Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Braukšana jau 3 mēnēšus

 
Reitings 2
Reģ: 09.08.2011

Sveikas, meitenes, tā ,kā no malas ir labāk redzams ,vēlos Jums palūgt padomu.

Ar savu braukšanas instruktori nobraucu jau 3 mēnešus. Bija braukšanas reizes, kad viņa man iemācīja, izskaidroja, bet arī tādas pa tukšo- kad iemācīts un izskaidrots nebija nekas, tikai beigās noteikts- ka labāk jau bija nekā, piemēram, pagājušā reizē. Manā uztverē - vienkārša vizināšanās pa tukšo. Dažreiz pat nācās pašai rezumēt, kā braucu. Klusums, uzlieku naudiņu un man psaka atā. Kad reiz vaicāju cik man vēl ir nepieciešams braukt viņa atbildēja : tas viss ir no tevis pašas atkarīgs.Un tā tikai braukāju un braukāju un viņa tik rakstīja uz priekšu.

No šīs instruktores es aizgāju un jūtos kā muļķe[bezcerīgs gadījums, kuru tik pieraksta uz priekšu uz nākamo reizi ], jo pat pēc tik ilgas braukšanas kautkādam progresam vajadzēja būt un galu galā- instruktoram ir jābūt cilvēkam, kas izsakās par Tavu braukšanas stilu utt. Tākā man tagad nav pat jausmas kā braucu.

Jau pēc mēneša dodos uz citu pilsētu.Mani vecāki vēlas , lai es šī mēneša laikā saņemos , pievelkos, un kautkur dabūju to parakstu, kuru viņa man pēc tik ilga laika uz grāmatiņas tā arī neuzlika.

Vai vispār ko tādu ir iespējams dabūt gatavu pa mēnesi Rīgā, vai labāk sākt tai citā pilsētā visu pa jaunu ?

09.08.2011 14:02 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Atrodi taču citu instruktoru (VECI!!!), kas tev pateiks - māki vai nemāki braukt.
Vai ted tu pati nejūti, vai brauc galīgi garām, vai normāli?
09.08.2011 14:09 |
 
Reitings 76
Reģ: 31.01.2011
Izklausās, ka jums īsti nav izdevusies komunikācija, ja tiešām gribi dzirdēt viedokli vajag teikt, ka vēlies, lai pastāsta kā tad gāja nodarbībā.

Un no Tevis ir atkarīgs cik intensīvi apmeklē braukšanas, un līdz ar to kā veicas. Tā, tas bija domāts, man šķiet. 2-3 reizes nedēļā ir optimāli.

:-)
09.08.2011 14:10 |
 
Reitings 2
Reģ: 01.08.2011
Daudz kas atkarīgs no tā, kurā pilsētā? Un pa jaunu nekas nav jāsāk, tik vien kā iepazīties ar braukšanas eksāmena pieņemšanas niansēm.
09.08.2011 14:15 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Viņai vajadzēja noformulēt kādas ir problēmas kāpēc vēl nebrauc pietiekoši labi, piemēram problēma ir tāda ka neievēro zīmes, gājējus un tad meklēt risinājumu.
Es ar braukāju tā apkārt ilgi dikti, līdz man bija tāds- pietiek, un neticami nobrauc labi ja 5x un jaunā instruktore iemācīja šajās piecās reizēs gan laukumu, gan ievērot zīmes un gājējus...
09.08.2011 14:15 |
 
Reitings 336
Reģ: 29.01.2009
iesaku Nikolaju Blesunovu 29137523, tikai brauc tad ari kadas 3x nedelja, tad tas ir iespejams menesa laika, jo vinsh labi izskaidro
09.08.2011 14:20 |
 
Reitings 2
Reģ: 09.08.2011
Braucu 2 reiz nedēļā. Protams, tā dēļ, ka no sākuma komunikācija neizveidojās tik laba, es jau neskrēju prom. Bet tagad kad tas ir aizvilcies tiktāl- bez komentāriem- ka tai braukšanai ne gala ne malas neredz tad bija jāizlemj par šādu soli.
09.08.2011 14:37 |
 
Reitings 1013
Reģ: 27.07.2011
es braucu 6 mēnešus līdz mani palaida uz csdd. Braucu 2x nedēļā, pusgadu, tiesa, man izskaidroja, kas un kā, zīmēja uz lapiņām situācijas un tā. Zinu, ka pēc 3 mēnešiem nebiju vēl nekāda braucēja. Aizej tiešām pie cita instruktora, bet tas cik reizes katram vajag, lai iemācītos, ir atkarīgs no katra cilvēka individuāli.
09.08.2011 15:32 |
 
Reitings 89
Reģ: 29.01.2009
Es pati mācos braukt Rīgā. Sāku marta beigās un nu 18. augustā man būs CSDD eksāmens, vakar bija testa brauciens. Uz braukšanām eju 2 x nedēļā. Kamēr pieradu pie ielām, tramvajiem un pārējo. Tomēr nav tik vienkārši kā liekas sēžot blakus.
Arī man instruktors zīmēja uz lapiņas, vēra vaļā grāmatu un rādīja zīmējumus. Skaidroja. Es zinu, ka daudz, kas bija no manis pašas. Taču instruktors mani no nulles, lieki teikt, ka nebraukāju ne ar tēti ne ar draugu ne vienu reizi (viņiem vnk. esot bail ar maniem apgriezieniem). Tad nu viss, ko man ir iemācījis instruktors ir mana braukšanas māka.
Iesaku Aigaru Lembertu :) Tiesa, viņš ir Credo.
09.08.2011 15:38 |
 
Reitings 2230
Reģ: 29.01.2009
Jums gan ilgi tā braukšana bijusi. Es sāku visu no nulles, braucu kādu mēnesi, nedaudz vairāk un tad instruktors mani pierakstīja eksāmenam. Bija bail, bet noliku ar pirmo. Tiesa gan, tas nebija Rīgā, bet mazpilsētā.
09.08.2011 16:01 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
pusgadu un 2x nedēļā :-O nē, es tur redzu tikai un vienīgi vainu instruktorā, kurš normālu piķi nopelnījis :-D

autorei - ieteiktu aiziet 1x pie cita instruktora rīgā un kārtīgi izrunājaties, kas par kļūdām. tas jau pašai arī jājūt, cik ļoti esi gatava likt tiesības, un mēnesis ir daudz ;-) piesakies tagad eksāmenam, jo parasti ir rindas un braukājies ar normālu instruktoru cik bieži vien vari 8-)
09.08.2011 17:53 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!