Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Summer Sound

 
Reitings 601
Reģ: 14.07.2011

Kādi iespaidi par pasākumu, meitenes?

Manuprāt, labs sākums ar potenciālu uz attīstību.

Patika tas, ka, atšķirībā no BBP, šajā festivālā skanēja vairāk rokmūzikas. Neesmu pret tuceniekiem, lai ļaudis savā teltī danco, arī Calvin Harris uzstāšanos novērtēju (lai gan džeks bija nedaudz saīdzis par dabas untumiem, kuru dēļ drusku aizkavējās uzstāšanās), tomēr lielāko prieku guvu, kārtīgi izārdoties pie PND, Sia Radikal, Dzelzs Vilka. Arī Everets patīkami pārsteidza. Neesmu liepājniece, nedz arī liela tā dēvētā "liepājroka" cienītāja, tomēr Igo ar "Atgriešanos", "Meitenei kafejnīcā" un "Liedagā" tiešām aizkustināja. Forši arī tas, ka parkā divas skatuves; tās smiltis mēdz apnikt. Kā Jums? :-)

25.07.2011 21:39 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Es uz šo pasākumu nebraucu kā uz pasākumu, bet tikai klausīteis grupas, kuras gribēju-mani absolūtie favorīti Guano apes, Dzelzs vilks un Gustavo.
Pas;akums likās apmēram tāds pats kā BBP, bet laikam Tev taisnība, ka grupas bij tādas roķīgākas, tas labi.
Laikam katrs varēja atrast tādu stilu, kas piesaista.
25.07.2011 21:45 |
 
Reitings 806
Reģ: 29.01.2009
pirms festivāla iekšēji gaidīju ko ļoti līdzīgu BBP, taču viss izvērtās citādi.
pirmās dienas iesākumā laika apstākļi drusku pabojāja noskaņu, taču mēs, liepājnieki no lietus nebaidāmies vis. :-)
līdzīgi ieriekšējā komentā minētajam, arī es gāju klausīties grupas un tās, kuras gaidīju, nelika vilties. ar katru reizi aizvien labāk patīk PND - laistīšanās ar alu, trakošana un nelielā brutalitāte - vajadzīgajās devās pat ļoti piesaista. patika arī Dzelzs Vilks, Gaujarts, Ewert And The Two Dragons.
atmiņā vēl ilgi paliks mirklis, kad, skanot `Liedagā`, blakus stāvošā meitene saņēma manu roku, un visa pirmā rinda vienojās kopējā pārdzīvojumā, kam vēlāk pievienojās arī visi pārējie.
Remix, Ivo un AC/DC Tribute kļuva par festivāla noslēdzošo un vienlaikus arī kulminācijas daļu.
ceru, ka pasākums neaizies to pašu taku, ko BBP, kurš beigu beigās piesaistīja galvenokārt vairs tikai pielieties alkstošus tīņus. :-)
priekā!
25.07.2011 21:58 |
 
Reitings 1821
Reģ: 13.02.2010
Dzelzs vilks un roku mežs, mhmm.
26.07.2011 00:04 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Man būtu ļooti, ļoti paticis, ja vien nebūtu tik daudz lijis un es būtu paņēmusi vairāk drēbju. Parasti kaut kur braucot es paņemu teju visu skapi un beigās visi par mani smejas. Šoreiz darīju visu apgrieztā veidā- vienīgā mana jaka salija pirmajā vakarā un līdz otrajam neizžuva. :-/ Tas pats notika arī ar džinsām. Rezultātā vienīgās sausās drēbes man bija īsa vasaras kleitiņa. :-D Tajā es Calvin Harris tā arī nesagaidīju un aizmuku uz telti. Ja godīgi, nekad mūžā nebiju tā salusi. :-D
26.07.2011 00:18 |
 
Reitings 5625
Reģ: 29.01.2009
Gačo, Gačo, Gačo (l)
Nebiju tā kādu laiciņu iztrakojusies + viņš tik labi paņēma publiku!
Ah (l) (l) (l)
26.07.2011 02:22 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
_elīza , a kāpēc lietusmēteli nenopirki??
26.07.2011 02:23 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Nopirku, bet bija jau par vēlu- drēbes bija slapjas un nekāds lietusmētelis tur vairs nepalīdzēja. Kā jau teicu- man vnk nebija līdzi silto drēbju, pati vainīga. Un otrajā dienā lietusmēteļi kaut kā Liepājā jau bija beigušies :-D Nākamgad braukšu un bruņošos ar siltām drēbēm.
26.07.2011 02:41 |
 
Reitings 2486
Reģ: 10.06.2009
_elīza, man precīzi tas pats!vienmēr lupatu līdzi vairāk kā saprašanas, bet šoreiz bija vieni džinsi un divas jakas, protams, dauuuudz vasaras drēbju!Staigāju kā lose drauga jakā, kas man 8 reizes par lielu! :-D

Bet vispār ļoooti patika gacho, gustavo un guano apes!!! (l) (l) (l) (l)
26.07.2011 11:20 |
 
Reitings 1251
Reģ: 23.03.2010
Pēdējā brīdī dabūju ielūgumus, pa savu naudu biļetes laikam tā arī nebūtu pirkusi :-P
bet pasākums bija ok, man bija laba kompānija!
Ļoti patika Guano Apes, Toms Grēviņš, un, protams, Kaspars Bindemanis DJ lomā (l)
Vējš un lietus gan nebija īsti laikā, jo lietusmēteļus vairs nevarēja dabūt. Tomēr priecēja tas, ka bez kleitām un citiem vasaras apģērbiem līdzi bija arī džinsenes un samērā silta jaka
Vakar gan bija grūti darbā, gribējās vēl ballēties (t) :-D
26.07.2011 12:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits