Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Personības, notikumi

 
Reitings 63
Reģ: 04.02.2011

Sveikas, meitenes!

Iedvesmojoties no grāmatu citātu diskusijas, iedomājos par to, ka varbūt katrai no mums ir arī varoņi/personības, kas kalpo par paraugu tādā vai citādā veidā, piemēram, sekojam kāda slavena civlēka dzīves motot. :-)

Man ļoti tuvs ir Skārletas O'Hāras teiciens par domāšanu nākamajā dienā, jo tas palīdz izvērtēt šā brīža prioritātes. (s) Lai arī Skārleta ir tikai literārs tēls, tomēr viņa ir gana spēcīga personība, lai griētos kaut ko aizgūt no viņas.

Tātad, kas ir jūsu elki, iedvesmojošās personības, lēģendas - reāli cilvēki, literāri tēli, pasaku varoņi utt.? :)

15.08.2011 20:50 |
 
10 gadi
Reitings 2547
Reģ: 29.01.2009
čau (l)
man iedvesmojošā personība ir Kerija no seksa un lielpilsetas... vina tada bohemiska, dveseliska liekas... Un draugi saka, ka pat pēc izskata es viņai līdzinos :)
15.08.2011 21:15 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Mani fascinē Oskara Vailda personība. Viņa domāšanas skaistums, viņa drosme, viņa spējas, viņa gara stiprums nebaidīties sevi atklāt un būs īstam, viņa dotības, viņa pasakaini skaistā valoda, arī viņa dzīves ironija, jā..

Vai ko mācos no viņa? Diez vai, jo paralēles tomēr ir grūti savilkt, bet iedvesmojos pavisam noteikti. Daudz un bieži. :-)
15.08.2011 21:20 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
tāda elka, ja tā var teikt, man tiešām absolūti nav. es neredzu, kam tas būtu vajadzigs un nepieciešams.
bet ir vairākas personības, kuru domas un idejas man ir ļoti tuvas - Ralfs V. Emersons, Oskars Vailds, Koko Šanele, Ričards Brensons.
15.08.2011 21:28 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
Daudz esmu iedvesmojusies no Ričarda Brensona dzīves veida un izteikumiem. esmu iegādājusies un izlasīju kādas 5as grāmatas par un ap viņu. ļoti fascinē šis cilvēks. piemēram, bieži vien dažādās situācijās mēdzu sev uzdot jautājumu- ko šādā gadījumā darītu Ričards? un prātā nāk trakas, bet visai derīgas domas.
Jāsaka, ka palasot Lady Gaga citātus un izteicienus, viņa mani pārsteidza, jo, ja vien tie nav labi pārdomāti un teikti ar zināmu nodomu, tad, neskatoties uz viņas mākslu, kas man ir pilnīgi vienaldzīga, mani saista tīri viņas doma, ideja. garš teikums sanāca :D
Tad vēl ir sportists, F1 braucējs, Sebastians Vettels, kurš man ir ne tikai mīļākais braucējs, bet viņa degsme, kaisle uz šo sporta veidu, kas no viņa nemitīgi staro, liek man motivēties un vēlēties atrast to nodarbošanos savā dzīvē, kas arī man liktu tā starot. vrb nedaudz muļķīgi, bet tas mani ir diezgan ietekmējis. :)
tīri sievišķīgā nozīmē mani ļoti iedvesmo Dženifera Anistone, viņas būtība, starojums. :)
daudz varoņu man ir mūzikas pasaulē, dziedātāji un dziesmas, kas motivē. bet tad nāktos gari izplūst. :)
15.08.2011 21:41 |
 
Reitings 1677
Reģ: 19.04.2011
Man patiešām nav sabiedrībā zināmu personību/varoņu, no kā ikdienā iedvesmojos. Kāpēc? Tāpēc, ka ne vienmēr nezinu to cenu, ko šie cilvēki maksājuši, lai gūtu tādus panākumus vai atzinību, kāda viņiem ir. Kaut vai tā pati izcilā operdziedātāja Marija Kallasa, kurai bija fantastika karjera, izcila balss, bet savu dzīves nogali pavadīja vientulībā, bez bērniem un pazaudētu balsi. Arī Edīte Piafa - izcili panākumi, neizsakāmi sīksts raksturs, bet bieži vientuļa un nelaimīga...
Mani vairāk iedvesmo darboties cilvēki, kas man ir līdzās vai ar kuriem man dzīvē bijusi kāda darīšana. Neizdzēšamu iespaidu uz mani atstāja kāda augstskolas pasniedzēja, kas man atvēra acis uz daudzām lietām. Gan tīri profesionālā jomā, gan cilvēciskās vērtībās.Vārdu neteikšu, zinu, ka daudziem viņa bijusi mīļa pasniedzēja.
15.08.2011 21:44 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Slavenības-elki man nav.Kaut kā neredzu sev kā paraugu cilvēku,kuru nekad neesmu satikusi,kuram pilnas kabatas ar miljoniem vai kurš jau miris gadsimtiem.
Mans paraugs ir mans kursa darba vadītājs.Viņš ir tas uz kuru es skatos kā uz autoritāti un ceru savā dzīvē sasniegt kaut daļu no tā,ko viņš ir sasniedzis un iegūt kaut uz pusi tik daudz zināšanu,cik viņam ir.
Un vēl mans brālēns.Viņš man ir kā labs atgādinājums,paraugs vienā konkrētā lietā.
15.08.2011 22:21 |
 
10 gadi
Reitings 2910
Reģ: 27.08.2009
Kleopatra. Nu, nesauktu viņu par elku, viņa vienkārši, manuprāt, ir viena no spēcīgākajām sievietēm pasaules vēsturē. Un mani piesaista pretrunīgas personības, kas ne visiem patīk - manās acīs tas, ka tu ne pārāk patīc lielai cilvēku daļai, nozīmē, ka tu esi patiess pats pret sevi.
15.08.2011 22:41 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
andzelina jolie.
palasiju vinas biografiju, par to, ka vina agrak graizijas, nu bija tadas ieksejas problemas pasai ar sevi...un par to, ka savu piepildijumu vina ir atradusi labdariba. vnk laikam saskatu nelielu lidzibu ar sevi.
15.08.2011 23:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!