Purva bridējām. Brīvprātīgajām.

  Viena maza turku pupa ceļoja uz Angliju...

   Viņa bija saderinājusies. Laimīga. Maza, sievišķīga, tumšmate. Latviete ārzemēs. Atceros rakstītās vēstules, garas un jūsmīgas. Bildes. Topošais vīrs dažus gadus vecāks, tipisks x zemes pilsonis (valsts nav Anglija, kā minēts skaitāmpantiņā sākumā).

  Viņiem patika iziet sabiedrībā. Vakariņot ārpus mājas. Vienā tādā reizē viņa satika Viņu (nelabs stils, bet nu, lai paliek). Mana mazā melnmate...atļāvās apgriezt savu dzīvi kājām gaisā. Nebija kāzu, matu krāsa tika nomainīta pret blondu. Viņš bija itālis.

  Ar diviem maziem bērniem, pusdullu sievu, šķiršanās procesa vidū. Mīlestība, ziniet.Nezinu, nesaprotu un nekad nesapratīšu. Kaisle...

  Dienvidnieki māk aplidot, lutināt, dzied kā cikādes tvanošā jūlija naktī. Bet es saku, ka dienvidniekam ar ziemeļnieku īsti nesaprasties. Vārdu pārmaiņas, strīdi, nebeidzama greizsirdība, līdz pat fiziska spēka pielietošanai. Citu cilvēku skaidrojums vārdam "mīlestība" man liek baidīties. Rada vēlēšanos tēlot strausu ar galvu smiltīs.

Es nevaru pārstāt mīlēt šo mazo pseidoblondīni, taču tikpat skaidrs ir tas, ka es viņu nekad nesapratīšu. Mani pārņem žēlums. Jo sevi viņa sen vairs nepazīst un nemīl.

Runāju ar bērnības draudzeni šodien. Viņas radiniece precēsies. Ar jaunu vīrieti, kurš jau ir paspējis ārstēties no alkoholisma. "Lailas tēvs visu mūžu žūpoja. Nemitīgi strīdi bērnībā -vai tad viņa nav guvusi mācību, neredzēja, kā mamma pārdzīvoja?"

 

Mūžīgais "Kristīnes" sindroms? Mēs pievelkam konkrētus tipāžus? Izvēlamies tādus, kurus visu mūžu varēsim glābt, stiept mājās uz kamiešiem?...pašas art un ecēt?

 

Šim vakaram -mūžīgā mīla, kas nepāriet - http://www.youtube.com/watch?v=vx2u5uUu3DE&ob=av2e

 
Komentāri [20]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
+0
Baac, pikanta pildcere varetu buut laba :D moska nedaudz satanismu arii iejauc ieksaa :D
22.03.2012 21:40 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Labāk ir aplauzties, dzīvojot pa īstam.
21.03.2012 07:45 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Jē, ienāku cosmo un Tavs ieraksts priekšā! :))
"Izvēlamies tādus, kurus visu mūžu varēsim glābt, stiept mājās uz kamiešiem?...pašas art un ecēt?" - uz šo atbilde, manuprāt, ir daudzu sieviešu naivā un dziļi, dziļi noslēptā (varbūt pat neapzinātā) cerība (pārliecība?), ka tieši es un neviena cita būšu tik īpaša, ka vīrieti mainīšu un viņa dēmonus izsvēpēšu. Es varēšu, es spēšu, jo es mīlu. Un mīlu tik stipri, ka šis stiprums uzvarēs visu slikto. Un es pat īsti nezinu, kā ir labāk - aplauzties dzīvojot pa īstam vai visu mūžu kost pirkstos par to, kas varēja būt un varēja nebūt, bet nebij`. Eh. Tricky. Very tricky.
19.03.2012 20:18 | saite | 2 atbildes | Atbildēt
 
 
+0
Pride and prejudice-cik labi pateici!Tik daudz patiesiibas atkal!
19.03.2012 21:29 | saite
 
 
+0
Šī meitene man ļoooti patīk, daru jums zināmu :)
Bet tā nopietni -man ir bail, ka man ir zudusi šī pārliecība. Slimīgā pārliecība. Kas var kalpot kā bāka vētras laikā. Dažreiz to vajag, tik ļoti vajag. Ja trauks ir tukšs, tas jāpiepilda. Tēlaini runājot, nezinu, ar ko un kā. Bet...man lika aizdomāties "aplauzties, dzīvojot pa īstam''...
19.03.2012 22:04 | saite
 
 
+0
Es arii gribeeju teikt ,ka loti patiik lasiit tavus rakstinus!Kaut kas taads...!Nevar uzmineet beigas!
19.03.2012 16:42 | saite | 1 atbilde | Atbildēt
 
 
+0
Un man patīk rakstīt, patiešām. Man tak tikai tagad tāds rakstīšanas periods, žēl, ka agrāk to nedarīju cītīgāk. Bet Tev arī izdodas ;)
19.03.2012 19:38 | saite
 
 
+0
Bieži vien mums šķiet, ka mēs zinām, kā būtu labāk, pareizāk, pieņemamāk, bet vai vienmēr tā ir... Nezinu. Katram savi dubļi un pārdomu ceļi dzīvē jāizbrien. Kādreiz kļūdāmies un iestiegam kārtīgā staignājā, bet dažkārt tas "nē, nemūžam, kur nu" var izvērsties veselā pozitīvu notikumu gūzmā:)
19.03.2012 16:28 | saite | 1 atbilde | Atbildēt
 
 
+0
Es te vairāk vēlejos likt uzsvaru uz to, ka mēs turpinam mīlēt cilvēku, ja viņš izvēlas dzīvot "pa savam". Pret vairākuma viedokli. Tu jau esi pāri tai stadijai, kad centies "noņemt klapes no acīm". Tu saproti, ka tas nedarbojas. Bet Tu paliec telefona zvana attālumā. Un dari zināmu, ka vienmēr esi gatavs atbalstīt.
19.03.2012 19:30 | saite
 
 
+0
Tu neraksti kaut kādu blogu vai tikai te cosmo dienasgrāmatās? Interesanti būtu palasīt ko vairāk :)
19.03.2012 15:59 | saite | 1 atbilde | Atbildēt
 
 
+0
Zini, Lex, tas tomēr ir darbs, rakstīt blogu. Ja mani nemudinātu to darīt, raksti taptu daudz retāk. Nē, šie ieraksti pagaidām ir mans vienīgais lolojums :) Bet es centīšos "virināties" biežāk.
19.03.2012 16:12 | saite
 
 
+0
Es vispaat neko neierubiiju :D
18.03.2012 23:32 | saite | 2 atbildes | Atbildēt
 
 
+0
Hellish-tev smadzenes "atmeerkseejusaas"...?!:D
19.03.2012 00:11 | saite
 
 
+0
Ha, meitenes, man patīk Jūsu savstarpējās attiecības :)))) Hell, es nākamo ierakstu taisīšu vieglāk saprotamu! kaut ko uz Pilčeres pusi, tikai pikantāku :D :P
19.03.2012 16:08 | saite
 
 
+0
Es otro reizi lasu un domaaju-taa uzrakstiits!Gribas savu dziivi paardomaat un kaut ko secinaat...Manaa galvaa ir viena fraaze-"no vilka beegot ieskrienam laacim rokaas"!Taa arii meedz but ...kaadreiz visu sasteidzam,kaartiigi neapdomaajot ,liekas , kaut kur ir noteikti veel labaaks variants....Biezi kluudamies!
18.03.2012 22:12 | saite | 1 atbilde | Atbildēt
 
 
+0
bet tie secinājumi rodas pēc tam...pēc izdarītā. Apriori uzminēt, noprognozēt -tad mēs laikam nesauktos par cilvēkiem, ja tik bieži nekāptu uz tiem pašiem grābekļiem. Svarīgi nebaidīties dzīvot, rīkoties un nepārtraukt dot. Mīlēt :)
19.03.2012 16:16 | saite
 
 
+0
varbuut taa vnk vajag..iziet tam cauri un viss...no malas to nekad nevar saprast,bet vai tad tas vispar ir vajadzigs????! Galvenais,ka tu pats zinu ko un kapec dari, pareijie lai dzivo savu dziivi un - kaa saka mana mamma - skatās paši savā šķīvī nevis cita!
18.03.2012 17:04 | saite | 1 atbilde | Atbildēt
 
 
+0
Mammas tomēr dzīvē ko vairāk pieredzējušas ;) nu jau pāris gadus patīk teiciens "jo mazāk zināsi, jo saldāks miegs naktī''.
18.03.2012 18:23 | saite
 
 
+0
Tavs teksts skan ka izrauts no gramatas `sievietes,kas mil par daudz`
18.03.2012 09:53 | saite | 1 atbilde | Atbildēt
 
 
+0
Es pārfrāzēšu - Tu grāmatu esi lasījusi, tādēļ Tev rodas tādas asociācijas. Es neesmu lasījusi konkrēto grāmatu, tādēļ man patiešām grūti atbildēt, cik daudz līdzības ir. Bet izrauts nav. Plaģiātismu neatbalstu ;)
18.03.2012 12:55 | saite
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits