Kurpes. Tā matērija, kas atdala mūsu ķermeni no Zemes virsas.

25.09.2010, Salomē
Šovakar beidzot uznāca iedvesma uzrakstīt par Viņām. Par Savām. Par Mīļākajām. :-) Ir tik daudz iemeslu, kādēļ sievietes mīl augstpapēžu kurpes... sākot ar ideālā garuma ilūziju līdz pat varaskārei un pakļaušanas alkām. Manējās stāv vairākās rindās pie skapja, sākumā melnās - ādas, zamšādas, lakādas, ar slēgtiem un vaļējiem purniņiem, ar un bez siksniņām, kniedītēm, bantītēm un kristāliņiem, tad sarkanās - īpaši izceltas vienas no manām mīļākajām - krokodilādas imitācijas bordo krāsas kurpes, kuras saucu par savām veiksmes kurpēm, tad mīļākie vasaras apavi, kuriem patīk ceļot manās rokās lietus laikā, tad mana vājība - dzīvnieku raksti... un jā, es pat neesmu vēl pietuvojusies pirmās rindas galam. Visas tik dažādas, bet tomēr - tik ļoti manas. Cik daudz patīkamu atmiņu man saistās tieši ar kurpēm... ar to ellišķīgo nogurumu kājās, kad, ejot pēc smagas dienas mājās, atļauju savām pēdām izbaudīt pilsētas bruģi... vai arī sēžot parkā viegli noslidināt laiviņu no kājas un nevainīgi pašūpojot, pamanīt ieinteresētos skatienus... vai kladzinot ar smailajiem papēdīšiem pa svarīgu institūciju pulētajām grīdām likt vīriešiem ieklausīties un iztēloties... vai vienkārši sēdēt saules staru apmirdzētā istabā ar rīta kafiju, datoru, mitriem matiem un savām skaistulēm kājās, jo... man patīk. Kaut vai tikai pa māju vien, bet tā sajūta iekšā mainās - izsmalcinātība, seksualitāte, brīvības un koķetīgās dabas apziņa, - jā, to visu man piešķir šie +12 liekie centimetri ietērpti lakādas vai pavedinošu mežģīņu veidolā. Starp citu, arī Marija Antuanete nešķīrās no savām iemīļotajām kurpēm giljotīnas priekškarā.. P.S. Īpašu bildi šim ierakstam neveidoju, tāpēc jāiztiek ar to, kas ir. Arī vienas no manām mīļākajām, protams. :-P
 
Komentāri [20]
Kārtot pēc jaunākā / vecākā
 
Nezināms
+0
Loti patika lasīt žēl ka neesmu papēžu īsti mīlētāja - nevis tapēc ka negribu bet tapec ka ļoti piekūst kājas un esmu mūžīga kavētāja un parasti steidzos :) Gribētu pamielot acis uz tavu kurpju kolekciju būtu ļoti interesanti
22.10.2010 23:38 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Vispār,interesanti palasīt visu :) NU,cik daudz ir to,kam tāāā patīk kurpes utt.Man interesanti,jo-mani kurpes nesaista.Ir daži pāri un viss.Paskatos uz tām un-nekāda īpašā sajūta nerodas :D Varētu būt par vienu pāri vairāk,vai mazāk-man būtu vienalga.Un viens ir skaidrs-kad esmu spiesta iedabūt sevi tajās kurpēs ar papēžiem(svinīgi pasākumi,kur citādi nevar),jūtos nevis seksīgi,bet drausmīgi.Mocības vnk.Seksīga un brīva es jūtos pilnīgi citā brīdī,bet par to nav stāsts.
Neko diži pateikt negribēju.Tikai to,ka man interesanti palasīt par to,kas man nepiemīt un ir pilnīgi svešs :)
26.09.2010 01:19 | saite | Atbildēt
 
 
Nezināms
+0
man arī ļooooti patīk augstpapēžu kurpes! (l) un, kā Chantelle minēja, ka pieskaņo apģerbu pie kurpēm - bieži vien varu attiecināt arī uz sevi! :D izdomāju, kuras kurpes velos vilkt, un tad piemeklēju apģērbu. bet kurpju man arī ir ļoti daudz, un būtu laimīga, ja man būtu atsevišķs skapis kurpēm - pagājušogad draugs saskaitīja vairāk kā 70 apavu (kurpju + zābaciņu, arī balerīnu un dažu kedu) pārus, tagad jau ir ap 90.. skaitījusi neesmu, bet aptuveni tā varētu būt - daudzums milzonīgs :D nav kur likt īsti visas :D tādēļ vedu prom uz laukiem, kuras mazāk valkāju, vai arī dažas centos tajā savā tirdziņā notirgot :D bet vakar tieši vienas jaunas nopirku, nesen rudens zābaciņus jaunus, un plānā ir vēl kādi 6 pāri rudens/ziemas zābaciņu, un pāris kurpes tuvākajā laikā :D (draugs saka, ka es neesmu normāla :D :D :D)
25.09.2010 18:24 | saite | Atbildēt
 
 
+0
ehh, man jau patīk tās kurpes, un Tavējās (l) bet nu es neapgānu augstpapēžus un ļauju nēsāt tos tām, kas māk :-D
25.09.2010 16:12 | saite | Atbildēt
 
 
Nezināms
+0
Pam param, 173cm. :-) Man patīk būt vēl garākai! :-P
Chantelle, tik garšīgi uzrakstīji! (l) Es arī jaunas skaistules sagribēju! (vienmēr gribu, bet pēc tādiem aprakstiem jo īpaši :-P)
25.09.2010 16:09 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Salome, cik gara tu esi? :)
Skatos, ka mums kurpju gaume sakrīt. Tikai mana problēma ir tā, ka es tādas nēsāt nevaru, jo tad esmu vienkārši milzīga :-/
25.09.2010 15:40 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Kurpes ir arī mana vājība,kā arī somas :) Bet nu man vienmēr šķiet,ka visa kā par maz :)
Un es esmu no tām,kas jūtas labi augstpapēžu kurpēs un nesagādā problēmas staigāšana :)
Un dievinu to sajūtu,kad pirmo reizi uzvelc jaunās kurpes (l) Liekas,ka visa pasaule pie kājām :)
25.09.2010 15:12 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Es arī dievinu apavus (l) Man ļoti patīk sievišķigais pēdas pacēlums augstpapēžu kurpēs, tas nenoliedzami piedod sievietei eleganci un seksīgumu. Kurpju veikalus apmeklēju ļoti bieži un tas ir īsts baudījums- krāsas, faktūras, materiāls, dizains, kvalitāte. Manas kurpes ir glīti sakrāmētas kastītēs, un es mīlu to sajūtu- no rītiem izvēlēties īpašo kurpju pāri. Kad mainās sezonas parasti pārkrāmēju kastes pēc apavu lietošanas biežuma, man patīk atvērt kādu pavisam aizmirstu kasti un izbrīnā pasmaidīt "ahhhhhh (l) " Pēdējais mans pirkums bija pelēki rozā rudens zamšādas zābaciņi. (l) Parasti savu apģērbu pieskaņoju apviem. Šoruden tas būs smalks kašmira mētelītis, kurš ir jau noskatīts. (l) Apavi, manuprāt, ir tā lieta, kas ļoti izceļ sievietes seksualitāti, un padara sievieti sievišķigu- jo nevajag pat dārgas kleitas, viss kas nepieciešams ir skaista apakšveļa un augstpapēžu kurpes- mans vīrietis vienmēr par to ir sajūsmā un atkal jaunu apavu pirkšana viņam vairs nešķiet nelietderīgs pirkums. :-D (l)
25.09.2010 05:13 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Haha, kārtīga! :-D Esmu ārkārtīgi dīvaini pedantiska - piemēram, virtuves skapīšus varu pulēt & pulēt (man tie glancētie, tādēļ citādi neizskatās labi) vai varu kārtot grāmatas stundām, bet tikpat labi varu dzīvot arī ļooooti lielā mākslinieciskajā 'kārtībā'... (s) :-P
25.09.2010 04:59 | saite | Atbildēt
 
 
+0
Man tur vienas loti atgadinaja manas-tadas melnas ar baltu un snoritem...man bija tadas ,bet uz neliela papedisa-loti patika pie klasiskam melnam biksem! (l) Tu izklausies loti kartiga!!!Tas tiesam slavejami!!!
25.09.2010 04:56 | saite | Atbildēt
 
 

Pievienot komentāru

Pievienot komentārus var tikai reģistrēti lietotāji!
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits