Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

visam kuras domā par savu biznesu

 
Reitings 4
Reģ: 19.07.2011

Sveikas, meitenes! Vai vēlaties lietot Latvijas dabas unikālu produktu, kam analoga pasaulē nav, labi justies un izskatīties, atjaunot un uzturēt savu organismu un par savām izjūtām dalīties sajūsmā ar draugiem, paziņām, tuviniekiem, ģimenes locekļiem un svešiem cilvēkiem?

Rekomendējot cilvēkiem Latvijā vai ārpus tās patiesi labu produkciju , Jūs saņemsiet samaksu līdz pat 50% no pirkuma summas.

Šie ir unikāli produkti, jo augsti organiskajās dūņās atrodamie 800 organiskie savienojumi vienkopus nav nevienā produktā. Šveices zinātnieki atklāja patieso iemeslu, kāpēc tās tik efektīvi darbojas -dūņu sastāvs ir līdzīgs cilvēka šūnu sastāvam, tāpēc mūsu šūnas to atpazīst kā savējo un paņem no visām 800 vielām tieši to kas organismam nepieciešams. Un šī pasaulē vienīgā organisko dūņu ieguves vieta pieder Latvijai.

Tev kā Biznesa Partnerim būs virkne priekšrocību, tai skaitā:

-samaksu par vienreiz labi padarīto darbu saņemsiet atkal un atkal (pasīvie ienākumi) –atlīdzību 10-50 % no visiem Taviem un Tavas komandas rekomendētajiem cilvēku pirkumiem saņemsi katru reizi, kad viņi veiks pirkumu, lai gan rekomendāciju veici tikai vienu reizi

-bezmaksas apmācības

-starptautisks bizness

Šī ir Jūsu iespēja iegūt savu biznesu ar ienākumiem no visas pasaules, jo kompānija tikko sākusi veidot biznesu ne tikai Latvijā, bet arī ārpus Latvijas robežām, kur turpmāko 10 gadu laikā plānots atvērt pārstāvniecības pa visu pasauli.

Vienīgais, kas ir jāizdara ir jāpieņem lēmums,vai es vēlos ko mainīt savā dzīvē.

Ja atbilde ir jā, tad Tev būs iespēja

- turpmāk visus Baldones dūņu (BDK) un ELIER produktus iegādāties ar 28% atlaidi

Produktu īsi apraksti ir mājas lapās

http://www.omi-bdk.com/

http://www.eliercosmetics.com/

Bet ja esi nopietns cilvēks, kas vēlas paņemt no dzīves pašu labāko, tad piedāvāju arī īstu izaicinājumu izmanto šo iespēju un iegūsti arī savu neatkarīgo biznesu ar nopietniem ienākumiem!

Es ar Tevi ļoti lapbrāt satiktos lai prezentētu šīs idejas praktisko pusi!

Aiga

[email protected]

12.08.2011 17:44 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Kur te ir bizness, es redzu piramīdu! :-D
12.08.2011 17:48 |
 
Reitings 387
Reģ: 28.08.2009
Viss jau baigi labi, tikai kāpēc mājaslapās nav cenas klāt ?
12.08.2011 17:51 |
 
Reitings 4
Reģ: 19.07.2011
mājas lapā cenas nebūs, visa sīkāka informācija ir pieejama personīgi uz e-pastu.
12.08.2011 18:02 |
 
Reitings 387
Reģ: 28.08.2009
o, tas gan labi, aizsūtīšu Tev jautājumu par krēmu un Tu mani varēsi nozombēt, un rīt pati taisīšu diskusiju, izplatot šos produktus.
Gaidi e-pastiņu :))
12.08.2011 18:09 |
 
Reitings 181
Reģ: 01.11.2010
Atkal! tak beidziet reklamet to sudu! :-D :-D :-D
12.08.2011 18:10 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
Kā nevaru, tā nevaru te SAVU biznesu ieraudzīt!
Iešu uzlikšu vēl vienas acenes un pārlasīšu vēlreiz
12.08.2011 18:13 |
 
Reitings 800
Reģ: 10.10.2010
Baldonas dūnas man patīk, bet 99% cilviņu mūsdienās zina, kas slēpjās zem vārda- izplatīšana un konsultansts.
Tā kā atliek vien sēšties atpakaļ laika mašīnā un vālēt atpakaļ uz 90tajiem. :D :D
12.08.2011 18:42 |
 
Reitings 1550
Reģ: 29.03.2010
Man patīk šis :-D ''Tev kā Biznesa Partnerim būs virkne priekšrocību, tai skaitā:
-samaksu par vienreiz labi padarīto darbu saņemsiet atkal un atkal (pasīvie ienākumi) –atlīdzību 10-50 % no visiem Taviem un Tavas komandas rekomendētajiem cilvēku pirkumiem saņemsi katru reizi, kad viņi veiks pirkumu, lai gan rekomendāciju veici tikai vienu reizi''

Baigi skaisti pateikts - BIZNESA PARTNERIS, kuram atmet tikai 10-50% peļņu :-D . Gan jau tie 10% arī tiks maksāti par tām pārdotajām precēm :-D . Vispār nebūtu izdevīgāk taisīt interneta veikalu, nevis kārtējo piramīdu? Lai nu kā, veiksmi ;-)
12.08.2011 19:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits