Noteikti jau jūti, kā gaiss ap Tevi ziņo par skaistajiem saulgriežiem, kas tuvojas bagātām Latvijas pļavām. Tāpēc šonedēļ maza gatavošanās - MÁDARA Labo cenu nakts, kas iestājas jau šodien plkst.16:00 un turpināsies līdz pat nākamās dienas saullēktam.
Šajā laikā MÁDARA e-veikalā http://www.madaracosmetics.lv/lv/ visiem MÁDARA produktiem tiek piešķirta īpašā atlaide -40%. Kā arī papildu svētku sajūtai padomāts par jaukām dāvanā visiem 2 un vairāk produktu pirkumiem.
Izbaudi īstu skaistuma rituālu ar Baltijas augu spēku, kas vislielākais dabā tikai vienu reizi gadā - vasaras saulgriežos, bet vienmēr rodams MÁDARA kosmētikā.
MÁDARA kosmētikas sastāvā ir bioloģiski sertificēti dabiskie ekstrakti, kas iegūti no augiem, kas auguši Baltijas reģionā un ir unikāli ar savu aktīvo vielu intensitāti. Baltijas augu ekstrakti kopā ar citām dabiskām vielām palīdz mums radīt īpaši iedarbīgu dabisko kosmētiku, jo tām piemīt spēja harmonizēt organismu un efektīvi palīdzēt šūnām. Tā kā tavs organisms ir dabas daļa, tas „pazīst" dabiskās sastāvdaļas, kas ir MÁDARA kosmētikā, un paņem no tām vislabāko un sev vajadzīgāko. Tādējādi MÁDARA dabiskā kosmētika iedarbojas efektīvi, bet maigi un veselīgi.
