Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

KO IESĀKT?

 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009

Sveiki :-)

Ir tāda situācija manās attiecības: kopā gandrīz 2gadus,mīlu viņu nu ļoti,ļoti,lutinu viņu,gandrīz vai visu izdaru,ko viņš vēlas. Pati redzu,ka šajās attiecības es skrienu "pakaļ" Stulbi jau. Viņš var atļautes uzkliegt,kkāda veidā sāpīgi izdarīt,aiziet un piedzerties. Liek man sēdēt mājās,pats kkur atpūšas. Raksturs viņam ir ļoti ass. Nekur īpaši ārpus mājas negrib iet,lai gan es to vēlos: pastaigas man patīk.. Ar lielu kaukšanu,lūgšanu un asarām dažreiz jau piekāpjas.

Saprotu,ka tas nav tas,ko vēlos. Bet vnk aiziet arī nevaru-sāp un sāpēs. Viņš gandrīz vai ir uz 100% pārliecināts,ka es no viņa neaiziešu.

Gandrīz vai: sāp un vienlaicīgi ienīstu viņu par manis izmantošanu un savu raxturu,jo esmu naiva.. :'-(

KO IESĀKT? :-(

27.07.2011 16:11 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Ja viņš ir tik ļoti pārliecināts, ka neiaziesi, iesaku iespītēties un aiziet. Vismaz iedragāsi viņa pašapziņu.
27.07.2011 16:16 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
..bet no tā nebūs nekādas jēgas,ja pēc viņa pirmā lūguma tu aizskriesi atpakaļ .. ;)

Vai tiešām vēlies visu atlikušo dzīvi šādi pavadīt?:) Neizbaudot,kā tas ir,kad par tevi rūpējas?Un tev paskrien pakaļ? :)

Manuprāt,atbilde tev ir skaidra,tādēļ saņem spēkus un rīkojies ;)
27.07.2011 16:18 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Ko iesākt?
Saņemt visus spēkus un saprast,ka esi pelnījusi ko labāku.
Katrā gadījumā-aiziet no tāda tipa pat ja sāpēs.Izsāpēs.Pārdzīvosi un sapratīsi,ka tā ir labāk,nekā ciest visu šo.
27.07.2011 16:19 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Man arī tāds līdzīgs kundziņš pagadījies. Saņemies un ej prom, kamēr jums vēl nav kopīgu bērnu!
27.07.2011 16:29 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
es gan nedomaaju,ka vajag iet uzreiz prom..jo tomeer tu vinju miili.un vinjhs miil tevi. probleema ir tajaa,ka tu esi ljaavusi ,lai tev kaapj uz galvas,un ir laiks mainiit sho paradumu. vnk izrunaajies-pasaki,ka tev shis nav piejemams,un veidojat attieciibas citaadaak..visa dziive tak ir attieciibu veidoshana.nekad nav taa,ka-vot,tagad ir labi,taa dziivosim,vislaik buus jaarunaa,jaaizrunaa,jaapiekaapjas utt...ja vinjhs grib un ir gatavs pacensties buut labs pret tevi,tad jau forshi-jo tas tak ir tas,ko tu veelies,vai ne taa? lai tevi noveertee un lutina..ja vinjhs neko negrib mainiit,tad jau gan tur nevar daudz paliidzeet,bet vismaz zinaasi,ka no savas puses dariiji visu,lai viss sankaatu...tu esi vinju izlaidusi..laiks saakt sho to mainiit. turies. un labaak ir piedomaat pie uzvediibas un paradumiem nekaa uzreiz mest plinti kruumos.
27.07.2011 16:32 |
 
Reitings 807
Reģ: 20.04.2010
Izklausās kā par mani.. Arī pati esmu vainīga, izlaidu, visu piedevu. Nezinu, ko ieteikt. Zinu, ka gribu citādas attiecības, bet mīlu viņu un pagaidām neesmu gatava iet prom.
27.07.2011 16:36 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Nepiekrītu. Šitie nemainās. Un parasti viņi nemāk arī izrunāties. Sarunas ar šādiem tipiņiem darbojas tikai īslaicīgi. Tu, protams, vari palikt pie viņa, bet Tev jākļūst lecīgai - jāspēj pateikt savs viedoklis. Arī es agrāk raudāju - (esam kopā 7 gadus) tagad tik pasmejos par viņu. Un caur šiem smiekliem viņš labāk saprot manu aizvainojumu nekā caur asarām. Tas ir diezgan grūti, tāpēc labāk tomēr ej prom. Un teikums ES TEVI MĪLU neattaisno pretīgu attieksmi - kaut kā jau tai mīlestībai arī jāizpaužas - ne tikai vārdos, seksā utt.
27.07.2011 16:37 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Nav ko pazemot sevi! Vai tad gribi pataisīt sevi par lupatu tikai tāpēc, ka žēl aiziet un bail, ka sāpēs? Loģiski, ka sāpēs, bet visas sāpes ar laiku pāriet un nedomāju, ka ir vērts izniekot savu dzīvi dēļ kaut kā tāda...
27.07.2011 16:38 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Nu es neticu,ka kas mainīsies. Gandrīz 2 gadus viņš dzīvo šādās attiecībā sun ir pieradis pie tā,un acīmredzot,ir ļoti apmierināts ar situāciju (kurš gan nebūtu? ) . Un domā,ka tagad,pēc 2iem gadiem,ieliksi rokas sānos un pateiksi- Čalīt,tā vairs nebūs! ? Un viņš paklausīgi sāks tevi lutināt? Nu ne taču,viņš drīzāk pasmiesies par tevi un paprasīs ,lai atnes aliņu :D
27.07.2011 16:39 |
 
Reitings 1441
Reģ: 09.04.2011
neskrien pakaļ ;)
ja gribi palikt kopā, tad parādi to, ka tev ir mugurkauls un nepiekāpies visam, ko dara viņš. nepiedod visu, ko viņš dara. nelej asaras, bet pasaki, ko tu par to domā un galu galā, ja pēc nopietnām sarunām nekas nemainās, tad arī nemainīsies ;) iesaku uzreiz nebēgt, bet pacīnīties, ja tad nav rezultātu, tad nemokies un aizej. sāpēs, bet ar laiku pāries, atradīsi ko labāku, jo tu to esi pelnījusi. turies :)
27.07.2011 16:42 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
peec juusu tekstiem liekas,ka viirieshi ir galiigi apdaliiti praatinjaa un ar vinjiem neko nevar sarunaat...
arii es,kad biju beerns,tiku ljoooti lutinaata,nekad man nekas nebija jaadara-pat shkjiivis jaanomazgaa,bet tomeer tagad es to visu daru.un nav taa,ka cilveeki nemainaas-te jau neiet runa par kaut ko lielu,vnk par ieradumu-vinjam nemaz nav jaamainaas,vinjam vnk ir jaapieaug,tas ir citaadaak. pilnveidoshanaas un mainiishanaaas ir dazhaadas lietas.
es domaaju,ka ar gribasspeeku var daudz ko panaakt. un buus jaaieliek rokas saanos vai avr jau ar smalkaakiem gaajieniem vinju padariit greizsirdiigu un likt ,lai saak skriet pakalj...
sievietes,mees tak esam visvarenas,mees tos vechus biidam,kaa mums vajag...
27.07.2011 16:44 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Jā, Tille, varbūt taisnība.. Bet, manuprāt, 2 gadus dzīvojot kopā, vecis ir sapratis, kas Hārpere par fruktu - apzinās viņas vājo raksturu un neuzķersies uz roku ielikšanu sānos un savu prasību uzstādīšanu. Uzskatīs to par vienreizēju izrādi. Viņš zin, ka viņa neaizies un pēc Hārperes tekstiem spriežot, neaizies arī. Manuprāt, viņš varētu mainīties tikai kopā ar citu meiteni, kas jau no paša sākuma parādītu viņam viņa vietu.
27.07.2011 16:49 |
 
Reitings 3074
Reģ: 15.01.2010
Pilnīgi piekrītu suudnjsh*, ar citu meiteni,kas uzreiz noliks pie vietas-jā,protams,var mainīties ;) Bet ar to pašu diezvai.Nu vienmēr ir izņēmumi,un meitenei tad ir ļoti pašai jāpārvēršas,jo ja pati ir skrējēja pakaļ,un tikai tēlos stipro,tad tas būs uz īsu brīdi. Vai nu ir vai nav.
27.07.2011 16:51 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Bet varbūt Hārpere var kļūt par citu meiteni - ne tikai attieksmē pret savu veci, bet pilnībā mainot savu dzīvi - atrodot sev jaunas jēgpilnas nodarbes, mainot stilu, attieksmi pret pāri darījumiem vai ko citu pilnīgi sev neraksturīgu, parādot vecim, ka patiešām ir spēcīga sieviete. Tad gan viņš varētu noticēt, ka turpinot veco dzīvesstilu var sanākt baigie sūdi.
27.07.2011 16:52 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
njaa.es jau arii nezinu,jo es parasti esmu taa vecha vietaa,kas tiek lutinaata,haha..bet tas ir drausmiigi,patieisibaa taadas attieicibas,kad abi nav vienliidziigi,ne pie kaa laba nenoved.
vieglaakais ir aiziet.
bet es ietu prom,kad zinaatu,ka tieshaam neko nevar tur liidzeet.
man liekas,ka aiziet var vienmeer.
taada sajuuta itkaa tu padodies-man nepatiik padoties.tas varbuut taapeec.

bet ja taa sir mociibas utt.tad ,protams,tas nav taa veerts. esam jaunas veel paaraka,lai mociitos ar viirieshu untumiem. taapat jau buus jaamocaas,bet labaak,kad 40 nekaa ,kad 20 :)
27.07.2011 16:55 |
 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009
Paldies visām,kas dalīgās ar saviem ieteikumies ;-)
27.07.2011 17:02 |
 
Reitings 28
Reģ: 19.07.2011
Mums vienu brīdi bija ļoti līdzīgi - sēdēju mājās, draugu tik pat kā nebija, katru rītu, vakaru ēst pienesu klāt, viņam kaut ko sagribējas skrēju zu veikalu. Uzreiz paskaidrošu, ka neesmu no cilvēkiem, kuri ļauj sev uz galvas kāpt, mani draugi, ģimene ir vienmēr zinājuši, ka kašķēties ar mani nevajag, jo esmu ļoti asa, bet, protams, ne ar viņu. Tad sēžot mājās kamēr viņš bija dz/d ( tad vēl kopā nedzīvojām) sāku domāt par to, ko es daru. Pirmais, ko mēģināju darīt bija ar viņu izrunāties jēgas nekādas, seko - ты у меня такая капризная, всё тебе не то. Я же тебя люблю!
Skaidrs, ka tā viņš neko nesaprata! Sāku darīt tā kā es gribu - satikos ar draugiem, gāju spēlēt boulingu, iedzert, nepievērsu visām viņa vajadzībām uzmanību utt ( nepārspīlējot) Un, re, tagad viss ir 100% mainījies, cilvēks saprot, ka neesmu viņam piesieta un es arī gribu izbaudīt dzīvi. Tagad visus pasākumus apmeklējam kopā, ēst taisām kopā- vienkārši sakot beidzot esmu laimīga!

Domāju, ka arī Tev vajadzētu viņam kaut mazliet parādīt, ka viņš nav vienīgais uz pasaules un tu ap viņu nedejosi!
27.07.2011 17:04 |
 
Reitings 161
Reģ: 29.01.2009
Atšķirība ir tāda: es ar labprāt ietu peldēties,kad man gribās,iet at'pūsties,apmeklēt pasaākumus,kad gribās-bet nevar tak! Viņš neatļauj. Uzreiz: citu puiši tev vajadzīgi. Uzvelku īsus svārciņus: jāklausās,ka griu citiem izpatikt utt.-tak besī ārā. Pirmām kārtām-priekš sevis to daru un otrāmkārtām priekš viņa,lai zinātu cik es viņam smuka... Bet nesaprot!!!!
27.07.2011 17:09 |
 
Reitings 28
Reģ: 19.07.2011
Jūs kopā dzīvojat?

Kā var neļaut, Tu esi pieaudzis cilvēks un Tu darito , ko uzskati par vajadzīgu.

Pirmais, ko es izdarīju - aizgāju ar meitenēm uz boulingu, neprasot atļauju, vienkārši pasakot, ka eju un kad būšu mājās piezvanīsu. Protams, skandāls bija, bet kaut kā jau ir jāsāk!!!
27.07.2011 17:12 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.01.2009
Hārpere, bet Tu nebozies uzreiz - pasmejies par viņa greizsirdību. Pasaki viņam - nu es vismaz zinu, ka Tu esi mazliet griezsirdīgs un dodies tur, kur esi iecerējusi.Vai viņam ir pamats tev neuzticēties?
27.07.2011 17:13 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!