Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

iemīlēties no jauna un greizsirdība

 
Reitings 154
Reģ: 11.08.2011

Esmu kopā ar mīļoto jau vairāk kā 2 gadus :-) Attiecības ir pietiekoši nopietnas, pazīstam viens otra ģimeni, joprojām pavadam kopā daudz laika, veltam viens otram uzmanību, vienmēr kad kaut kur ejam, viņš saņem manu roku utt :-) Viss tā kā kārtībā.

Vēlējos izkratīt sirsniņu, ļoti nomoka pēdējā laika sajūtas.. :'-(

Reizēm mēdzu internetā paflirtēt ar puišiem, un zinu ka arī viņs šad tad ieskatas meiteņu profilos, tapat kā es uzrakstot kādu vēstuli. Pēdējā laikā ir sākusi grauzt greizsirdība un iestājies nemiers - ļoti biedē tas, ka viss varētu izjukt.. Itkā viss ir kārtībā, ir daudz mīļuma, bet iekšā sēž nepatīkama sajūta.. Visu uztveru ar aizdomām, jūtu ka sāku kļūt slimīga - vēroju viņu, cenšoties atrast kaut ko, kas nav tā kā agrāk. (bet to neizrādu) Ik pa laikam cenšos ar viņu parunāt, bet puisis saka ka viss ir kārtībā un esmu viņam vislabakā.. Es vienkārši viņu tik ļoti baidos pazaudēt.. :'-( Pat sapņos gandrīz katru nakti redzu kā viņš pazūd, vai ir ar citu utt

Galvenais, kas rada nemieru ir tas, ka pati jūtu dzirkstelītes pazušanu. Gribas to sajūtu, kad eju uz randiņu un ir satraukums, gribas to aplidošanu un apjūsmošanu, kas ir attiecību sākumā, gribas to trako seksu piecreiz dienā un vairāk, gribas lai uz mani skatas kā uz kaut ko apbrīnojamu... (l) Saprotu, ka attiecības no lidināšanās mākoņos pēc laika piezemējas, bet gribas sajusties kā sākumā. Kā jūs ilgstošās attiecībās lieciet savam puisim jūsos iemīlēties vēl un vēl? :-) Ko dariet, kad jūs grauž aizdomas un greizsirdība, bailes pazaudēt? :-/ Kā vispār ir jūsu attiecībās ar krīzēm (domāju attiecības ar stāžu vismaz 1 gadu), vai tās ir ilgstoši vai arī šie panīkumi ir periodiski? Varbūt kādai viss ir izjucis tieši dēļ tā, ka nav lidinašanās sajūtas? Zinu, ka katras attiecības ir savadākas, gribas tikai zināt kā citos pāros iet ar šiem pagrimumiem..

11.08.2011 19:24 |
 
Reitings 154
Reģ: 11.08.2011
PS. Atvainojos par kļūdām, rakstu ātri!
11.08.2011 19:26 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
kadelj tad jus rakstaat citiem ? to es nesaprotu kapeec tas vajadziigs? :-/
bet peec 2 gadu ilgaam attieciibaam jau nebuus vairs kaa pirmajas tiksanas reizes, ar to ir jarekjinaas. attiecibas var atsvaidzinaat aizbraucot kadaa celojumaa vai kopaa atklaajot kadu jaunu nodarbi. tas ir normali, ka arii seksa biezums samazinaas..bet varbuut tikai taas ir tavas iedomas, ka jaut kas nav labi un tu saac mekleet probleemas tur kur to nav
11.08.2011 19:30 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
un pati izdomaa , ka vins pazudiis un satraucies..domaaju, ka tev vnk. ir janomierinas ;-)
11.08.2011 19:30 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
man arī šķiet, ka Tu parāk daudz domā!!!
Un pirmreizējās sajūtas, manuprāt, 100%tīgi atpakaļ vairs nevar dbūt.
11.08.2011 19:31 |
 
Reitings 250
Reģ: 09.06.2011
attiecībās esmu 4 gadus. gandrīz visus arī dzīvojam kopā.
ir pazudusi tā foršā sajūta, jo pēdējā laikā sajūtos kā tāda kalpone, kurai viss vienai jādara, kas saistīts ar mājvietu.
it kā ir mīļuma, bet nu nav tādas sajūtas, ka viņš skatītos uz mani kā uz vienīgo. vairāk ir jūtama pieraduma garša, diemžēl.
es cenšos būtu laba, pat reizēm izdabāt, lai būtu kaut kāda dzirksts, bet šķiet, ka viņš to nevēlas un tas mazliet sarūgtina.
viņam tas liekas normāli, ka ir tāda ikdiena. a, man gribas ko vairāk.
11.08.2011 19:34 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Tā arī ir - Tu pārāk daudz domā. Labāk domāšanu par kaut kādu neizdošanos novirzi uz domāšanu par to, kāpadarīt savus randiņus tādus, ka puisim tauriņi vēderā, ejot uz tiem!
Pie attiecībām ir jāstrādā - abiem gan, un tad viss būs kārtībā.

Plus vēl - atceries, ka arī domu spēks strādā!
11.08.2011 19:35 |
 
Reitings 392
Reģ: 29.01.2009
Mans draugs arī skatās uz meitenēm draugos un uz ielām,veikalos..līdz sākās saraxte un meitene viņu ieintriģēja līdz nolēma mani piekrāpt..tā kā tici man,tās nav nevainīgas saraxtes.
11.08.2011 19:37 |
 
Reitings 154
Reģ: 11.08.2011
Nu vismaz es rakstu citiem, jo man ir daudz draugu puišu, patīk tā sajūta ka vēl kādam liekos pievilcīga, tā teikt virtuāls flirts. Par otro pusi neko nevaru teikt, tikai viņam pašam zināms, kāpēc un ko raksta.
Cenšos visu laiku sevi mainīt uz labo un pārsteigt mīļoto, bet mani nomoka tas, ka jūtu sevī ilgas pēc dzirkstelītes un kas zin kā patiesībā jūtas viņš jo neko jau nesaka, tikai to ka viss labi.
11.08.2011 19:53 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
Ar savējo esmu 2,5gadus kopā un tikko mūsu attiecības pārdzīvoja ļoti lielu krīzi. Principā bijām jau izšķīrušies, bet nolēmām tomēr mēģināt otrreiz. Pēdējā pusgada laikā jutu, ka no viņa puses ir parādījusies interese pret citām - ļoti bieži draugos skatījās visādas meitenes, droši vien arī sarakstījās. Par to pārmetu viņam ļoti, jo nesapratu kādēļ viņš to dara, apgalvoja, ka mīl mani, ka nevienu citu viņam nevajag, es arī centos būt vismīļākā, vislabākā, bet...Arvien biežāk sākām strīdēties, lielākoties tieši pārmetumi no viņa puses par dažādiem sīkumiem. Nespēju to paciest vairs un...satikos ar citu. Nekas tur nebija, vnk aizgājām uz kino un kafejnīcu. Viņš par to uzzināja, uzrīkoja milzīgu skandālu un pašķīrāmies... :-( Pagāja laiks un nu esam salabuši un daudz ko sapratuši. Īsumā tas viss. Ko gribēju pateikt - ja jūti, ka rodas kaut minimāla interese par citiem, tad attiecībās k-kas nav kārtībā un jārisina peč iespējas ātrāk :-)
11.08.2011 20:07 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
mēs ar manu puisi esam kopā gandrīz gadu, dzīvojam kopā arī gandrīz tikpat ilgu laiku.. un arī mūsu mājās ir iezagusies rutīna.. es cenšos visādi, lai tā nebūtu.. piemēram - piedāvāju divatā aiziet uz parku, pasēdēt, iedzert kaut ko - viņa atbilde bija, ka mēs visu laiku esam divatā, un ka apnīkot viņam tas un ka vajag vēl kādu, lai interesantāk.. :(

sekss arī mums ir samazinājies vēl mazāks par minimumu.. viņš vienkārši saka, ka viņam negriboties..

bet pats atzīst, ka ir rutīna.. bet neizskatās, ka grib kaut ko mainīt.. tipisks vecis..

toties krāpējs viņš nav un mīl mani.. to es zinu..

ko es gribētu no jums? - kā varētu tikt galā ar rutīnas problēmu, ja pat sekss viņu vairāk neinteresē? :(
11.08.2011 20:13 |
 
Reitings 40
Reģ: 17.08.2009
Esmu attiecībās jau 5 gadus un ja uzzinātu, ka mans puisis izrāda interesi pret citām meitenēm, saprastu, ka kaut kas nepavisam nav labi...
Par krīzēm runājot, nezinu kas īsti ir krīze. Mums ir tādi miera periodi dažbrīd. Tādos periodos mēs salīdzinoši maz kontaktējam, daudz strādājam utt. Bet tad ir tādi karstie periodi, kad uznāk kaisle :-D Tie ir paši labākie :-D Bet nu jā tajos miera periodos nekādas īpašās dzirkstelītes nelido apkārt arī mums :-D Varbūt jums ir līdzīgi?
11.08.2011 20:18 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
ui, plastic heart, kā es tevi saprotu...gluži kā pati būtu rakstījusi :-(
11.08.2011 20:33 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
bessa- kā man tikt ar to galā, neķeroties pie tādiem līdzekļiem kā vienkārši satikties ar kādu citu? jo to es arī negribu :(
11.08.2011 21:06 |
 
Reitings 995
Reģ: 03.12.2009
Ak šausmas..
Meitenes, Jūs apjēdzat ko runājat? Kāda rutīna pēc gada kopdzīves? Tas taču ir pats sākums! Ak, cik daudz vairāk laimīgu pāru būtu tad, ja katra mazā meitene nezinātu vārdu 'rutīna'.
11.08.2011 21:51 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
plastic heart - ja godīgi, tad nezinu. Jo arī mūsu attiecībās tikai es biju tā, kas centās k-ko labot - plānoju kopīgas izklaides utt., bet viņš nemaz necentās, neko negribēja...Un vienā brīdī man vnk nolaidās rokas, padevos. Jo cik var censties veltīgi :-( Tikai tagad pēc šķiršanās, viņš sapratis savas kļūdas un ļoti nožēlo, ka tā pret mani izturējies. Žēl, ka man tas viss bija jāpārdzīvo, lai viņš mani novērtētu :-(
11.08.2011 22:08 |
 
Reitings 23
Reģ: 09.08.2011
Es ar savu miljumu esmu kopa jau 3,5 gadus,teiksu ta,mana taktika ir tada,ka ja redzu,ka maz uzmanibas man vai biku pazudusi ta dzirkstelite,es vinam lieku druscinj pasvist :-D es daru tadas lietas,kas vinam liek no adas list lauka :-D (es nemineshu kas tieshi,bet zinot ka tas nu vinam nepatik))esmu ari loooti greizsirdiga,ari baidos ka aizbegs pie citas)bet es esmu Parliecinata par sevi :-) Vins to labi zina un pats baidas mani pazaudet :-) Esi parliecinataka par sevi un iesaku nesarakstities ar puishiem..tas nerada ne uz ko labu..izdoma kaut ko citu,kas vinam liks aizdomaties par tevi :-)
11.08.2011 22:15 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
Fiducia - Tu esi stulba vai tikai izliecies?

sauc to kā gribi - pieradums, vienmuļa kopdzīve jeb rutīna.. tie ir sinonīmi. Ja netici, paskaties svešvārdu vārdnīcā..

tāpēc nevajag tēlot pārgudrīti, ja tāda nemaz neesi.

p.s. kā Tu vari zināt vai es esmu maza meitenīte vai neesmu? un otkārt - es šaubos, vai neizmantojot šo vārdu, manās attiecībās kaut kas mainīsies.. un par to pat tagad nav runa.. tik aprobežotu cilvēku kā Tevi vēl tikai pameklēt.
11.08.2011 22:21 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Es pat nebrīnos, ka attiecībās iezogas pieradums, ja jau sāk dzīvot uzreiz kopā.
Ar to lietu galīgi nevajag sasteigt, cik no vīriešiem dzirdu, kuri piedzīvojušas šādu attiecību fiasko dēļ pāragras kopdzīves, vairs nevēlas tādas lietas sasteigt, bet sievietes to gan nesaprot. Tomēr tāda attiecību sasteigšana lūk rada problēmu, kāda no pusēm nogurst, nav nemaz bijuši tādi randiņi, tikai moments zem viena jumta un nekas vairāk, nu nav brīnums ka tāds attiecību rezultāts ;-)
11.08.2011 22:36 |
 
Reitings 1224
Reģ: 11.05.2010
Bet viņš pats to gribēja, jo nevarēja izturēt vairāk kā dienu bez manis.. tā kā šajā gadījumā tiešām nav runa par to, ka es, kā sieviete, viņu pierunāju.. bija tieši pretēji..
bet nu domu saprotu..

iespējams, viņš drīz brauks citur strādāt, satiksimies tikai reizi nedēļā, iespējams tas palīdzēs, lai arī cik skumji tas neizklausītos..
11.08.2011 22:39 |
 
Reitings 269
Reģ: 28.10.2010
plastic heart, mēs pēc tā strīda dzīvojam jau 3 nedēļas atsevišķi, jo es negribu pašlaik vēl pārvākties atpakaļ pie viņa ;-) Un tagad man bijis daudz laika visu apdomāt... un, zini, varbūt tu arī par daudz laika velti viņam? Par daudz ucinies ar viņu?Jo pirms tam var teikt visa mana dzīve bija viņš, bet esmu sapratusi, ka tā nevar. Velti vairāķ laika sev - satiecies ar draudzenēm, izklaidējies utt. Es tagad tā daru un jūtos ļoti labi un no viņa puses taaaada uzmanība parādījusies kā attiecību sākumā :-P
11.08.2011 22:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits