Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

(ne)mainas?

 
Reitings 12
Reģ: 07.07.2011

Shodien skumjs noskanojums, jo esmu sanemusi kartejo sitienu zem jostas vietas :-(

Lidz ar to radas jautajums- vai virieshi ir spejigi mainities? Vai tikai soliit?

Kaada ir piedzivojusi tadu brinumu?

22.08.2011 02:21 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Pārāk vispārīgs jautājums. Vīrietis pēc 40 nav gluži tas pats, ko satiec 20 gadus vecu/jaunu. Mainīties arī var dažādi. Vienai pietiek, lai vīrietis no rītdienas durvis atver, otra gribēs, lai viņš sāk sportot, bet trešā izdomās, ka vīrietim vajadzētu nēsāt tikai rozā kreklus. Kopumā vīrietis spēj mainīties, ja viņa sieviete prot pamatot pārmaiņu nepieciešamību.
Esmu piedzīvojusi dažādus brīnumus, gan vīriešus, kuri mainās, gan tādus, kuri maina.
22.08.2011 02:26 |
 
Reitings 12
Reģ: 07.07.2011
Jaa, laikam jau tev taisniba, ka parak visparigi uzdevu jautajumu :) Vienkarshi vieniga lieta, par ko mums ar daugu bija nopietni stridi bija parak bieza alkohola lietosana. Bet tad musu attiecibas bija luzumpunkts, kad likas, ka vins ir sapratis, ka tas nav man pienemami, un, ka neesmu gatava dzivot kopa ar cilveku, kura vieniga izklaideshanas ir piedzerhanas ar draugiem.
Gaja laiks, viss mainijas un es tiesham noticeju, ka vins ir sapratis, ka mainijies, bet pedejas divas nedelas atkal ir tadas pashas kaa agrak. Vienkarshi nesaprotu, ko lai dara...milu vinu, bet ta dzivot ari neesmu ar mieru.
22.08.2011 02:35 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Man jau liekas, ka lielās lietās cilvēki mainās ļoti ļoti reti. Ok, mēdz uz brīdi mainīties, bet tad atgriežas vecie paradumi. Alkohols, manuprāt, ir viena no tām lielajām lietām - vajag patiešām spēcīgu triecienu, lai pārtrauktu ieradumu. :-/
22.08.2011 02:40 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
little_bird, lai cik grūti arī būtu, es no cilvēka aizietu, ja viņam būtu problēmas ar alkohola lietošanu pārmērīgos daudzumos. Ko darīt Tev? Saudzēt sevi un padomāt, vai Tu spēj iedomāties sevi ar viņu pēc 5 un 10 gadiem?
22.08.2011 02:42 |
 
Reitings 12
Reģ: 07.07.2011
Jaaa....laikam jau es nespeju iedomaties sevi kopa ar vinu pec tik ilga laika. Un vairakas reizes esmu piekerusi sevi pie domas, ka nevelos bernu no vina. Laikam jau atbilde tikko radas pati no sevis. Bet mani baida skirsanas, jo tomer mums ir kopejs dzivoklis, kopejs budzets utml.
22.08.2011 02:46 |
 
Reitings 275
Reģ: 02.12.2010
puishi nemainaas, ieksheeji vinji paliek taadi kaa ir, un dazhas meitenes to nesaprot un censhas sev aizmaaleet acis, ka vinjsh driiz mainiisies. Miili kaads vinjsh ir nevis taadu kaadu tu vinju gribeetu. Jaapienjem cilveeks vai arii jaashkiraas(ja tas ir par attieciibaam).
22.08.2011 02:51 |
 
Reitings 12
Reģ: 07.07.2011
To jau esmu sapratusi,ka attiecibas viss grutakais ir pienemt otru tadu kads vins ir :-| Bet taa jau, protams, ir manis pasas problema. Daudz ko man ir izdevies pienemt, kas agrak likas nepienemami, bet alkohols ir tas, ko atsakos pienemt.
22.08.2011 03:09 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Ja Tev gruti-kapec sevi moki?Ok,es ar neesmu grudraka-1,7 gadu mocijos,PIRMAJA GADA KAD JABUT ROZA BRILLEM!Man nebija tadu problmu ka Tev...Pec kada laika vins saka paradit raksturu-apsaukat stridos un pacelt rokas....Cietos,jo MILEJU VINJU!Bet vai vins mileja MANI?!NE!To sapratu pa velu,vilku gumiju un pati sevi tagad zeloju.mums ar bija kopigs dzivoklis,budzets,ar dzivoju delj ta(ari tapec,ka mileju...)Bet sazvaniju draudzeni un parvacos...Gruti joprojam,bet sapratu,ka vinam musu skirsanas NEKO nenozime un bija zel izniekota laika.Un gluzi ka Tev-ar laiku vais nespeju iedomaties ka viru,kaut velejos preceties,ka berna tevu-kaut gribeju to.Jaatzist,ka vins pats vnm izvairijas nos is temas un es ka mulkje tik sedeju un gaidiju brinumu.Nemokies,paskaties,kas un ka,bet nevelc gumiju-pec tam bus sapigak!Veiksmi!
22.08.2011 07:18 |
 
Reitings 1668
Reģ: 31.03.2011
Un ja-ar solijas mainities utt,bet neka!Uz beigam kljuva gan svets,lai es vina vecaku acis butu slikta,kas vinam maitajusi dzivi,kaut gan bija otradi.Mana gadijuma visas reizes NEKAD un nekas nemainijas.
22.08.2011 07:19 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
ar alkoholu var noslegt tikai pamieru uz kadu laiku.

saja zina ir vai nu jakodejas vai kas, ja tiesam cilvekam ir tik nopietnas problemas. bet ta citadi-ja ir reize menesi ar draugiem un vodku, tad es izskau lidzjutibu puisim, jo tu vinu ierobezo.
22.08.2011 17:12 |
 
Reitings 2279
Reģ: 29.01.2009
Nu vispār arī attiecībā uz alkoholisko dzērienu lietošanu vīrietis ir spējīgs mainīties, bet - tikai tad, ja patiešām to vēlas PATS! :) Zinu vairākus pozitīvus piemērus.
22.08.2011 17:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits