Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Zālīšu tējas

 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
Sveiki!
Draugs ir zālīšu tēju fans, bet tā kā viņam beigušās, gribēju iepriecināt... pašu vāktās, protams, labākas, bet sobrīd nav iespeja... veikalā pirktās nav tas, tādēļ var būt kāda zina, kur var nopirkt izkaltētas un gatavas tējas vārīšanai vīgriezes, liepziedus vai ugunspuki?
Kādā bio veikalinā Rīgā vai uz tirgus?
Paldies jau iepriekš
02.01.2020 01:00 |
 
Reitings 83
Reģ: 24.11.2019
Es pērku Rūķīšu tējas, tās beramās, sažāvētas un sasmalcinātas, tie piedāvā gan spēkam, gan imunitātei, sievietēm, šķiet arī māmiņām, pirts tējas utt. Esmu redzējusi turpat arī veselām lapām/ziediem tējas, tikai cits ražotājs. Īsti nezinu kā citos veikalos, bet šīs atradu tc Mols pie dabas/latviešu ražojumu stenda.
02.01.2020 01:33 |
 
Reitings 460
Reģ: 31.12.2018
lady1 @ 02.01.2020 01:33
Es pērku Rūķīšu tējas, tās beramās, sažāvētas un sasmalcinātas, tie piedāvā gan spēkam, gan imunitātei, sievietēm, šķiet arī māmiņām, pirts tējas utt. Esmu redzējusi turpat arī veselām lapām/ziediem tējas, tikai cits ražotājs. Īsti nezinu kā citos veikalos, bet šīs atradu tc Mols pie dabas/latviešu ražojumu stenda.

Uz Rūķīšu tējām es metu acis, jā! Man pašai savlaik bija krustmāte uzdāvinājusi piparmētru tēju, patika. Gribējās draugam kaut ko vel interesantu, ko kāds pats lasījis, ekoloģisku, tīru klāt(jo Rūķīšu tēja jau ir klasika)
Draugam patīk viss no dabas, šobrīd aizbraukt uz laukiem pēc vecvecāku krājumiem nevaru, bet draugam tagad saspringts laiks, zinu, ka vienmēr dzēra zāļu tējas, kad bija tā... tas viņu nomierināja.. esmu pat piefiksējusi kādas sajutas un atmiņas atsauc katra tēja, tādēļ meklēju galvenokārt šīs 3...
Paldies par ietiekumiem!
02.01.2020 01:52 |
 
Reitings 54
Reģ: 26.11.2018
http://anna-bergmans.eu/
Paskaties šeit , pašu vaktas tējas:)
02.01.2020 08:15 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Rimi ir zāļu tēja, man bija Pļava. Katrai paciņai ir uzrakstīts, kas ir sastāvā. Es kā dabisko tēju dzērāja vari teikt atzinīgus vārdus par šo tēju
02.01.2020 09:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits