Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jūsu ceļš uz sievišķību, pārmaiņām

 
Reitings 40
Reģ: 26.07.2011

varbūt kādai kāds interesants atgadījums, kas lika saprast, ka jākļūst sievišķīgākai, kādi kuriozi utt, vispār dajebkas :-D

agrāk biju neglītais pīlēns, īsiem matiem, botēs, vsp nepiedomāju kā izskatos, ne īsti bija vienalga, bet likās, ka ir skaisti kā ir :-D tad kaut kāds klikšķis pa galvu un sāku lēnām lasīt lupatu žurnālos, iepirkties, lietot kosmētiku, nu vēl jau tāls ceļš gan priekšā man līdz īstai sievišķībai un pieaugušo dzīvei :-) lai gan savā ziņā dīvaini, žēl, ka neatceros to mirkli vai notikumu, kura rezultātā gribēju mainīties

pie kurioziem varētu būt tas, ka atceros, ka esmu daudz reiz agrāk par puisīti nosaukta dēļ sava pārprotamā izskata.

kā ar jums? tēma tāda savāda, bet gan jau kādai būs ko teikt 8-)

04.08.2011 15:57 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Nav man nekāds baigais stāsts, bet agrāk likās kruti būt tādai .. nemāku pat pateikt.. Zini kā, bad girl :-D un sportiskajā stilā, botās , kedās utml.

Vienā brīdi sāku nēsāt papēdīšus, kleitas utml - katrā meitenē taču mīt tāda caciņa :-)
Bet tagad joprojām mēdzu bieži uzvilkt kedas, šortus, kāpt uz velo, un vsp man ļooooti patīk sportot
04.08.2011 16:01 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Mans pateica, ka es neliekos sievišķīga (nelietoju daudz kosmētikas). (t) (s) Lai gan kleitas, svārkus valkāju, kurpes ar papēdi arī, pa mājām nekrāsojos, bet, ja kaut kur jāiet, tad gan var. Laikam tas, ka neesmu ''cacīga'' nepatīk. Bet augusi esmu tā, kā esmu. Neciešu vārgus cilvēkus, nespēju pati tāda būt, tad vēl vairāk sev nepatikšu. Laikam pārāk skarba esmu. Lai gan iekšēji esmu Ļoti emocionāla un ievainojama. Ehh.. :%27-(


Kā lai top sievišķīga/-āka? (t)
04.08.2011 16:15 |
 
Reitings 140
Reģ: 22.07.2011
Uhh. Sāpīga tēma. :D Nekad neesmu bijusi nekāda mīlulīte pret apkārtējiem, tāpēc arī laikam citiem likos kā pašpuika, vienmēr arī esmu labākos draugos ar puišiem, kā meitenēm. Nepatīk rozā krāsa un stulbas bantes. :D Ejot laikam, esmu sievišķīga, pārsvrā staigāju svārkos un uz papēžiem, bet tas nebūt nenozīmē, ka esmu mainījusies iekšēji - vēl joprojām mīlu aktīvu izklaidi pie dabas un iedzert aliņu, nevis doties ar draudzenēm kārtējā shoppingā.
04.08.2011 16:17 |
 
Reitings 140
Reģ: 22.07.2011
Uhh. Sāpīga tēma. :D Nekad neesmu bijusi nekāda mīlulīte pret apkārtējiem, tāpēc arī laikam citiem likos kā pašpuika, vienmēr arī esmu labākos draugos ar puišiem, kā meitenēm. Nepatīk rozā krāsa un stulbas bantes. :D Ejot laikam, esmu sievišķīga, pārsvrā staigāju svārkos un uz papēžiem, bet tas nebūt nenozīmē, ka esmu mainījusies iekšēji - vēl joprojām mīlu aktīvu izklaidi pie dabas un iedzert aliņu, nevis doties ar draudzenēm kārtējā shoppingā.
04.08.2011 16:17 |
 
Reitings 566
Reģ: 29.01.2009
Lai cik tas varbūt dīvaini nebūtu, bet man kļūt sievišķīgai palīdzēja Mamma! Tas gan bija ļoti sen. Viss sākās ar teikumu: "Meit, izrausti taču uzacis - nesmuki aizaugušas!" :-D Un tāpat arī par manikīru, mamma ieteicās, ka vajadzētu uztaisīt. Pagrūda mani kā teikt...
04.08.2011 16:24 |
 
Reitings 1720
Reģ: 29.01.2009
Sievišķība slēpjas daudz dziļāk par gariem matiem, izraustītām uzacīm vai manikīru. Ne jau nu tūtiņā savilktas lūpas tev liek izskatīties pēc sievietes, bet gan tas, kas ir tevī iekšā!
Vispār grūti nosaukt 17 gadīgu jaunieti par sievišķīgu. Manuprāt, vissievišķīgāk sievietes izskatās pēc gadiem 40, kad ir uzkrājusies zināma pieredze.
04.08.2011 16:35 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
eh, es esmu arvien sportiskā stila piekritēja. Reti velku svārkus un kleitas, vēl retāk kurpes ar papēžiem. Bet nu jau ir pienācis laiks, kad sāk gribēties vairāk to visu un kedas nogrūst tālākajā skapja stūrī :D
jā, un džeki parasti mani uztver kā savējo, nevis kkādu sievišķīgi būtni :-D :-D
04.08.2011 16:38 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
zupas_pleeve-Man arī pārsvarā draugu ir vīrieši. :D Un nepatīk vazāties pa veikaliem ilgas stundas, mērīt 3 gandrīz vienādus topiņus ar spīgulīšiem un bantītēm, un sirsniņām.. :D Vēl nepatīk klačoties, vazāties apkārt bez iemesla, blisināt acis utt
Visam jābūt skaidram, lietišķam.
Nepatīk lielā cilvēku kompānijā sākt bučoties un mīlināties, it kā divatā būtu. Manuprāt, tā ir necieņas izrādīšana pret citiem.
Tas viss, protams, nenorāda uz sievišķīgumu pat ne mazākajos apmēros, bet parasti tas ir tas, kas meitenēm/jaunām sievietēm patīk, izrādīties. :D
04.08.2011 16:39 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Viss nācis dabiski. Kleitas,kurpes,mežģīnes-tas ir tikai arējais veidols. Galvenais ir pašai justies sievišķīgai,tad nāks pārējais-stāja,grācija,manieres.
04.08.2011 16:46 |
 
Reitings 20
Reģ: 04.08.2011
Man mamma tieši ir slikts piemērs.. "Tikai neskuj kājas, tad sāks augt melni matiņi un būs briesmīgāk!"
Un viņa nekad nelietoja nekāda veida tonālos, puderus un tādas lietas. Tā tikai skropstu tušu lūpu krāsu.
Tāpēc nebija man no kā mācīties. Tā pašmācības ceļā. Kādreiz šo to uzmālēju.. Bet tracina, ja kāds pamana un tad uzreiz OOOOOOOoooo tu uzkrāsojies!!!!
Pirms kādiem pāris gadiem sāku strādāt tādā darba vietā, kur krāsoties ir nepieciešamība. Ne pārspīlēti, bet ar gaumi, lai seja izceļas. Vēl atceros kādas bija domas.. katru dienu tonālais???Ēnas??? Šaaaaausssmassss.. Ja gāju no/uz darba un kādu satiku pazīstamo uz ielas, tad uzreiz atvainojos, ka esmu uzkrāsojusies, jo nebija neviens pieradis mani tādu redzēt. Bet vēlāk jau nebija tik traki. Maksimums mēnesis pagāja un tāaa iepatikās :) Pārstāju arī atvainoties :D Tagad, ja vien neskrienu uz veikalu pēc piena, tad kaut minimāli uzkrāsojos. Katrā ziņā, ja seja izskatās smuki, tad arī apģērbs kaut kā pakārtojas un izskatās labi. Protams, pamazām jau arī apģērbs mainījās. Bet svarīgākais ir seja un mati, tas tevi padara sievišķīgāku :) Gari, veselīgi mati vai ja ir īsi - vēl labāk - tad var veidot kādu stingru frizūru. Kādu karē, asimetrisko vai ar čolku. Man džeks saka ka labi tādas izskatās un ir ļooooti sievišķīgi.
Esmu pamanījusi, ka tusiņos visnesievišķīgāk(prastāk) izskatās standarts - džinsi + topiņš. Nu tā es agrāk vilku(aa ko ērti taču!!). Daudz labāk ir kāda ērta kleitiņa, garais topiņš ar legingiem, šortiņiem, jostiņām, aksesuāriem, vasaras zābaciņiem, zandalītēm....
Nu kaut kā tā. Bet es joprojām pilnveidojos, tāpēc arī bieži par to piedomāju :)
04.08.2011 16:48 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Piekritīšu kates rakstītajam.
04.08.2011 16:51 |
 
Reitings 190
Reģ: 27.07.2011
Man nav māsu un mamma uz sievišķību ir uz Jūs! Viņai patīk būt spilgtai, bet tas nenozīmē, ka viņa ir sievišķīga.. Mani vidusskolā mainīja labākā draudezne - iepazināmies un viņa man parādīja, kas ir kosmētika, kas ir augstpapēžu kurpes un sievišķīgs apģērbs.. Tiklīdz manījos ārēji, mainījos arī iekšēji.. :-)
04.08.2011 16:55 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!