Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Trīs dažādi jautājumi

 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009

1.Ja Jums garšo siers, tad kāda šķirne?Man nereāli garšo siers kā tāds, bet it īpaši camambers un zilā siera šķirnes, tāpēc arī palika interesanti vai esmu vienīgā tāda trakule, kura nevar bez siera pat vienu dienu izdzīvot. Cik man garšo saldumi, bet siers – vairāk !!! :-D

2.Sestdien amatnieku tirdziņā Esplanādē iegādājos aromātiskas koka bumbiņas (lodītes), baigi foršais sīkums, baigi gribās piepirkt vēl, bet nav ne jausmas, kur tos var nopirkt ne internetā , kāda nezin? Un vispār man tas bumbiņas bija baigais atklājums, ko tik cilvēki neizdomā! :-P

3. Kādi sīkumi pēdējā laikā Jums sagādā prieku? Kādi jaunatklājumi priecē un izpušķo dzīvi ? (l)

23.08.2011 12:18 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
1. Man garšo Radamer'a riekstu garša, lai gan grūti iedomāties sieru, kuru neēstu - pūdētos, ķimeņotos un ar zaļumiem, pārējie noteikti garšo visi, kombinācijā ar ko saldu. Ja agrāk sierus ēdu ar melonēm, tad tagad esmu sajūsmā par jebkuru sieru ar mellenē kombinācijā.
2. Tās bumbiņas esmu manījusi Olimpijas otrajā stāvā, veikalā, kur piedāvā LV ražotas lietiņas.
3. Prieku sagādā Paganīni biogrāfija, Bi-2 mūzika, vasarā nopirktās gumijas kurpītes, īsie+gaišie mati, jaunais darba līgums.
23.08.2011 12:37 |
 
Reitings 3031
Reģ: 26.02.2010
1. vienīgais negaršo kūpinātie sieri.. pārējie..mm ņam! nu ne gluži katru dienu ēdu sieru, bet bieži.
2. manuprāt ļoti ātri tās bumbiņas izgaro un vairs nesmaržo.. nez..
3. mans suns, sagādā daudz prieka, bet tik pat arī galvassāpju, tad zobiņi mainās, tad auss nestāv, bet tomēr tas prieks, ko viņa sniedz, tāda bērna mīlestība un atkarība no manis! (l)
esmu pēdējā laikā nodevusies sevis lutināšanai! kādreiz ļoti apsvēru ko pirkt, kur braukt, tad tagad, nu gribējās nopirku, aizbraucu, apēdu. tas īstenībā ļoti uzlabo omu! :-)
23.08.2011 12:41 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
2) piesta.lv
23.08.2011 12:50 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
2) nepamanīju piebildi par ne-internetu.. .
23.08.2011 12:50 |
 
Reitings 2130
Reģ: 29.06.2009
Al Queda, paldies par info, man vēl smaržo

Par sevis lutināšanu, man arī bija tā, ka baigi žēl naudas sev, bet jau kādu gadu mēģinu tomēr sevi palutināt arī materiālajā ziņā, piemērām, pilsētas svētkos vienmēr piedomāju, ko vajag, ko nē, bet šogad atļāvos gan visādus suvenīrus, gan šašlikus trīs reizes dienā. It īpaši man gribās tērēt naudu sev tad, kad ir kaut kādi kreņķi un ir jāizdod lielā nauda. No vienas puses, it kā forši, bet no otras – harmoniju, mieru un stabilitāti par naudu nenopirksi, tas palīdz tikai „atšauties” no kreņķiem un šaubām. Sanākušas man tādas pārdomas.
23.08.2011 13:15 |
 
Reitings 7596
Reģ: 29.01.2009
1) sit pieci,man arī nenormāli garšo,gandrīz katru dienu tāpat vienu,pliku viņu notiesāju neliekot uz maizes vai tml.Man garšo tikai Talsu ritulis(dzeltenais,sarkanais,zaļais un ķiploku),Fetas siers,Edam,Gouda(viņam vairākas variācijas,un garšo tikai nenogatavināts).Tas arī viss!
2)nezinu atb. :-D
3)sīkums varētu būt pat tāds ka kko sev iegādājos,kkur piedalos vai kāds man sagādā mazu pārsteigumu-protams negaiditu un patikamu!
23.08.2011 14:55 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
1.kamambers,zilais siers,cietais siers..aizmirsu nosaukumu.. :-D :-D
2.nu nezinu,uzguglē! :-D
3.mazi bērni kad skraida apkārt,kā viņi runā ar vecākiem..
23.08.2011 15:01 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
1)Ļoti garšo siers,bet nevaru nosaukt visas šķirnes,jo garšo gandrīz visi.Īpaši tie Talsu rituļi ar garšvielām un Trikātas arī ar garšvielām.Zilie,pūdētie,smirdīgie ir vienīgie,ko es nevaru iedabūt iekšā.Jau tā smaka liek manam kuņģa saturam sagriezties un virzīties uz augšu.Fuj.

2)Pirmo reizi par kko tādu dzirdu.

3)Nekādu jaunatklājumu nav.Vienīgi,esmu piefiksējusi,ka tiklīdz gribu ko garšīgu,tā šobrīd ņemu arbūzu,nevis šokolādi :D Priecē tas,ka vairs necepī ārā tik briesmīgi un nav tā,ka noeju kvartālu un esmu pārsvīdusi.Lietus gan nepatīk.
23.08.2011 15:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits