Darbs

 
SarunaKomentāriSkatījumiJaunākais komentārs
Par Angliju, vai Īriju4310085Brunetee
07.01.20 00:28
Te ir kāda grāmatvede vai kāds no VID?11807Funny
04.01.20 13:08
bezdarbnieki Austrālijā21824Kiskismau
03.01.20 18:22
kāpec nepastāv31961Tweek
03.01.20 18:10
Zālīšu tējas41905vienkarsinav
02.01.20 09:39
Atskats uz 2019.278631Dzhila
01.01.20 16:28
Darbs skolēniem12089Sviire
30.12.19 16:15
matu augšanas paātrināšana01063Leena
28.12.19 03:34
Darba samaksas noteikumi salonā11753vienkaarssaa
26.12.19 19:34
Dzīvošana USA137456putns
25.12.19 13:39
Alga53476AuhorX
23.12.19 23:33
Pilotgrupa02039Pūre
23.12.19 20:37
airbaltic rokas bagaza94220Becinja
23.12.19 09:47
Evolution gaming vai ir tā vērts?186631MrCarrot
20.12.19 14:29
Cik bieži maināt darba vietas?5814175Srumun
17.12.19 21:55
Prēmijas4912554Srumun
17.12.19 21:19
atgūt degsmi strādāt133791Srumun
17.12.19 21:02
Jautājums mediķiem41846blonecheak
16.12.19 16:57
Pedagogu algas8522438MaijaGardi
16.12.19 08:47
Gr.pazīmes01280user90586
15.12.19 19:13
Kāpēc es patstāvīgi vēlos padarīt sev galu?52593Man nav ko
15.12.19 01:14
Podriņķis par savu publicitāti maksā53397Brunetee
14.12.19 18:17
Tallink atlaizhu kods01385beiba
14.12.19 10:12
Darba dienas stundu pagarināšana113882Blanša
13.12.19 14:03
šobrīd tieši šajā mirklī vēlos darīt sev galu218261Srumun
12.12.19 14:51
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits