Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

psihoterapeits

 
Reitings 135
Reģ: 25.04.2010

Sveikas!

Es vispār nesaprotu, kas ar mani notiek!! Trauksmes sajūta, raudāšana.. laikam ir vajadzīga speciālista palīdzība!

Varbūt esat gājušas pie kāda psihoterapeita, kuru varat ieteikt? Kurš tiešām uzklausīs un palīdzēs? Gribu dzirdēt atsauksmes!

19.08.2011 00:45 |
 
Reitings 102
Reģ: 15.07.2011
Man arī interesē vai Jums ir zināms kāds labs psihologs. Vajadzētu izpalīdzēt vienam cilvēciņam tādu atrast.
19.08.2011 01:28 |
 
Reitings 135
Reģ: 08.06.2010
Sveika :) Par psihologu nemācēšu ieteikt, bet tā kā man pašai ir bijis līdzīgi, saprotu kā tu jūties. Manuprāt tev no sākuma jāsaprot, kādēļ tev ir šīs sajūtas, ja tas nav iespējams, tad jāmeklē palīdzība ;) iespējams, ka pati vari sev palīdzēt
19.08.2011 02:43 |
 
Reitings 115
Reģ: 29.01.2009
Tieši tikko ar draudzeni runāju, kura jau kādu laiciņu iet pie vienas psihoterapeites. Stāstīja, ka paliek vieglāk. Un pati psihoterapeite arī esot ļoti jauka, tas tā diezgan iespaidīgi, jo viņai parasti ļoti nepatīk cilvēki un viņa nespēj tiem uzticēties.
Ja der Rīgā, varu uzprasīt kā sauc un tā...
19.08.2011 03:00 |
 
Reitings 146
Reģ: 15.09.2010
arī zinu vienu Rīgā.. diez gan labu- centrā. :-)
vari uzrakstīt man uz e-pastu-
[email protected]
19.08.2011 04:54 |
 
Reitings 102
Reģ: 15.07.2011
Tanks varbūt Tu varētu noskaidrot?
19.08.2011 09:43 |
 
Reitings 135
Reģ: 25.04.2010
little - tur jau tā lieta, ka es nesaprotu, kas par vainu! es saprast, ja tagad būtu augstskolā sesija, un būtu stresi par to! bet bija taču brīvlaiks! nekādi pārdzīvojumi arī nav bijuši!
Man pašai liekas, ka tā varētu būt veģetatīvā distonija! Bet es nezinu! vai ejot pie ģimenes ārsta to var noskaidrot? vai jāgriežas tikai pie psihologiem un psihoterapeitiem?
19.08.2011 14:05 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Rēķinies, ka psihoterapeita apmeklējums ir nepieciešams vidēji reizi nedēļā, smagākos gadījumos- divas. Cena, protams, runājama, bet vidēji tie ir 15 lati stundā un uz augšu.

Internetā var palasīt par psihoterapijas mērķiem, iedarbību Psihoterapeiti nav brīnumdari, kas ar dažām sarunām izdziedina! Personīgi pazīstu sievieti, kas terapiju apmeklē jau 11 gadus katru nedēļu.

Visupirms- tas ir darbs ar sevi! Bet, ja ir vēlme pamēģināt, noteikti iesaku Vispār jāsaka, ka katram cilvēkam būtu noderīgi vismaz vienu reizi aiziet "parunāties". Tas ir interesanti un var daudz jauna uzzināt par sevi :-)
19.08.2011 15:12 |
 
Reitings 1655
Reģ: 27.08.2010
Un izskatās, ka man nedarbojas (vai slikti darbojas) "." taustiņš! Atvainojos :-P
19.08.2011 15:13 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
Kā es Tevi saprotu, šogad pirmo reizi un jau 2 reizes pēc kārtas esmu arī nonākusi šādā situācijā. Ko es darīju? mēģināju sakārtot domas, vairāk savā ikdienā ieviest fiziskas aktivitātes un 3 mēnešus pēc kārtas padzēru pa vienai kapsulai dienā Nervostrong. Nesaku, ka tas ir brīnumlīdzeklis, bet man pamazām palīdzēja, tagad tikai retu retu reizi uznāk šīs trauksmes sajūtas, ā un man vēl plusā bija bezmiegs, kuru bija visgrūtāk paciest.
Pie psihologa negāju, pat pie ģimenes ārsta neaizgāju. Bet Tev jāizlemj pašai ko darīt.
Par distoniju - runāju ar ļoti gudru tā teikt "zālīšu tanti", kas palīdz cilvēkiem kļūt veseliem un viņa teica, ka pie viņas bija griezusies sieviete, kurai ārsti bija konstatējuši veģetatīvo distoniju [turklāt viņa teica, ka to tagad atklājot visiem pēc kārtas], bet esot jārok krietni dziļāk, beigās šī tante lika viņai iet vēl pie ārstiem un beigās atklājās, ka viņai ir problēmas zarnās un tiklīdz viņa izārstēs šo zarnu slimību, nebūs arī nekādu distonijas pazīmju. Tā kā, parasti distonijas cēlonis ir kāda cita, visbiežāk fiziska problēma organismā.
24.08.2011 13:17 |
 
Reitings 359
Reģ: 29.01.2009
Viena no paziņām "trauksmes" situācijās mēdz uzrakstīt šeit:

http://psihoanalitikis.lv/jauns_doc_81.html

Pēc pāris dienām iegūst atbildi un tad vairāk vai mazāk zin, kā rīkoties tālāk.
24.08.2011 13:34 |
 
Reitings 1
Reģ: 17.09.2014
Esmu ļoti pateicīga, ka kādā nometnē mani iepazīstināja ar Aleksandru mantesu, kurš laikam gan neskaitās psihologs. Joprojām un pamazām ar katru dienu man ataust jauni vārdi ko viņš man stāstīja un tikai vēlāk pielec "pa īstam" to nozīme.Beidzot šorīt agri no rīta es sapratu, ka tā tas tiešām ir, ka vīrs atspoguļo katru manu domu (arī isti neapzinātu) un viņš pie tā nav vajnīgs, un es par to viņam varu būt tieši pateicīga. Kā arī, kādēļ man ir svarīgi saglabāt iekējo mieru. Sapratu arī to nozīmi, ka jāsaka paldies savai slimībai, jo tā mani patiesi šīs dažas dienas vadīja un caur to es nonācu pie šiem dažiem un citiem secinājumiem. Domāju, ka tas ir tikai sakums un man atklāsies ("aizies" līdz manīm) vēl daudzas lietas, jo kaut arī likās, ka saprotu visu, īsti nesapratu gan...
Vēl pēc Aleksandra ieteikuma pierakstot labās lietas, kas notikušas pa dienu, sapratu, ka to ir daudz un vienā rindiņā, teikumā nevar uzrakstīt..:) un tas viss kopumā ir tik ļoti interesanti:)
Ar laiku man droši vien radīsies jauni jautājumi, bet šoreiz viņam paldies, par to ko ielika manī šajās pāris stunās:)
17.09.2014 15:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits