Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

tirgotājām

 
Reitings 164
Reģ: 17.06.2011

Sveikas! Es skatos te bieži vien daudzas tirgo savas mantas, gribētu zināt:

1)vai ir iespējams normāli visu pārdot? (vai ir pietiekami pircēju?)

2)es tiešam nekad neko nēesmu sūtījusi pa pastu kādam (attiecīgi - es sūtu preci pircējai), tāpēc, lūdzu, varētu paskaidrot, kā tā visa padarīšana notiek (sūtīšana, izmaksas, kā dabūšu naudiņu par preci utt.) tiešām nezinu, pašai kauns :-D

3)un jā, te laikam visas no Rīgas, cik tad tie pasta izdevumi būtu lieli, ja esmu no Cēsu puses, varbūt kāda zina ;-)

Paldies jau iepriekš! :-)

08.08.2011 21:47 |
 
Reitings 164
Reģ: 17.06.2011
up :-D
08.08.2011 21:51 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
1) Tas ir skatoties, ko tu pārdod! Ja skaistas lietas par patīkamām cenām, tad nav problēmu! :-)
08.08.2011 21:59 |
 
Reitings 796
Reģ: 29.01.2009
Ja Cēsīs ir pasta stacija, tad var sūtīt caur to. Tur maksa ir atkarīga no pakas izmēriem. Turpretim Latvijas Pastā jāmaksā par pakas svaru. Paskaties mājas lapās - gan vienā, gan otrā ir tarifi uzrādīti.
Kas attiecas uz pārdošanu, tad es gan te netirgojos, bet man sokas ļooooooti labi. Nesen kā iztīrīju skapi un cālī lielākoties piedāvāju dāmām iegādāties. Daudz kas ir atkarīgs no tā, kā tu bildēs savu apģērbu pasniedz - te ir redzētas neskaitāmas tirgotājas, kuras sabildē saburzītu vai nošmulētu apģērbu un vēl pamanās uzlikt pieklājīgu cenu un tad brīnās, ka neviens negrib pērk, vai citas lietotājas iesmej/apceļ un tad uzmet lūpu :D Un vēl kas - ja tev ir kāds feikveidīgais brendīgais apģērbs/aksesuāri, necenties ieskaidort, ka tie ir oriģināli. Tikai uzkacināsi tautu. Labāk norādi, ka ir pakaļdarinājums/kopija. Tici man - šeit ir gana daudz meiteņu, kas arī ar mieru pirkt pakaļdarinājumus/kopijas.
08.08.2011 22:09 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
sveika, BrownSugar. :)

1) protams, ir iespējams pārdot, atkarīgi no piedāvājuma, cik tie pircēji. vakar biju rīgā un divām meitenēm atdevu preci, viss forši, jaukas meitenes! :)
2) es arī nekad, bet man ir jāsūta kurpītes vienai, zinu tikai to, ka kārtīgi jāsapako, ar skoču vajag riktīgi salīmēt, lai tā paka netaisās vaļā (ja ir piem, kaste) u.tml. un jānorāda uz pakas ir saņēmēja vārds, uzvārds, adrese, tas LV kods vai kas tur bij ;D ērtākais, kā tu vari tikt pie tās naudas ir - iedod pircējam savu bankas konta to garo kodu, vārdu, uzvārdu un personas kodu uzraksti, tad pircējs tev to naudu var ieskaitīt iekšā un tu sūtīt paku pa pastu.
3) es pati esmu baušķiniece, te daudz rīgas meiteņu.. to papildus cenu nosaka latvijas pastā - pakas svars, pasta stacijā - pakas izmēri ;)
08.08.2011 22:21 |
 
Reitings 164
Reģ: 17.06.2011
Paldies jums, meitenes! (l)
09.08.2011 00:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits