Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

No melniem uz gaišākiem un veselīgiem matiem !!! :)

 
Reitings 776
Reģ: 24.03.2011

http://www.draugiem.lv/group/16022220/mati-musu-skaistaka-rota/?&f_tid=3357483

Kam interesē rezultāts, šeit tas ir:)

http://www.draugiem.lv/lashes/gallery/?p…

18.08.2011 17:24 |
 
Reitings 2943
Reģ: 29.01.2009
Kaut kā smagi liekas ka tā ir tikai tā Breli reklāma JOoooo apskatot tās bildes "pirms un pēc" tas izskatās pēc kaut kāda ķūnējuma datorā. :-D Mūsdienās nav nemaz tik grūti nofotografēt kaut vai sevi pašam un ielikt bildi "Pēc", ja jau meitene no tīras sirds grib tā reklamēt ATRADUMU.
18.08.2011 18:20 |
 
Reitings 776
Reģ: 24.03.2011
Es nezinu, vai lasīji visu manu stāstu.... Bet iekopēšu priekš Tevis... :)
Sākšu ar to, ka man pašai dabīgie mati ir pelēcīgi blondi, taču vienmēr esmu krāsojusi melnus. No tādiem arī 3 reizes esmu neveiksmīgi pārtapusi par blondīni, turklāt katru reizi ļooooti sabojājot matus !!! Pēdējo reizi gan mēģināju visu darīt lēnām un ļoti saudzīgi, bet rezultāts tāpat bija tāds pats.... tādēļ nokrāsoju atkal melnus matus..... Bet protams tikko mati ir atauguši, jau gribās atkal pārmaiņas....:) Sāku pētīt internetā par krāsas noņēmējiem, bet nevis tiem, kas balina, bet gan tiem, kas tikai izņem mākslīgās krāsas pigmentu, nepadarot gaišāku dabīgo matu krāsu.... Tā nu izlasot tikai labas atsauksmes un konsultējoties ar speciālistu, iegādājos Brelil krāsas noņemšanas sistēmu. Un esmu tādā sajūsmā, ka nevaru nepadalīties ar citiem. Pirmkārt, apkalpošana no izplatītāja puses, vienkārši super !!! Tiešām interese un rūpes par klientu, lai viss būtu kārtībā..... Otrkārt, esmu ieguvusi šobrīd izteikti brūnus un ļoti, ļoti veselīgus matus. Mati pilnībā nav bojāti, ir spīdīgi un zīdaini..... Procedūru noteikti atkārtošu, jo vēlos pāriet uz vēl gaišākiem, bet arī šis ir ļoti labs variants.... Tādēļ, visām, kas vēlas pāriet uz gaišāku matu krāsu, noteikti iesaku šo produktu !!! http://www.brelil.lv/details.aspx?code=B008108

Kādēļ es ievietoju šo diskusiju? Jo pati ar balināšanu 3 reizes paliku gandrīz bez matiem, un lasu ļoti daudz diskusijas par meitenēm kurām ir izgājis līdzīgi..... Un tā, kā par šo produktu pati esmu sajūsmā, tādēļ arī gribēju padalīties ar citiem....
Par pilnīgu bildi pēc.... Nu man pašai viņa diezko nepatīk, tādēļ nevēlos publiskot, bet, ja sanāks kādu nobildēt smukiņu, man nav žēl ielikt arī visu.... :)
18.08.2011 19:54 |
 
Reitings 160
Reģ: 24.09.2009
Vai ir arī kāda cita, kas ir izmeiģinājusi šo brīnumlīdzekli?
28.10.2011 18:11 |
 
Reitings 162
Reģ: 24.06.2011
kkad jau rakstīju, ka frizētavā man arī izņēma krāsu... nekāda vaina. Man mati netika sabojāti.
28.10.2011 18:19 |
 
Reitings 160
Reģ: 24.09.2009
Tieši ar šo?
28.10.2011 19:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits