ar ekonomiku36586jasmiins
17.08.15 07:14
11/12 klases pabeigšana vienā gadā.1412465chokowoko
15.08.15 00:47
Lūdzu palīdziet!910409ginivera
13.08.15 01:32
Skola pie Abrenes ielas galapunkta.19412missjoker
10.08.15 11:41
IZMISUMS.kur mācīties pēc 9.klases, Rīgā?10960068alinka1225
08.08.15 14:45
Jautājums ķīmijā11621757days
04.08.15 19:19
Tiesības - B kategorija4224637TRY
04.08.15 10:46
RPIVA3113861ssantinjaa
29.07.15 11:14
Svešvaloda4618741julenok
26.07.15 17:31
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits