Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pasūtīšana no ZIP

 
Reitings 40
Reģ: 26.07.2011

Man gribētos no zip pasūtīt sev mp3 ( piemēram, http://www.zip.lv/show/?i=1609043), bet man bail, ka samaksāšu un nokrāps :-D it kā citas reizes, kad esmu ar zip.lv sūtījusi, problēmu nav bijis. kāda jūsu attieksme un pieredze?

veikalā mp3 pirkt negribu, jo, manuprāt, šāda tipa veikalā maksā ievērojami dārgāk.

vrb kāda tieši šos ir pasūtījusi??

30.07.2011 23:05 |
 
Reitings 40
Reģ: 26.07.2011
negribas iegrābties jo man 18 Ls nav tukša vieta un tā ir liela nauda
30.07.2011 23:06 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
Satikties ar to cilveku nevari un uz vietas parbaudit. Ja viss kartiba, tad maksa naudu un perc.
30.07.2011 23:10 |
 
Reitings 40
Reģ: 26.07.2011
Tā jau ir tā problēma, sūtīšana pa pastu, jo nedzīvoju ne Rīgā, ne tās tuvumā :-)
30.07.2011 23:12 |
 
Reitings 15092
Reģ: 29.01.2009
draugi / pazinjas nav Riga?
Es shitam sutishanam pa pastu ari neuzticos.
30.07.2011 23:13 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
melnmate, šo modeli noteikti nepērc. man pašai bija un viņš pat gadu negāja, pirmo reizi nočakarējās 3 mēnešus pēc pirkšanas, bija tā, ka neskanēja mūzika, bet mp3 bija ieslēgts un uz ekrāna rādīja visu kā parasti, bet spaidot pogas nekas nemainījās, krč nočakarējās. vajadzēja gaidīt, kamēr plejieris izlādējās un tad likt ar vadu pie pc , lādēt un cerēt, ka ies.. bet tad , kkādu gadu lietots jau bija un nočakarējās atkal, un nu vairs nav pie dzīvības dabūjams ;) pietam, savu pirku pa 35 ls .. arī nauda, tomēr.
30.07.2011 23:15 |
 
Reitings 40
Reģ: 26.07.2011
labi ja 2 radinieces, kuras nu noteikti negribēs iet ņemties pa manām štellēm :-D nē, nu sludinājums jau tāds normāls, ticams, gan jau tāpat pasūtīšu. jāpagaida viedokļi, vrb kāda ir pasūtījusi no šī sludinājuma vai ir sliktas atsauksmes par zip vispār :-P
30.07.2011 23:16 |
 
Reitings 40
Reģ: 26.07.2011
tas mani sabiedēja. jāmeklē cits sludinājums un cits mp3 :-D tiešām negribas tā iegrābties..
30.07.2011 23:18 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
nu es iegrābos pamatīgi, man pat nebija iespējas aiziet pie pārdevēja un parunāt par šo problēmu, jo veikalu, kurā pirku, pēctam diezgan ātri aizklapēja ciet.. neiesaku pirkt pa lētām naudām tikai skaista dizaina dēļ ;) nav to vērts ;-) māsa nopirka pa apmēram 23-25 ls maziņu, ļoti vienkārša dizaina mp3, nebija ārēji baigi `krutais` viņš, vienkāršs mp3, un kalpo viņš jau apmēram 4 gadus, krietni pāri visām garantijām. tagad viņa arī man atdevusi to mp3, jo sev nopirka mp4, lai filmas arī varētu skatīties. forši, ka tā, jo es bez mūzikas nevaru :-D un katrā ziņā, lai tev veicās ar iegādi , bet nekādā gadījumā nesūti pa pastu, labāk vienkārši neriskē, labāk pērc tā pa tiešo un preci uz vietas pārbaudi.
30.07.2011 23:26 |
 
Reitings 40
Reģ: 26.07.2011
man arī agrāk bija parasts, vienkāršs mp3, nogāja daudzus gadus līdz neatstāju autobusā :-D

cik es sapratu, paulinna, tev jau arī pašā sākumā tas mp3 gāja skaisti, vai ne? Nu tādā ziņā jau tad neko nevar prognozēt, pa pastu vai veikalā, īsto mp3 dabu jau var redzēt tikai pēc laika lietošanas.
bet tev bija tieši, tieši tāds pats kā tajā sludinājumā?

bet tik ļoooti gribas smuku lietiņu, nevis vienkāršu mp3 :-/
30.07.2011 23:30 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
nu man bija tā, es arī gribēju smuku mp3.. vispār plejierīšu vēsture ir baigi feinā man :D vispirms pirku mp4, vienā dienā izdzēsās visas dziesmas un neko nevarēju ielikt,māsa pēc ļoti ilga laika (mēneši vairāki) pačekoja un izrādījās, ka var.. tad klausījos tā, caur to mp4, ar māsu vienu vakaru sanāca tā nenopietni uzkauties, nu tiešām nenopietni :D un man bija austiņas ausīs, kaut kā viņa to verķi man saplēsa, ka tas caurumiņš, kurā austiņas liek, nebija lietojams, jo kkāds plastmasiņš izkustējās :D tad es sagribēju mp3, smukiņu un foršiņu ar foršu dizainu un tā,atradu veikalā šo.. domāju, o , forši - 2gb būtu ok, smuks arī un ne pārāk dārgs. nopirku, pielādēju, priecājos tos 3 mēnešus un tad nočakarējās. veikals jau bija aizklapēts - kur man iet? nezinu. labi, dabūju pie dzīvības to savu mp3, pēc neilga laiciņa atkal nočakarējās un tā bija bieži.. un tad vienu dienu viņš uzkārās ne pa jokam un vairāk pie dzīvības normāli viņu dabūt nevar, ja arī teiksim, varu paklausīties kādas dziesmas, tad pirmajās sekundēs atkal uzkarās, tāpēc, reāli nekādas jēgas. gada laikā viņš man ir nolicis karoti, kaut gan garantija bija 2 gadus. bija tieši tāds pats modelis kā tajā zipā ;) tieši tāpēc iesaku tev iet ar līkumu mp3 , kuri ir skaisti un lēti, jo beigu beigās tu iztērēsi naudu pa velti ;) pietam 2x lētāks nekā es pirku.. kur tev garantija, ka uzreiz nebūs jau kāds defekts? labāk vispār uzreiz paņem un nopērc pa lielu summu, labas firmas, ar skaistu dizainu un tā,ilgāk kalpos ;) bet es saku, ka parastie plejierīši tur visilgāk un viņi ir vislabākie, vienalga, ka tas dizains viņiem nav nekāds `baigi foršais` :-P
31.07.2011 00:29 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Man nepatiik, ka baterija tur tikai 4 stundas, tapeec taadu nemaz nepirktu (t)

Man ir pavisaam parasts, pirku pirms kaadiem 4 gadiem pa 40 Ls, bet tagad taads noteikti pat 20 nemaksaa, un ir loti labs, paardziivojis daudz kritienus un arii slapjumu, firma - philips! :-)
Un baterija tieshaam tur looti ilgi, nevis paaris stundas, man tas ir svariigi! 8-)
31.07.2011 00:38 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Un par zip jau neko konkreeti nevar pateikt - iegraabsies vai nee, jo katra prece jau naako no kaada cita cilveeka, vis atkariigs no vinja godiiguma! :-)
31.07.2011 00:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits