Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

vīrieša neizprotamā rīcība

 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011

ehh, nedaudz skumīgi, tāpēc gribēju pastāstīt jums, varbūt ne tā uztveru to visu.

Vakar bija vārda diena, darbā mani super sasveica, viss galds vienās puķēs, puiši pa divām reizēm bučoja, visi zvanīja un sveica, pat tie kam neesmu draugos, tātad tiešām iedomājas par mani, nevis draugos.lv ierauga.

Bet... cilvēks, kuram tiešām vajadzētu mani sasveikt un sabučot, t.i. mans puisis... No rīta, kad krāsojos pienāca, iedeva buču uz pleca, apsveica mutiski un pateica, ka pārējais būs vēlāk.

Nu neko, pēc tam pa dienu man uz epastu atrakstīja, ka moška svētku vakariņas jāuztaisa un tā. Bet, kad braucām mājās sāka runāt par kotletēm, ko beigās taisīju es. Nosēdējām mājās, uzdāvināja man vienu kātu un viss. Skatījāmies tv, biju uzcepusi siera kūku, ko viņš ēda, kamēr biju dušā, un pēc tam skatījās kanālus vācu valodā, ko nesapratu un atteicās pārslēgt, tā nu gāju uz otru istabu skatīties tv, kur arī aizmigu.

Šorīt centos sevi mierināt, ka tā tikai vārda diena, bet... ja tā padomā, tad manā dzimšanas dienā bija tāpat... ziemassvētkos, kad uzdāvināju viņam braucienu, gan mums abiem uz siguldu spa un kalnu, par to viņš aizmirsa, jo mašīnai tehnisko citu dienu viņš neies, lai zvanu uz to viesnīcu un pārceļu datumu. Uzdāvināju labu šalli, kura tika nomesta skapī, vienu dāvanu pat neatvēra. Tagad meklēju viņam naudas maku dzimšanas dienai, bet nezinu, varbūt tas arī netiks lietots. Kaut kā skumīgi palika... nav tā īpašā sajūta.

Kā jums liekas meitenes, vai nevietā pārdzīvoju? Vai vienkārši ir tādi vīrieši, kuri tā rīkojas? Jo tā ikdienā it kā ir uzmanīgs un mīļš, bet kā svētki, vai manas dāvanas viņam, tā viss tiek piemirsts.

19.08.2011 12:05 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Vienkārši ir tādi vīrieši. Man arī gadījie, ka nemaz neapsveic svētkos vai atceras par tiem tikai 2 mēnešus vēlāk. Un arī dāvanu nenovērtētājus pazīstu, kuriem dāvinu ko ilgi un rūpīgi meklētu, taču viņi vienkārši nelieto, tāpēc esmu iemācījusies apslāpēt sevī pārdzīvojumus. Jā, patīkami nav, bet kopumā jau cilvēkiem nav ne vainas...tās dažas dienas gadā var paciest viņu niķus/neizdarības
19.08.2011 12:09 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Vai savas domas viņam izstāsti, vai puksti viena pati stūrītī?
19.08.2011 12:09 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
esmu teikusi jā, par šo reizi nē, bet par dzimšanas dienu, ziemassvētkiem, manis dāvinātajām dāvanām, jā, esmu teikusi. Tas viss tiek uztverts kā uzbrukums un pārmetumi, lai arī pastāstu tikai to, ka tas man liek justies slikti, ka ir sāpīgi, ja nebraucam uz spa, tāpēc, ka mašīnai tehniskā jāiet, lai gan to var izdarīt vēl pusotru nedēļu pēc tam.
19.08.2011 12:12 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Nedāvini viņam neko vairs. Nav jau runa tikai par to, ka viņš nesveic Tevi, bet par to attieksmi pret tavām dāvanām.
19.08.2011 12:13 |
 
Reitings 143
Reģ: 15.06.2010
jā,nedāvini vairs neko.un negaidi arī no viņa neko.vienkārši ir tādi cilvēki,kuriem svētki neinteresē un dāvanām nesaskata nozīmi.varbūt tu svētkos jūties īpaši,bet viņš tā itkā parasta diena. (t)
19.08.2011 12:23 |
 
Reitings 60
Reģ: 16.06.2009
Varbūt izstāsti, cik ļoti svētki Tev ir nozīmīgi. Iespējams, viņš nāk no ģimenes, kurā svētkus tā nesvin un nevar iedomāties, ka kādam tie ir svarīgi, tāpat par dāvanām. Varbūt viņa ģimenē svētkus vienmēr un tikai sarūpē mamma, tāpēc viņš arī tā uzvedas, ka Tev jātaisa kotletes un siera kūka domāta viņam vienatnē ēst.

Saki, ka dāvanas svētkos liek justies īpašai un tādā veidā viņš var izrādīt savu pieķeršanos. Ja pukstēsi, ka, redz, darbā tā un šitā un cik stulbi, ka nebraucāt uz spa, viņš uztvers kā uzbrukumu, jo nesapratīs, kāpēc Tu par to cepies, ja tas nav svarīgi.
19.08.2011 12:31 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
Manējais diemžēl ir tāds pats, viņiem ģimenē nav pieņemts baigi sveikt vienam otru dzimšanas un vārda dienās, ja viņam pajautātu, kad mammai vai tētim vai māsai ir kādi svētki, viņš nezinātu. Mani manā vārda dienā tikai mutiski apsveica, neko neuzdāvināja, pat ne ziedus:( Bija vilšanās un patiesībā es tagad arī nedomāju, ko viņam dāvināt drīzajā dz. dienā, varbūt uztaisīšu kko īpašāku vakariņās, ko citu nav vērts censties, zinu, ka tāpat nenovērtēs:( Ko lai saka, bet ir tādi vīrieši, žēl...
19.08.2011 12:35 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Ai, tādi tie veči ir.. Luhamori. Manējais šorīt apvainojās, ka viņam nav ko vilkt, taču netīrās veļas grozs bija tukšs. Visas drēbes izmazgātas! Visas viņa netīrās drēbes pats sakarinājis pa visu māju kaut kur, nezin kur - nedomāju, ka man jāiet klāt pētīt un ošņāties, kādā stāvoklī ir katra kaut kur pakarinātā lupata. Es šim šo pasaku. Apvainojies. Braucu ārā pa vārtiem, parādu šim attā smaidīga. A, šis ko - parāda man vidējo pirkstu. Dirselis... visa diena sabojāta..
19.08.2011 12:38 |
 
10 gadi
Reitings 6223
Reģ: 01.04.2009
Tev tak viņš kā kaut kāda meiča - neesot, ko vilkt:D
19.08.2011 12:41 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
nedaudz nomierinājāt, protams, žēl, ka ir tādi vīrieši. Varbūt tiešām aprunāšos, bet cilvēku jau pa lielam nemainīsi, saprast ir viens, mainīt rīcību pavisam kas cits.
Manā ģimenē svētkiem ir ļoti liela nozīme, vienmēr mamma ir mums pušķojusi māju, cepusi kūkas un no rīta visa ģimene ir modusies agrāk, kaut 6, lai tikai kopīgi apsveiktu. Laikam man tas ir ieaudzināts, ka tā ir tā cilvēka īpašā dienā, tāpēc tik sāpīgi uztveru.
19.08.2011 12:42 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Sūdiņ, sorry, bet es sasmējos par tavējo :D
19.08.2011 12:42 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
suudinjsh haha, princesa tev mājās :D
19.08.2011 12:43 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Tiešām nedāvini NEKO, diemžēl arī es biju baigā pakaļa, draugs mani apsveic uz sieviešdienu, valentīndienā, Ziemasvētkos, Jaunajā gadā, vārda dienā bet es viņu neesmu tā apsveikusi, taču nesen uzdāvināju tādu nieciņu par kuru ilgi domāju, dāvināt, nedāvināt, ieliku viņam ar medus burciņu, un vakarā saņēmu sms ļoti priecīgu no viņa, nākamajā reizē kad tikāmies es apraudājos, jo viņš bija pielicis to lietiņu goda vietā, pie mašīnas spoguļa, un viņš ļoti priecīgs, ļoti patīk, un tagad zinu, ka man tā jāiepriecina viņu biežāk, un ne jau ar dārgām dāvanām, bet kādu nieku.
19.08.2011 12:44 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Njā, piekrītu - princese, tikai žēl, ka viņš pats to nesaprot :-/ Agrāk par šādu attieksmi būtu raudājusi. Tagad man par viņu nāk smiekli.
19.08.2011 12:59 |
 
Reitings 99
Reģ: 04.07.2011
Uzdāvini viņam nātres dzimšanas dienā :-D

Man bijušais puisis dzimšanas dienā iedeva buču pateica- tu jau zini par ko, un tas bija viss :-D pat kātu nedabūju.

19.08.2011 13:10 |
 
Reitings 99
Reģ: 04.07.2011
suudinj, labs :-D :-D :-D
19.08.2011 13:11 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Es TĀ apvainotos, ka nemaz neliekas. :%27-( :-D
19.08.2011 13:20 |
 
Reitings 514
Reģ: 29.01.2009
Tiesam nedavini neko, iedod bucu un viss!
Kadai liksies stulbi, bet man ir gruti izpatikt ar davanam, tapec lai nebutu gadijumi ka uzdavinato lietu nelitoju, sev davanas eju izveleties kopa ar viru, pasaku ko gribu un vins noperk. :-D
19.08.2011 13:24 |
 
Reitings 1846
Reģ: 06.03.2011
neuzskatiet mani par alkoholkji, bet es laikam vinjam maximums, nakosreiz uzdavinatu viina pudeli 5 Ls vertiba :D un iedotu buchu. Par parejo lai domaa pats.

A taa attieksme, brr man shausmigi nepatiktu, es butu vilusies. Normali, varda diena, un pashai vel kotletes jacep!! Neko sev tev pacietiba, pat vel siera kuku taisit. Es butu iegajusi veikalaa un nopirkusi kaut ko vakarinjam, saldu un edamu, tas arii viss. Ies te iedziljinaties, ja otrs neiedziljinaas!
A ikdienaa jums attiecibas normalas, vai ari the same?
p.s. man ari visadi fokusinjiki ir bijushi, pat viens kjertais draugs, kursh pat negribeja shampi ar mani dzert Jauna gada vai vert valjaa :D iedomajaties, jaunais gads bez shampja, un mes divi majas?
19.08.2011 14:04 |
 
Reitings 66
Reģ: 01.11.2010
no bijušā uz pusgada jubileju es saņēmu svečturi :D,bija tā bēdīgi, jo pati biju baigi centusies ar savu dāvanu, bet nu cilvēki jau dažādi,ne visi ir romantiski un mīl svētkus. Varbūt vienīgi pamēģini tā skaļāk priecāties,kad kāds cits Tev kko jauku uzdāvina, un viņš ar sagribēs Tevi iepriecināt. :)
19.08.2011 14:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits