Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Donnie Darko

 
Reitings 261
Reģ: 29.01.2009

Jau sen bija vēlēšanās šo filmu noskatīties un beidzot vakar tam saņēmos. Lai arī kopumā man tā šķita grūti izprotama un savdabīga, man tā iepatikās jau no pirmajām minūtem. Tā sauktos spoilerus ārzemju saitos jau palasīju, lai iegūtu lielāku apskaidrību, bet tomēr, līdz galam man kaut kas nelīmējas kopā. Vai ir kāda, kura varētu padalīties ar savu izpratni par šo filmu? :-)

P.S. Zinu, ka daudzi iesaka noskatīties "Director's cut", bet no atsauksmēm secināju, ka tas tikai izbojā priekšstatu par filmu. Kā īsti ir?

28.07.2011 17:55 |
 
Reitings 18
Reģ: 31.05.2011
Es noskatījos šo filmu kādus piecus gadus atpakaļ, man ļoti patika. Nesen noskatījos vēlreiz.
Tieši kas tev nelīmējas kopā?
28.07.2011 18:00 |
 
Reitings 261
Reģ: 29.01.2009
Cik noprotu, viss, kas norisinājās līdz Donija sēdēšanai kalnā, noskatoties vētrā/ debesīs, patiesībā notika paralēlajā pasaulē. Un lai nepieļautu mīļotās meitenes, Frenka nāvi, viņš izvēlējās labprātīgi iet bojā?
Man nav skaidrs par to lidmašīnas atlūzu - tā nokrita no lidmašīnas, kurā bija māte un māsa?
Man jau šķiet, ka pašai galvā viss ir tik samudžināts, ka pat nespēju sakarīgi noformolēt to, kas nav saprotams :-/ :-D
28.07.2011 18:16 |
 
Reitings 18
Reģ: 31.05.2011
Nu nekāds vieglais sižets jau tas nav :) Pēc manām domām tur liela daļa runāšanas bija par ceļošanu laikā. Viņš tur skaitīja dienas līdz tam, kad tas būs iespējams (kad atveras kaut kādi caurumi) Un jā, lidmašīnā bija māsa un mamma. Vēl jau arī pats Donijs nebija īsti vesels, lai gan filmas beigās parāda, ka "zaķis" it kā ir īsts puisis. Ej nu sazini... Filma katrā ziņā samudžina prātu :D
28.07.2011 19:15 |
 
Reitings 18
Reģ: 31.05.2011
Man jau liekas, ka pareiza redzējuma šai filmai nav. Katrs redz un saprot to visu savādāk. Viena no manām mīļākajām filmām katrā ziņā!
28.07.2011 19:16 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Esmu redzējusi 3 reizes to filmu.Bija ok.Kaifā nebiju un par manu mīļāko filmu nekļuva.Vienīgi dziesma ''Mad world'' gan iesēdās prātā,jo ļoti patika.
Man šķiet,ka nav tāda pareizā varianta,ka tas bija domāts tā un tikai tā.
Katram skatītājam,man šķiet,ir savas idejas par to,kas un kā bija :)
28.07.2011 19:21 |
 
Reitings 521
Reģ: 14.07.2009
Esmu redzējusi 2 reizes šo filmu.Ar pirmo reizi tiešām neko nesapratu bet otro reizi skatoties viss kļuva skaidrs,pēc noskatīšanās vēl ilgi domāju par šo filmu...
28.07.2011 19:26 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits