Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pierādīt.

 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011

Šis ieraksts vairāk iederētos kādā blogā, bet savā veidā diskusija radīsies, jo rosinu jūs izteikties un padalīties pieredzē,ja tāda ir. :-) ;-)

Īsumā – puisis un meitene uzauguši līdzās viens otram, dzīvojot blakus mājās. Pusaudžu gados šad un tad tikušies, tad viss pajucis. Ko var citu gribēt periodā no 12-16 gadiem? ;-) Lai nu kā, kaut kādas jūtas abu starpā saglabājušās, kaut nostaļģija. Pēc 8 gadiem ,jau izauguši, satiekās, jūtas "atmostas" no dziļa miega, viss notiek. Pēc tikšanās no kaimiņmājas jau pozitīva ziņa no viņa,taču pēc tam kaut kas mainās. Viņš kļūst vēss, ignorē, kaut arī saskrienoties atplaukst, var just,ka viņam daudz nozīmēju, bet kaut kas... Esmu droša,ka vecāki viņam ir kaut ko pateikuši. Muļķīgi skan, bet jā, vecāki arī var kaut ko pateikt, jo kas gan cits varēja notikt viena vakara/nakts laikā,ja viņš bija mājās ar vecākiem? Ir pagājis laiciņš,taču mani tas neliek mierā. Ir atmodies spīts. Jā, viņi ir turīgāki, nekā mana ģimene, viņiem ir dārgs auto, sarunās variē tikai un vienīgi nauda un tas,ko viņi ir nopirkuši vai tikai grasās iegādāties, taču es arī neesmu nabadzīga un pat ja būtu, man nav jājūtās slikti vai zemākai par viņiem. Manī ir pamodies spīts, tāds spīts,ka uhhh. Gribas pierādīt,ka neesmu nekāda sīka skudra zem viņu dārgās tupeles. Un vēl kas...mani nepamet sajūta,ka tas puisis kādu dienu atgriezīsies manā dzīvē. Es saprotu,ka izklausos jocīga, bet man iekšā tiešām ir sajūta,ka viņš vēl manā ceļā parādīsies...un tas spīts, tas spīts man liek..kā lai pasaka...sagatavoties? Iespējams,ka tas būtu īstais vārds. Sagatavoties,lai tad,kad viņi atkal mani ieraudzītu, viņiem paliktu mute vaļā un viņi redzētu,ka es esmu izaugusi,mainījusies un neesmu nekāda pelēka pabira. Gribu sev un viņiem pierādīt,ka esmu īpaša un unikāla, un mani neviens nevar atļauties nostādīt zemāk, nekā es esmu, tikai tādēļ,ka ,viņuprāt,es neesmu pietiekami turīga vai ietekmīga.

Vai kāda ir bijusi līdzīgā situācijā un pierdzīvojusi šādam stāstam laimīgas beigas? :-) ;-)

20.07.2011 18:51 |
 
Reitings 4504
Reģ: 21.05.2009
Jā, es arī esmu bijusi atturīga pēc satusēšanas, jo nākamjā dienā to esmu nožēlojusi.
Nesaprotu, kamdēļ Tev sevi pazemot un censties viņiem kaut ko pierādīt.

Ja pat arī vecāki būtu ko teikuši, tad džeks ir memme, ja klausa.
20.07.2011 19:09 |
 
Reitings 57
Reģ: 23.01.2011
Grūti saprast tavu uzrakstīto...
Jūs esat tikušies tikai vienu reizi tgd un pavadījāt kopā vakaru ja? un pēc tā vakara viņš nav devis vairs ziņu? Cik laiks jau pagājis?
20.07.2011 19:14 |
 
Reitings 57
Reģ: 23.01.2011
Grūti saprast tavu uzrakstīto...
Jūs esat tikušies tikai vienu reizi tgd un pavadījāt kopā vakaru ja? un pēc tā vakara viņš nav devis vairs ziņu? Cik laiks jau pagājis?
20.07.2011 19:14 |
 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Tas nebija tusiņš, kur saskrējāmies un sastrādājām muļķības,kas vēlāk būtu jānožēlo. Biju pie viņa uz mājām ielūgta. Tik daudz jau vinu pazīstu, lai spētu atšķirt pozitīvas emocijas no negatīvām, kur nu vēl iemīlēšanos no nožēlas. Viņa vecāki ir valdonīgi, viņiem ir ietekme uz dēlu, jo joprojām viņu uztura vecāki, dzīvo vecāku mājā pēc vecāku noteikumiem. :-)
20.07.2011 19:14 |
 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Pēc tās reizes satikāmies pāris reizes, viss atkal bija labi, līdz viņš aizgāja mājās. Pēc tam atkal vēsums, atturība. Liku viņu mierā, neko nerakstīju un tā arī viss palika.
20.07.2011 19:15 |
 
Reitings 57
Reģ: 23.01.2011
Viņš pats tevi ielūdza pie sevis un tu satiki arī viņa vecākus ja?
Hmm, nu jā, tas izklausās pēc tā, ko raksti, ka viņa vecākiem iespējams tu nelikies piemērota vai kkā tā un viņi pateica savu stingro vārdu...
20.07.2011 19:18 |
 
Reitings 502
Reģ: 06.04.2011
+ Gemini, bet, varbūt, tas vīrietis ir tāds tips, kuram vairāk par vienu vakaru neinteresē sieviete.
Un kāda gan nozīme naudai?
Galvenais, ka esi sieviete - personība un Tev nav nekas viņu ģimenei jāpierāda.
Tas, ka Jūsu ģimenei ir mazāk finanses vēl nenozīmē, ka esat sliktāki cilvēki.
Protams, patīkama apziņa, ka ir nauda, bet tas NAV galvenais dzīvē:)
20.07.2011 19:21 |
 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Jā, viņš pats ielūdza pie sevis, vecākiem nekas nebija pretī,abi bija informēti. Mūsu ģimenes ir draudzīgas savā starpa. Viņa tēvs jau bērnībā, kad abi bijām ļoti maziņi, jokojot mūs centās savest, sakot,ka tad,kad izaugsmi lieli būs kāzas... Viņa tētim esmu kā meita,kas viņam nav. Acīmredzot mammai es nepatīku, jo to jau varēja just tajā vakarā pēc viņas sejas izteiksmes un balss, kad atbildēja uz "Labvakar", kaut arī vienmēr ir bijusi laipna pret mani.
20.07.2011 19:24 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Nicco-man liekas ,ka vecaki ir kaut ko vinam teikusi,ja tada reakcija !Man liekas ,ka tev noteikti nebutu viegli,ja tiksi saja gimene-tu jutisi tadu spiedienu visu laiku,ka neesi pietiekosi laba! (t)
20.07.2011 19:24 |
 
Reitings 57
Reģ: 23.01.2011
Nu visticamāk, ka viņa vecāki arī viņam ir ko teikuši...
Iespējams, bet maz ticams, ka pats pēķšņi saprata, ka nevēlas ar Tevi neko vairāk...

Zinot sevi, es noteikti būtu pajautājusi viņam kāpēc viņš tāds atturīgs un mainījies...pat ja tas neko vairs nemainītu.
20.07.2011 19:30 |
 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
Es pat tā īsti nevaru atrast vārdus, lai paskaidrotu, ko vēlos. Mans mērķis nav kaut ko pierādīt viņu dēļ, bet gan sevis. Tā sajūta ir ļoti pretīga,kad uz tevis skatās nenopietni ar smīniņu no augšas. Gribu parādīt,ka esmu vairāk vērta, nekā viņi ir iedomājušies. Iespējams, mana aizvainotā pašcieņa mani grauž, taču gribu,lai viņi redz par ko ir kļuvusi sieviete, ko viņi novērtēja par zemu.
Augusta beigās braucu prom no mājām un turpmāk darīšu visu,lai tajās retajās reizēs,kad būšu mājās, viņi mani neieraudzītu līdz brīdim,kad būšu tam gatava.
20.07.2011 19:30 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man kadreiz bija tada vajiba-ja jutu, kad kadam nepatiku-vira vecakiem utt,tad centos pa visu varu iepatikties-ta bija vislielaka kluda ,ko dariju!Vislabak ir iziet cauri tam ar paceltu galvu-ta ,ka tevi tas neskar,jo tu zini pati ,kada ir tava vertiba! :-)
20.07.2011 19:49 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
es teiktu dari to, tiecies pēc tā! varbūt muļķīgi kaut ko pierādīt tā puiša ģimenei un tā, bet šis mērķis pēc kā tu tiecies, jau patiesībā ir sevis pašas labā. kas tur slikts sevi motivēt, lai kādam arī kko pierādītu? ieguvumu jau gūs tikai vien tu pati :-)
20.07.2011 19:56 |
 
Reitings 211
Reģ: 30.10.2010
mmdaaa
|-)
20.07.2011 20:16 |
 
Reitings 164
Reģ: 25.04.2009
Ja Tev patīk puisis un Tu patīc viņam cīnies par viņu.. ;-)

Bet tikai lai kaut ko pierādītu aizmirsti par viņiem-par to ģimeni..tiecies uz saviem mērķiem un dari visu lai piepildītu savus sapņus! (l)
20.07.2011 20:18 |
 
10 gadi
Reitings 3176
Reģ: 29.01.2009
Nu mēģini, mēģini pierādīt ka esi vairāk vērta, jo pašlaik..
Tu būsi vairāk vērta tajā brīdī, kad kaut kāda kaimiņu ģimene, kam it kā ir vairāk naudas, tevi nespēs ietekmēt un neņemsi to visu vērā, bet iesi tālāk ar paceltu galvu. ;)

20.07.2011 20:34 |
 
Reitings 579
Reģ: 09.04.2011
joselyn, piekrītu tev, bet tas spīts un aizvainojums... Es esmu pēc dabas tāda ugunīga un man tas aizvainojums graužās... Saprotu,ka pēc dabas mierīgi cilvēki mani nemaz nesaprot un domā,ko es vispār vēl ņemos un peros :-D :-)
21.07.2011 00:17 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
virietim pasam uzreiz jau ir jaredz, ka tu esi visu 100% verta, nevis tev kas no sevis ir japierada.
un tiesam, kas tas pa veci, ja mamma ko pasak, bet sis tik loti klausa?
21.07.2011 03:22 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Runājot par to sociālo stāvokli, nu nevar viņi būt stipri turīgāki, ja dzīvo pretējā mājā. 1) stipri turīgākiem ir citi rajoni 2) nesapratīšu to dižošanos - nopirku Cayenne, bet dzīvoju purčikā, nezinu, kurš tieši ir gadījums, bet nafig tev tāds vajadzīgs, veču trūkst, vai?
21.07.2011 03:29 |
 
Reitings 811
Reģ: 09.06.2011
Ja tas čalis klausa saviem senčiem tikai, tad sorry, bet viņš ir mīkstais! Kas tas par vīrieti kurš nevar par savu sievieti cīnīties?! (protams, ja pats to grib) Nauda? Nu un, ka viņiem ir daudz naudas? Lai iet un noslauka savu pēcpusi ar savām daudzajām banknotēm! Ir daudz cilvēku turīgu ļoti, kuri nebāž citiem degunā savu naudu! Un galu galā, vai tad ar viņa ģimeni tu gribi būt kopā vai ar pašu puisi!?! :-|
21.07.2011 16:22 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!