Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Apple Ipad

 
Reitings 759
Reģ: 29.01.2009

ciu

interesē šī lietiņa..pastastiet, kā izdomājāt iegādaties (tās,kurām ir) un cik viņš ir parocīgs...kādam nolūkam to lietojat? (darbam, atpūtai u.c.)

un aptuvenās cenas tirgū?

10.08.2011 14:28 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
cik no cilvēkiem dzirdu, tik apple mantiņām tā kvalitāte neatbilst cenai. nopērc tur nezin kādu apple mantu, domā, ka būs nu tik kvalitāte un viss pārējais, bet še tev - nekā tur nav, tāpēc neieteiktu iegādāties. vienai zināmai meitenei bija apple telefons, viens modelis,kurš nemaz lv nebija, maksāja nu tā uz 500 ls, pēc gada jau vajadzēja remontu, jo nojūdzās.. nav vērts par tādām summām pirkt :) varbūt, ka porķiki un kas tāds tā nenojūgsies, bet telefoni un apple ipad ir tie, par kuriem neko labu neesmu dzirdējusi.
10.08.2011 14:39 |
 
Reitings 341
Reģ: 18.11.2009
Man ir šāds- http://zparks.lv/lat/jaunumi/portativa_tehnika/?doc=2842 (l)
Ļoti parocīgs,jo piestiprinu pie krekliņa un mūziku pārslēdzu ar austiņu palīdzību. No sākuma gan bija jāapgūst kā to izdarīt,jo viss atkarīgs no tā cik x klikšķini un kur. :-D Izmantoju visur,vislabāk- treniņos, ejot skriet un braucot ar riteni. Esmu sajūsmā un visi mani draugi ar. :-) vienīgais mīnuss- ja saplīst austiņas,tad citas nederēs.
10.08.2011 14:40 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Pilniigi nepiekriitu par Apple kvalitaati. Cik es esmu saskaarusues, kvalitaate ir ljoti laba, lietosana ljoti vienkaarsa un eerta un funkcijas daudzveidiigas. Man pasai ir IPod Tuch - lietoju jau vairaak kaa gadu un esmu ljoti apmierinaata. Tagad saaku domaat par IPad. Bet nu principaa IPodaa ir gandriiz taadas pasas funkcijas, tikai vinjs ir mazaaks. IPod izmantoju, kad lidoju, lai klausiitos muuziku vai paspeeleetu kaadu speeliiti, maajaas un darbaa lietoju, lai paseerfortu pa internetu vai parunaatos pa Skype. Ir iespeeja vinjaa arii filmas un fotograafijas ielaadeet. Jaunaakajam IPod touche ir par fotokamera. IPod Touche pirms gada pirku pa 200 EUR, IPad maksaa no 600 - 700 EUR.
10.08.2011 14:57 |
 
Reitings 1632
Reģ: 26.04.2010
Man diezgan bieži tāds tiek rokās,kaut pašai nav.Gribējām jau pirkt,bet tā kā nav USB iespējams pievienot, pārdomājām. Visā visumā -super,viegli lietojams un parocīgs.

Lielākoties man pazīstamie cilvēki,kuriem ir Ipads, to izmanto atpūtai- skatās filmas,klausās mūziku,sērfo internetā, bet izmanto arī darbam/mācībām.

Cenas gan nezinu.
10.08.2011 15:13 |
 
Reitings 759
Reģ: 29.01.2009
paldies


es domaju saadu http://www.apple.com/ipad/
10.08.2011 15:19 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.04.2011
Man ir ipad! Ļoti parocīgs, ērti lietojams! Lietoju visur - mājās, darbā, universitātē, sabiedriskajā transportā. Skatos filmas, sērfoju i-netā, klausos mūziku, lasu grāmatas, žurnālus, darbā, ja jāvada kāda prezentācija vai seminārs, un, lai rokās nav jātur milzīga papīru kaudze, izmantoju ipad, tāpat arī izmantoju ipad, ja jāsteidzas un nav laika, lai ieslēgtu kompi, bet ir jāpaskatās kā kkur nokļūt vai arī ātri jānosūta kāds e-pasts un tml.! (l)
11.08.2011 14:35 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Es arī nepiekrītu par kvalitāti,manuprāt,ļoti laba,it īpaši,kad darbs ar liela apjoma failiem.
11.08.2011 14:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits