KO IESĀKT?

 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009

Sveiki :-)

Ir tāda situācija manās attiecības: kopā gandrīz 2gadus,mīlu viņu nu ļoti,ļoti,lutinu viņu,gandrīz vai visu izdaru,ko viņš vēlas. Pati redzu,ka šajās attiecības es skrienu "pakaļ" Stulbi jau. Viņš var atļautes uzkliegt,kkāda veidā sāpīgi izdarīt,aiziet un piedzerties. Liek man sēdēt mājās,pats kkur atpūšas. Raksturs viņam ir ļoti ass. Nekur īpaši ārpus mājas negrib iet,lai gan es to vēlos: pastaigas man patīk.. Ar lielu kaukšanu,lūgšanu un asarām dažreiz jau piekāpjas.

Saprotu,ka tas nav tas,ko vēlos. Bet vnk aiziet arī nevaru-sāp un sāpēs. Viņš gandrīz vai ir uz 100% pārliecināts,ka es no viņa neaiziešu.

Gandrīz vai: sāp un vienlaicīgi ienīstu viņu par manis izmantošanu un savu raxturu,jo esmu naiva.. :'-(

KO IESĀKT? :-(

27.07.2011 16:11 |
 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009
* mēs dzīvojam kopā

*greizsirdīgs viņš jau nav "bišķīt"
27.07.2011 17:30 |
 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009
* būt greizsirdīgam viņam nav par ko,neeju pa "kreisi"
27.07.2011 17:31 |
 
Reitings 107
Reģ: 16.03.2009
Man ir bijis līdzīgi, lai gan ļāva iet kur vēlos, bet vienmēr uzskatīja, ka tikai viņam taisnība utt., bija grūti un es jutos nenovērtēta. Kopā mēs bijām 5 gadus un tad izšķīrāmies. Tagad ir pagājuši vairāki mēneši un viņš ir sapratis, ko ir pazaudējis, un to, ka vēlas būt kopā. Tagad jūtu, ka ir jau nedaudz par vēlu, jo nezinu vai vēlos viņu atpakaļ... Ja agrāk zināju, ka mīlu viņu stipri par daudz, tagad zinu, ka viņš mani mīl krietni vairāk kā agrāk. Laikam jau taisnība, ka mēs nenovērtējam līdz pazaudējam. Tev iesaku parādīt viņam to, ka var tevi pazaudēt, jo tikai tad iespējams mainīsies, ja, protams, mīl tevi. Veiksmīgi, un neaizmirsti mīlēt sevi! (l)
28.07.2011 18:04 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits